Gaziosmanpaşa Hurdacı

Gaziosmanpaşa geri dönüşüm firmaları içerisinde her tür raf hurdası almaya devam ediyoruz. Gaziosmanpaşa şehir merkezi etrafında hurda eşyalar ve az kullanılmış eşya alım satımı için eşyanın değerini peşin ödüyoruz. Bütün hurda malzemeleri almak için adresinize araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Gaziosmanpaşa daki hurdacı deposu Kumsal Metal olarak Gaziosmanpaşa çevresinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetine önem kazandırıyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak Gaziosmanpaşa da hizmet ediyoruz.

Gaziosmanpaşadaki hurdacılar içinde hizmetlerimizle ilk tercih olmayı başarıyoruz. Gaziosmanpaşa hurdacısı olarak hurdacılık yapıyoruz. Alacağımız hurdaların bedelini tartıldıktan sonra hesaplıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesise sahibiz. uygulanan güncel hurda fiyat listesi ile alım satım hizmetleri için adresinize araçlarımızı gönderebiliriz. Tüm hurda eşyalarınız için hemen aşağıdaki cep telefonunu arayıp 4 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa da hurda malzeme alım satımı yapanlardan biri olmanın onurunu yaşamaktayız. Hurda malzeme alımlarında uzun senelerin tecrübesiyle yüksek fiyat listesi sunabilmekteyiz. Gaziosmanpaşa hurdacısı firmamız Kumsal Metal hurda malzemesi olanlara haftanın yedi günü hizmet vermeye devam ediyor.

Gaziosmanpaşa da Hurdacı Numarası

Bu yüzden hurda atık satmak nedeni ile operatörlerimizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Gaziosmanpaşa adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Hemen arayın, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz hurda satarak milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi altı yıldır binlerce kilo hurda madeni geri dönüşüm yöntemleri ile ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimizle çevreye çok daha az zarar verildi. Gaziosmanpaşa hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Gaziosmanpaşa’nın Hurdacıları

Sizde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hurda satacaklara en doğru hizmeti sunarak daha kârlı bir ticaret yapmak istemekteyiz. Gaziosmanpaşa hurdacı firma mı arıyordunuz? Gaziosmanpaşa’daki en profesyonel hurdacı firması Kumsal Metal hizmeti yerinize getiriyor!

Gaziosmanpaşada hurdacı firması olarak Gaziosmanpaşa’nın tümünde her türlü hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda için yakında hazır bulunan hurda taşıma araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Geri dönüşümde Yirmi altı yıllık sektörel tecrübeyle sektöre benzersiz yenilikler getirmeye devam ediyoruz. En yakın Gaziosmanpaşa hurdacı telefon numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’un tümünde olduğu gibi Gaziosmanpaşa etrafında da bütün servislerimizi sürdürüyoruz. Bütün İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Gaziosmanpaşa Hurda Alan Fabrikalar

Tonajlı hurda demir, hurda bakır, kurşun, hurda kablo, çinko, sarı ve alüminyum alımı yaparken fiyat listesi uyguluyoruz. Gaziosmanpaşa da hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Gaziosmanpaşada konumdan hurda akü alıyoruz. Gaziosmanpaşa da her nevi hurda malzeme alımı işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firmamıza hurdasını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Bugün de sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satıp para kazanmak isteyen herkese Gaziosmanpaşa da hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki profesyonel hizmetlerimizi anlatıyoruz. Gaziosmanpaşa’da kalay hurdası, makina artığı hurda, hurda çinko, hurda zamak, hurda çelik alımında yüksek fiyat uyguluyoruz.

Gaziosmanpaşa Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar

Kumsal Metal olarak MS-64 hurda sarı pirinç araiş, araiş sarı, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, sarı pirinç araiş MS-70, MS-58 hurda sarı talaşı alım satımıyla iştigal ediyoruz. Bu sayfadaki Gaziosmanpaşadaki hurda sarı kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sitemizdeki hurda sarı alan yerler içeriğe bir göz atın.
Gaziosmanpaşa hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa’da hurda sarı alımı yapmaktayız. Gaziosmanpaşa’nın tamamında hurda fosfor bronz, hurda sarı pirinç talaşı, sarı radyatör, hurda su saati, kırkambar sarı hurdası, külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk vana alıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere, alüminyum tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum tel ticareti yapan firmayız. Bu sayfadaki Gaziosmanpaşa hurda alüminyum ton fiyatını arzu edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha kesin bilgi için sitemizde bir kaç gün önce paylaşılmış hurda alüminyum alan yerler konuya bir göz atın. Alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha almaktayız.

Her nevi toptan hurda alüminyum nakit alınır.
Gaziosmanpaşa hurda alüminyum fiyatları için firmamıza ulaşın. Alüminyum araiş hurda, kartel, alüminyum kalıp, alüminyum ince profil, hurda alüminyum piston alıyoruz. Konumdan alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum eloksallı profil almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Gaziosmanpaşada alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

Bizlere verdiğiniz destek ve önem nedeni ile müşterilerimize minnettarız. Hurdasını satanların desteğiyle Gaziosmanpaşa da sürekli büyüyoruz.

Gaziosmanpaşa Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda 3/8 bakır boru, yanık bakır, soyma bakır hurda, kırkambar hurda, hurda antigron bakır kırma granür, bakır profil hurda, kızıl bakır talaşı alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Gaziosmanpaşa hurdacı telefonunu şimdi arayarak kaliteli hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın! Gaziosmanpaşa’da en büyük hurdacısı olarak bakır hurda alımında tecrübeliyiz. Gaziosmanpaşada bakır hurda alan tesisimiz var. Gaziosmanpaşa hurda bakır fiyatları için arayın.

Bakır hurda fiyatı içeriğimizde geniş bilgilere ulaşabileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları Gaziosmanpaşada yeniden gönderilecektir. Hurda levha, bakır ham madde hurdası, eşya, bakır petek, hurda bakır tepsi satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Bakır TTR kırma hurda, kazan, kalaylı bakır tencere, bakır tel, lama alıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo hurda alanlar konulu konuyu inceleyin. Hurda ptt kabloları, internet kabloları yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda telefon kablolar, hurda ptt kablosu içi satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

Gaziosmanpaşa merkezinde kablo hurdası alan firmayız. Gaziosmanpaşa’nın en iyi hurdacısı Kumsal Metal firmamızla sizlerde para kazanabileceksiniz. %50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablolar alımı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da hurda yeraltı enerji kablosu, yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, çelik içli kablo hurdası alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyatları veriyoruz. Gaziosmanpaşa’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşada yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından fazla fiyat veriyoruz. Hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, enye kablo hurdaları Gaziosmanpaşa hurdacısıyız.

Gaziosmanpaşa’da Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası alan Gaziosmanpaşa hurdacı dükkanıyız. Müşterinin yolladığı konumdan 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, 304 krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Oldukça sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşur.

Krom hurdası alan hurdacı firma yazısını okursanız harika olacaktır. Gaziosmanpaşa’da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Gaziosmanpaşa hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa’da 202 kalite krom paslanmaz hurda, krom 202 hurdası talaşı, hurda krom makine artığı, krom 201 hurdası talaşı, 430 kalite krom hurda, krom paslanmaz 201 hurda, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı almayı sürdürüyoruz.

Gaziosmanpaşa Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Güncel demir hurdası fiyat listesi istemek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacılar gönderisini okuyabilirsiniz. Adresten demir kapı, tufal, demir pencere korkuluğu, hurda asansör, demir trabzan, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Gaziosmanpaşa hurdacı firma olarak hurda ekstra demir, teneke, toplama demir hurdası, talaş demir hurda, DKP demir için peşin ödeme yapıyoruz. Toptan döküm demir, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik demir, inşaat demir hurdası alırız.

Hurda demir alan geri dönüşümcüler içinde şirketimizi seçerek daha fazla kazanabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Demir, dünyada bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Gaziosmanpaşa extra demir hurda fiyat listesini üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Hurda Sac Alan Hurdacılar

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan sac hurda çıkarılabilir. Ardiye çatısı kapatmak için kullanılabilir durumda 2.el sac alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa sac hurda aldığımız bölgelerdendir. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha haline getirilmiş halidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ebat ve boyutlarda kesilir.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda depo rafı alıyoruz. 2.el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek maksadıyla ikinci el raf alan hurdacı hakkında yazdığımız haberimizi inceleyiniz. Gaziosmanpaşa hurda raf fiyatları sormak için firmamızı aramanız yeterlidir. Çoğunluk ile hizmet vermeyi bırakmış mağazalar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, hurda demir raflar, reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası içinden seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşada Fabrika Bozumu

Fabrika yıkımı tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı bakımından riskli işlerdendir. Deneyimli ekiplerce yapılmalıdır. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekir. Yapıların projesi diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Gaziosmanpaşa fabrika yıkım ve sökümü işlerinde gerekli tecrübeye sahibiz.

Gaziosmanpaşa Hurdacı Hurda Fiyatları

Deneyimli Gaziosmanpaşa hurdacı firması olarak hurda alımlarını yükseltilmiş Gaziosmanpaşa hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Güncel Gaziosmanpaşa hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda fiyatları içerikli metini inceleyin. Burdaki Gaziosmanpaşa hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir.

Gaziosmanpaşa Hurda Plastik Alımı

Çağırdığınız yere en yakın konumdan parça pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda mavi ve kırmızı kapak alımı yapan hurdacıyız. Plastik hurdası; Karbon, Azot (N), Oksijen (O), (H) hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Gaziosmanpaşa hurdacı olarak hurda polipropilen, kristal polistiren, hurda ABS plastik, jelatin ticaretinde lideriz.
Gaziosmanpaşa hurda plastik pimapen fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılmış lokanta vb binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız minik ucuz fayans ve kalebodurlar, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminantlar 2 el biçiminde satışı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa da Kağıt Hurda Alan En Yakın Firmalar

Adresten defterler, okul kitabı, fotokopi kağıdı hurdası, hurda peçete kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz.
Gaziosmanpaşa hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Gaziosmanpaşa çevresinde kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt almaktayız.

Hurda kağıt alanlar hakkındaki mutlaka okumalısınız. Gaziosmanpaşa da hurda karton ve kağıt alan yerler içerisindeyiz. Değerinden yüksek fiyata beyaz kağıt, koli hurdası, renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları alıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Gaziosmanpaşada çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde deneyimli uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Kolaylık bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı ötekinden değişiktir. Kapalı mekânların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrike fabrikalar söküm işlerinde yapının inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Masaüstü bilgisayar Hurdası power, işlemci, VDSL modem, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, ekrankartı, anakarat, lcd monitör, taşınabilir hard disk, ses kartı, dotmatrik yazıcı, fotokopi makinesi, belge tarayıcı, elektronik kart almaktayız. Elektronik çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, ütü, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, filtre kahve ve çay makinesi, bulaşık makineleri, fırın, vantilatör, kombi, buzdolabı alıyoruz. Röleler, GSM istasyon kartları, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, adaptör, termik röleler, adroid telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri alımlarında en iyi fiyatı vermekteyiz. Her nevi elektrikli ev aleti için benzersiz fiyatlar sunuyoruz.

Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Geçiş metalleri içinde bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Çinko elementi amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur.

Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen elementler içerisinde 23. sıradadır. Gaziosmanpaşa’da çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Gaziosmanpaşa geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Ama nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Akü Hurdası Alanlar

Elektrik enerjilerini kimyasal olarak depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır. Sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları, hurda kuru akü alıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaktadır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcıya akım iletmek gereğinden fazla devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek maksadı ile akünün kulanım maksadını yansıtmaktadır. Gaziosmanpaşa hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Aküler; otobüsler, otomobiller, motosikletler gibi enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlar ile bazı elektronik aletlerde enerji depolamak amacıyla kullanılıyor.

Gaziosmanpaşa Hurdacılar Sitesi

İstanbul Gaziosmanpaşa hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda araç yedek parçası için aramamalısınız. bundan eminiz ki Gaziosmanpaşa sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası işi yapan firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde bu işle iştikal edenleri arayın.

Motor hurdası, titanyum hurda, hurda nikel şablon, hurda imalat artığı, karbür hurda alımı yapıyoruz. Gaziosmanpaşa sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Bilindiği üzere askeri mühimmatlarda, akü imalatı, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kablo izolasyonu, kimyasal maddelerde kurşundan faydalanılmaktadır.

Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır. Kumsal Metal olarak Gaziosmanpaşa da çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun oluk, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Gaziosmanpaşa’da hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satın alan yer arayışındaysanız telefonumuzu 7/24 arayabilirsiniz. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir.

Gaziosmanpaşa 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Kıyma çekme makineleri dişlisi, espresso makineleri, tabldot tabakları, mısır makineleri, ayran makinesi, bakır işlemeli çay kazanı, tabldot, su sebilleri bulundurmaktayız. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek için sizi depolarımıza davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, tezgahlar alım satımı yapmaktayız. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Profesyonel restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurda Alımı

2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif isteyiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Gaziosmanpaşa genelinde hurda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Gaziosmanpaşa hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat 2.el jeneratör çalışmasa da çöp olamaz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir