Yeşilli Hurdacı

Yeşilli geri dönüşüm firmaları içinde ikinci el eşya almaktayız. Yeşilli’deki piyasasının üzerinde hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kumsal Metal hurdası olanlara hafta sonlarıda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Geri dönüşüm yapan Yeşilli hurdacı olarak avantajlı fiyatlar ile faaliyet yürütüyoruz. Tüm hurdanız için zamanınızı boşa harcamayarak firmamıza ulaşarak 4 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda malzeme alımlarında deneyimle profesyonel hizmet veriyoruz. Kumsal Metal firmamızla hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerine yeni teknolojiler kazandırmaktayız. Satacağınız hurdanızı yerinizden almak amacı ile ekip oluşturduk.

Yeşilliden hurda malzeme ve temiz kullanılmış ev eşyaları alımı için peşin ödemeler yapıyoruz. Yeşillideki hurdacılar içerisinde öncülük ediyoruz. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Yeşilli hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Hurdanın tutarını taşırken özel fiyattan hesaplamaktayız. Yeşilli’de hurda alımı yapanların en iyisi olmanın mutluluğunu personellerimiz ile paylaşıyoruz. Mardin Yeşilli çevresinde hurdacı firmasıyız.

Yeşillide Hurda Alımı

Yeşilli de konumdan hurda alım hizmeti vermekteyiz. Yeşilli de hurda kalay, torna makinesi artığı, hurda çinko, zamak hurda, hurda çelik alıyoruz. Bugün size Yeşillide hurda alan firmalarla firmamız arasındaki farkı açıklamış oluyoruz. Toptan çinko hurda, kurşun hurda, bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,hurda demir ve sarı alımına özel yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Yeşillide hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile lider konuma çıkmaktayız.

Yeşillide her türden hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu sebeple her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Yeşilli’nin Hurdacıları

Sizde her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile bizi tuşlamalısınız. Tonajlı malzeme alarak kazanmayı amaçlıyoruz. Yeşilli bölgesinde hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Yeşillideki en iyi hurdacı firması Kumsal Metal ile tanışma zamanınız geldi!

Yeşilli’de hurdacı firması olarak Yeşilli’nin her ilçesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın nakliyesi için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. 26 senelik deneyimle hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Yeşilli hurdacı firmamızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Mardin’in tümünde yaptığımız gibi Yeşilli ilçesinde de kurumsal faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bütün Mardin hurdacı arayışınızda 7/24 hizmet sunuyoruz.

Yeşilli Hurdacı Numarası

1996’den beri on binlerce ton krom malzemeyi geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede kullanılandan az doğal kaynak yok edildi. Hemen arayarak, yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yeşilli hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Yeşilli hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Okuduğunuz gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe yarar sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını yaparak ülkemizin gelişmesine ve çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Yeşilli Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Ptt kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda telefon kablolar, hurda ptt kablosu içi satarak daha çok kazanmayı isteyenler bizi arayabilir.

Tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, karışık kablo hurdası, enya kablo hurdası, iç tesisat kabloları alıyoruz. %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Şehrimizde çelik içli kablo, hurda çelik zırh kabloları, hurda yeraltı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdaları alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

Yeşilli’de kablo hurdası alan firmayız. Yeşilli’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Yeşilli’nin en büyük hurdacısı Kumsal Metal firmamız ile sizlerde daha kârlı çıkabilirsiniz. Hurda kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış içeriğe göz atabilirsiniz.

Yeşillide Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Kumsal Metal olarak sarı araiş hurda, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, MS-70 sarı araiş hurda, MS-58 hurda sarı talaşı, sarı araiş hurdası MS-64 ticaretiyle iştigal ediyoruz. Sitemizdeki Yeşilli deki hurda sarı fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha detaylı sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler konuyu inceleyin. Yeşilli hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz.

Yeşilli merkezde sarı su saati hurdası, hurda bronz araiş Cusn8, hurda sarı imalat artığı, sarı radyatör hurda, kırkambar sarı hurdası, sarı musluk hurdası, MS-58 külçe sarı hurdası alan firmayız. Yeşilli de hurda sarı alan yerler içindeyiz.

Demir Hurdası Alan Yeşilli Hurdacı

Yeşilli de toptan hurda döküm demir, hurda demir pik, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu için peşin para ödeme yapmaktayız. Hurda demir alan firmalar içindeyiz.
Yeşilli hurda demir fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın.

Konumdan hurda demir trabzan, tufal hurda, hurda asansör, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı Yeşilli hurdacısıyız. Anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek için bize ulaşın. Hurda demir alanlar bağlantısına tıklayınız.

Demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Yeşilli demir hurda ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Yeşillide extra demir, toplama demir hurda, DKP demir, demir talaşı, teneke hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Yeşilli’de Hurda Krom Alan En Yakın Yerler

Yeşilli de hurda krom alıyoruz. Yeşilli hurda paslanmaz krom fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Mardin Yeşilli’de krom paslanmaz 202 hurdası, krom tank hurdası, hurda krom paslanmaz 430, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, krom 201 kalite hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz.

Krom hurdası alanlar gönderisine bir göz bakarsanız şahane bir şey yapmış olursunuz. Dilediğiniz yerden 304 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 316 hurda talaşı, hurda krom 310 ticareti yapan hurdacıyız. Hurda krom alan fabrikalar arasındaki Yeşilli hurdacı dükkanıyız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir.

Yeşilli de Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Bize destek olanların yardımıyla her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Alüminyum talaş, alüminyum kutu, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum üretim artığı, levha alım satımı yapmaktayız.

Konumdan hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi, hurda klima alüminyum radyatör alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Kumsal Metal firmamıza verdiğiniz destek ve önem nedeni ile teşekkür ederiz. Her türlü tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır.
Yeşilli hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Alüminyum ofset matbaa, alüminyum piston hurdası, kartel, araiş, alüminyum ince profil ticareti yapan firmayız.

Buradaki Yeşilli alüminyum hurda ton fiyatını her gün yollamaktayız. Sitemizde önceden yazılan hurda alüminyum alan hurdacı konuyu okuyun. Yeşillide hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurda, alüminyum tabak hurdası, alüminyum sac levha, petek alımı yapan firmayız.

Yeşilli Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır levha, eşya, bakır petek, kap kacak, bakır hammadde hurdası alıyoruz. Yanık bakır hurda, antigron kırma, soyma bakır hurda, bakır boru hurda, bakır kırkambar, hurda ince profil, kızıl bakır talaşı alan hurdacıyız.

Bakır tencere hurda, bakır lama, hurda TTR kırma, eski bakır kazan, bakır tel alıyoruz. Hurda bakır sitemizde geniş bilgilere ulaşabileceksiniz. Yeşilli hurda bakır kg fiyatı talep edebilirsiniz. Yeşilli’de bakır hurdası alan hurdacı şirketimizi kolayca arayarak tecrübeli hizmetlerimizin tadını yaşamaya başlayın!

Mardin Yeşilli’de bakır hurdası alan fabrikaya sahibiz.
Yeşilli hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeşilli nin tamamından bakır hurdası alıyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler; otobüsler, otomobil, motosikletler benzeri taşıtlar ile bazı elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörler kullanıyoruz. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek maksadı ile akü kullanılarak cihaz korunur. Yeşilli hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize ulaşın. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Yeşilli yakınlarında hurda kuru akü, küçük akü hurdaları, hurda sulu akü hizmetlerini kolaylaştırıyoruz.

Yeşilli Hurdacılar Sitesi

Mardin Yeşilli hurdacılar sitesi içinde hizmet veriyoruz. Asla hurda araç veya oto hurdası alıp satmıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el araba yedek parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz Yeşilli sanayi sitesinde ikinci el araba yedek parçası işleri ile meşgul olan firmalar mevcuttur. Rica ediyoruz çıkma araba parçası ihtiyacınızda bu türde yapanlar ile irtibat kurmanız olacaktır.

Yeşilli sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor alım yapmaktayız. Hotor hurda, titanyum hurda, nikel hurdası, imalat artığı, karbür alım satımı yapıyoruz.

Yeşilli’de Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Element olan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla bulunabilen metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metallerindendir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Yeşilli genelinde çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz.

Karton Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Sitemizdeki hurda karton alan hurdacı ile alakalı paylaşımı muhakkak okumalısınız. Yeşilli de hurda karton kağıt alımı yapmayı sürdürüyoruz. Toptan hurda kağıt peçete, fotokopi kağıtları, hurda defter, okul kitabı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.
Yeşilli hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşın. derinden çok fiyata karışık renkli kağıt, koli, karton hurdaları, beyaz kağıt alıyoruz. Yeşilli’de gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda alım satımı yapıyoruz.

Çelik Raf Hurdası Alan Hurdacılar

Genelde kapanan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Yeşilli hurda metal raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz. 2.el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alım satımı hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeneratör Hurdası Alan Yerler

Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama eski jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemeden karar vermeyin. Yeşilli etrafında ikinci el jeneratör hurdası alanlar içindeyiz.
Yeşilli 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayın. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Plastik Hurda Alım Satımı

Yeşilli hurdacı olarak ABS plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda kristal polistiren, hurda jelatin almaktayız.
Yeşilli hurda pimapen fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Gönderdiğiniz adresten pimapen hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

Plastik hurdası; azot (N), (O) oksijen, Karbon, Hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Yeşilli 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

2. El sanayi tipi restaurant aletleri alımı yapıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma makinesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. Köpüklü ayran makinesi, kıyma makinesi, kahve makineleri, elektrikli çay dobajı, su sebilleri, tabldot, pop corn makineleri bulundurmaktayız. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel tipi mutfak alet edavatını incelemek için alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

Yeşilli’de Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı biçimde dolaşılarak uygun aletlerin ayarlanması uygundur. Yeşilli fabrika yıkım işlerinde yeterli deneyime sahibiz.

Her inşa edilen yapının projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri de projeye göre tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Deneyim kazanmış personellerce yapılmalıdır.

2.El Sac Hurda Alımı

Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerin eskimişine sac hurdası denilir. Depo çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Yeşilli sac hurda alım satım hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. İki silindir arasında farklı inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenen boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınır.

Yeşilli Hurdacı Fiyatları

Anlık sitemizdeki hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz. Kumsal Metal olarak bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş Yeşilli hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Hurdacı sitemizdeki Yeşilli hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Güncel Yeşilli hurda fiyatları öğrenmek için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

Kontaktör, elektrik trafoları, elektrik panoları, tuşlu telefon kartları, termik röleler, şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, röle alıyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, işlemci CPU, ram, güç kaynağı, lazer yazıcı, ses kartı, fotoğraf tarayıcı, lcd monitör, sunucu, anakarat, fotokopi makineleri, modem, DDR rulo, taşınabilir hard disk, elektronik kart satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makineleri, terazi, vantilatör, çamaşır makinesi, ütü, çay kahve makineleri, ütü masası, bulaşık makinesi, ocak alımı yapıyoruz. Sıfır ve 2. el elektrikli alet alımında eşsiz fiyat teklifleri sunuyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Her çelik çatı projelerinin söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmaktadır. Çelik çatı makası söküyoruz. Arta kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Yeşillide çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz.
Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon yapılar sökümünde işletmenin imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Kapalı alanların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Hurda Kurşun Alanlar

Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile kullanılabilir biçime getirilir. Kurşun akü üretiminde, kabloların yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, benzin katkısında, alaşım üretiminde, askeri mühimmatlarda kullanıldığı bilinmektedir. Yeşilli hurdacı Kumsal Metal olarak Minare ve Cami kurşunu, hurda levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda söküp alıyoruz. Ayrıca Yeşillide çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılmakta olan metaller içindedir.

Yeşilli 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalmış fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, tavan, kiremit, laminant parkeler satıyoruz. Bazı projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir