Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu’da hurda alanlar içinde hurda atık almaya devam ediyoruz. Zeytinburnu’nun hurdacı firması Kumsal Metal sektörel anlamdaki kurumsal hizmetleriyle hurdacılık işlerine önem vermekteyiz.

Zeytinburnu merkezinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımı yapıyoruz. Zeytinburnuda hurda hurda depoları arasında hizmetlerimiz ile liderlik yapıyoruz.

Malzeme alımı yaparken tutarını yüklerken hesaplamaktayız. Elinizdeki hurda malzemeleri almak amacı ile dilediğiniz yere ekip yollayabiliriz. Hurdanızın değerini öğrenmek için zaman kaybetmeden firmamız ile bağlantıya geçerek üç dakika içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Hurda alımında özenle hizmet vermekteyiz. İstanbul Zeytinburnu hurdacı firması olarak kaliteli hizmetlerimizi sizin için bir yazıda açıklamaktayız.

Toptan hurda satanlara özel Zeytinburnu fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Zeytinburnu hurdacı olarak Zeytinburnu da hizmet ediyoruz. Geri dönüşüm işleri yapan Zeytinburnu hurdacı firması olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

Zeytinburnu daki piyasanın üzerinde hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. İstanbul Zeytinburnu organize sanayisinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz. Kumsal Metal hurda satacaklara günün 24 saatinde hizmet sunmaktadır.

Zeytinburnu’daki Hurdacı Firmalar

Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Zeytinburnu da geri dönüşüm firması olarak Zeytinburnu’nun çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için müsait hurda taşıma ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Hurdacılıkda Yirmi altı senelik sektörel deneyim ile Zeytinburnu piyasasına yenilikler getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Zeytinburnu hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbulun tüm sokaklarında olduğu gibi Zeytinburnu etrafında da kurumsal hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu çevresinde hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Zeytinburnu daki en kurumsal hurdacı Kumsal Metal profesyonel yerinize getiriyor! Sürümden standarttan fazla kazanmayı hedefleyerek yüksek hurda fiyat teklifleri sunabiliyoruz.

Zeytinburnu da Hurda Alım Satımı

Zeytinburnu nun tümünde hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Bugün size Zeytinburnuda hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Zeytinburnuda yerinden hurda alım hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Zeytinburnuda kalay, hurda imalat artığı, çinko, antimon zamak hurda, çelik alıyoruz. Toptan hurda sarı, ve çinko hurda, hurda kurşun, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum hurda,toplama demir alımlarında fiyat listeleri uygulamaktayız. Zeytinburnu da hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Zeytinburnu da Hurdacı Telefonu

Zeytinburnu hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi altı yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşümle yerli ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimizle doğaya daha çok zarar verilmemiş oldu. Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yarar sağlamaktadır. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını yaparak ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle telefonumuzu arayabilirsiniz. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Zeytinburnu hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir.

Zeytinburnuda Hurda Bakır Alan Yerler

Zeytinburnuda kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır profil hurdası, hurda bakır boru, hurda soyma bakır, bakır kızıl talaş hurdası, yanık bakır hurdası, antigron hurda, kırk ambar alım satımı yapıyoruz. Bakır lama hurda, kalaylı bakır tencere, hurda TTR kırma bakır granür, bakır teli, kazan alıyoruz. Zeytinburnu’da bakır hurdası alabilmek maksadıyla profesyonel bir kadro oluşturduk.
Zeytinburnu hurda bakır fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bakır süs eşyası, bakır levha, hurda hammadde, hurda bakır petek, bakır tepsi alanlar içindeyiz. Zeytinburnuda bakır alan hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayarak hızlı hizmetlerin keyfini yaşayın! Hurda bakır ton fiyatı bölümünde geniş bilgi var. Zeytinburnu hurda bakır ton fiyatı ile hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu’da Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum talaş, alüminyum radyatör peteği, alüminyum imalat atığı, alüminyum kutu, alüminyum levha hurda satışı yapmak için arayabilirsiniz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Şirketimize verdiğiniz önem nedeni ile size minnettarız.

Adresten alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Zeytinburnu alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurda alımı yapıyoruz.
Zeytinburnu hurda alüminyum fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurda, alüminyum tencere tava hurdası ticareti yapan firmayız. Alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum piston hurda ticareti yapıyoruz.

Bize güvenenlerin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Sitemizdeki Zeytinburnu alüminyum kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki hurda alüminyum kilo fiyatı metini inceleyebilirsiniz.

Zeytinburnuda Sarı Hurdası Alım Satımı

Kumsal Metal adına Zeytinburnu’da hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Zeytinburnu da fosfor bronz, hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç su saati, sarı pirinç talaşı, MS-58 külçe sarı hurdası alan firmayız.

Sitemizdeki Zeytinburnu daki pirinç sarı fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Daha geniş sayfamızdaki hurda pirinç sarı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.
Zeytinburnu hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayın. Zeytinburnu hurdacı Kumsal Metal olarak pirinç sarı araiş, hurda sarı araiş MS-70, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, sarı çubuk talaşı alım satımıyla iştigal ediyoruz.

Zeytinburnu Hurdacı Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurda kilo fiyatları öğrenmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar makalemize bir göz atabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Zeytinburnu demir hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle hızlı bir biçimde paylaşılmaktadır.

Zeytinburnu da tonajlı inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm hurda, inşaat hurdası, pik hurda demir, inşaat demir hurdası alırız. Yerinden demir kapı, tufal, asansör hurdaları, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, alıyoruz.

Hurda demir alan hurdacılar arasındayız. Zeytinburnu’da talaş demir hurdası, hurda ekstra demir, DKP demir hurdası, hurda teneke, toplama demir ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Zeytinburnu’da Kablo Hurda Alımı

Elektrik kablosu, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Kablo alan hurdacı hakkındaki gönderiyi ziyaret edin. Zeytinburnu’da hurda kablo alan yerler içindeyiz. Zeytinburnu’da yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası, hurda telefon kabloları, ptt kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Zeytinburnu şehir merkezinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Zeytinburnu’nun en iyi hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebileceksiniz.

Enya kablo, tek damar kablo hurdası, hurda karışık kablo, antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alan firmayız. Çevremizde hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırh kablosu, yeraltı enerji kabloları, yeraltı kablosu alım satımında en iyi fiyatı öneriyoruz.

Zeytinburnu da Krom Hurda Alım Satımı

Zeytinburnu da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz. Zeytinburnu hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. İstanbul Zeytinburnu’da hurda krom tank, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı, 201 krom hurda, krom paslanmaz 430 hurdası talaşı, krom 202 kalite hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurda alıyoruz.

Krom hurda alımı makalesini dolaşmak iyi gelir. Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 316 kalite, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, krom 304 kalite hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı, krom 310 hurda alıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alan Zeytinburnu hurdacı firması Kumsal Metal en iyi fiyatlarla burada.

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Bildireceğiniz konumdan hurda şeffaf pet şişesi, pimapen, kırkambar plastik hurda, şeffaf naylon hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurda ticareti yapan firmayız.

Zeytinburnu’da jelatin hurdası, polistiren hurdası, polipropilen, ABS plastik ticareti yapıyoruz. Zeytinburnu hurda plastik fiyatları bulunan listemiz için arayın. Plastik hammadde; (N) azot, Oksijen, karbon, Hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Zeytinburnu Cam Hurdası Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan yapıda bulunan sıvı koruyan organik olmayan katı malzeme çeşididir. Zeytinburnu’da cam hurdası alanlar arasındayız. Çağımızda şeffaf gazoz şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, hurda şeffaf cam şişe, çıkma oto camları şeklinde cam hurda türleri çok fazla satılıp alınıyor.

Hurda Sac Alan Firma

Depo tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zeytinburnu’da sac hurda alan firmayız. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli vasıtaların kapaklarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac levha denilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Sac; metal malzemenin levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilir.

Zeytinburnu’da Kağıt Hurda Alan Yerler

Daha fazla kağıt fiyatları ile karışık renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurdaları, hurda koli, karton hurdaları alanlar içindeyiz. Zeytinburnu da kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt ticaretinde liderlik etmekteyiz. Daha önce yazdığmız geri dönüşüm için kitap hurda alımı ile alakalı yazıyı okuyabilirsiniz. Zeytinburnuda kağıt ve karton hurdası alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Zeytinburnuda yüksek tonajlı kitap hurdaları, A4 kağıt hurdaları, defter, peçete alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok kazanç etme imkanı veriyoruz. Zeytinburnu hurda kağıt fiyatları sormak için bize ulaşın.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri diğerinden değişiktir. Çelik çatı makası söküm işlerini özenle tamamlıyoruz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Zeytinburnu da çelik konstrüksiyon sökümlerinde tecrübeli saha ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar sökümünde binanın imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Yapılar için en önemli konu şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır.

Zeytinburnu Güncel Hurda Fiyatları

Güncel Zeytinburnu hurda fiyatları sormak için uzmanlarımızı arayabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızı yenilenmiş Zeytinburnu hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Daha geniş sayfamızdaki hurda fiyatları içeriğe göz atın. Kurumsal sitemizdeki Zeytinburnu hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

Zeytinburnu’da Hurda Jeneratör Alan Firma

Her malzemenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler bozuk olsa dahi değerlidir. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu hurda jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı bölgelerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemeden jeneratörlerinizi satmayın.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Bildiğiniz gibi mühimmatlarda, aküler üretilirken, kabloların yalıtımlarında, çeşitli alaşımlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde kurşun kullanılmaktadır. Doğadaki cevherler patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenir. Kumsal Metal olarak Zeytinburnuda kurşun boru, hurda levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu, kurşun oluk alım amacıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Zeytinburnu’da hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için firmamızı 7/24 arayın. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü iki kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Mısır makineleri, çay ocağı dobajı, ayran makinesi, kahve makinesi, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, su sebili temin ediyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, salata dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz.

Zeytinburnu Çinko Hurda Alım Satımı

Açık gri mavimsi renklidir. Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat kullanımı ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Zeytinburnuda çinko levha, çinko çatı sökümü almak amacıyla güncel fiyat sunuyoruz. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerdendir.

Elektronik Hurdası Alımı

Her türlü elektrikli eşya alımlarında bedelini anında ödemekteyiz. Hurda Bilgisayar parçaları sunucu, ekrankartı, elektronik kart, porselen işlemci, SSD hard disk, ses kartı, lazer yazıcı, ram, fotokopi makineleri, belge tarayıcı, anakarat, DDR rulo artıkları, power supply, lcd monitör, modem alıyoruz. Adaptör, trafo, elektrik pano malzemeleri, GSM baz kartları, röleler, IOS telefon kartı, kontaktörler, termik röle satın alıyoruz. Fön makineleri, fırın, ocak, elektronik çamaşır makineleri, vantilatör, çay ve kahve makinesi, klima, ütü masası, kombi, 5 programlı bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü fiyatı hakkında bilgi istemek için hemen arayın.

Zeytinburnu Hurdacılar Sitesi

İstanbul Zeytinburnu hurdacılar sitesi içinde hizmet sunmaktayız. Asla hurda araç veya motorsiklet hurdası almıyoruz. Bu neden ile hurda araba yedek parça temin etmek amacı ile gelen çağrıları açmıyoruz. Kuşkusuz ki Zeytinburnu sanayisinde oto yedek parça alan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz ikinci el oto parçası işlerinizde bu türde yapanlarla irtibat kurmanız olacaktır.

Nikel hurdası, karbür hurda, hurda motor, titanyum, imalat artığı alıyoruz. Zeytinburnu OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Zeytinburnu’da Akü Hurda Alımı

Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Zeytinburnu da sulu akü hurdaları, hurda küçük akü, hurda kuru akü alım hizmeti veriyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanıyoruz. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akülerin kulanım amacını yansıtmaktadır.
Zeytinburnu hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Aküler; arabalar ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli araç gereçlerde kulanım görmektedir.

Zeytinburnu’da 2.el Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Zeytinburnu hurda raf fiyatları sormak maksadiyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için hurda raf başlıklı konumuzu incelemeniz yeterlidir. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış ayakkabıcılar tarafından satışa çıkarılan reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, hurda market rafı, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf satıyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant satışı yapıyoruz. İnşatlarda alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından temin edilmiş hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

Zeytinburnuda Fabrika Bozumu

İşe başlamadan sökülmesi arzu edilen imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği açısından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Her inşaatın projeleri kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkımları farklı yapılmalıdır. Zeytinburnu fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (539) 821 24 79
Whatsapp'tan Yaz!