Selim Hurdacı

Selim de hurda alanlar içerisinde her türden hurda kablo almaktayız. Hurda malzemelerinizi almak amacıyla kapınıza araçlarımızı göndereceğiz. Selim’den hurda malzeme ve az kullanılmış eşyalar alım satımı yapmaktayız. Malzeme alımı yaparken bedelini yerinde nakit olarak ödemekteyiz.

Toptan hurda alımına özel piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Selim hurdacı olarak Selim merkezinin her caddesinde hizmet veriyoruz. Selim hurdacısı olarak özel fiyatlarla konumunuza gelmekteyiz. Selim hurda firmalar arasında hizmetlerimiz ile ilk tercihiniz oluyoruz.

Kumsal Metal tecrübesi ile hurdacılık faaliyetlerinin kurumsallığa kavuşmasını sağlıyoruz. Tüm hurda eşyanız için zamanınızın değerini bilerek firmamız ile bağlantı kurarak beş dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Selim anlık hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Selim de hurda dönüşümü yapan firmayız.

Selim hurdacısı Kumsal Metal size gece gündüz farketmeden hizmet veriyor. Hurda eşya alımında titizlikle hurda malzemenizi diğer hurdacıların üzerinde üzerinde almaktayız. Selim de hurda alım satım işleri yürüten yerlerin en yüksek fiyat teklifi vereni olmanın mutluluğunu sizin ile paylaşmaktayız.

Selimde Hurda Alan Fabrikalar

Selim’de hurda malzeme alımı hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Şimdi de sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen müşterilere Selimde hurda alan geri dönüşüm firmaları ile Kumsal Metal arasındaki farkı açıklamaya çalışmaktayız. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, hurda bakır, demir, kablo hurda, çinko hurda,hurda sarı, ve kurşun hurda alımında piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Selimde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Selim bölgesinde konumdan ikinci el malzeme ve hurda döküm alım satımı yapmaktayız. Selim’de makina artığı hurdası, antimon zamak hurda, çinko hurdası, çelik hurda, hurda kalay alım satımı hizmeti sunmaktayız.

Selim de Hurdacı Telefon Numarası

Dolayısıyla hurda satmak sebebiyle iş yerimizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde isterseniz topladığınız malzemeleri firmamıza satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz.

Selim adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden arayın, anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Yirmi altı yıldır binlerce ton hurda camı geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimizle doğaya daha fazla zarar verilmesi önlenmiş oldu. Selim hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Selim Hurdacı Firma

Sizde her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle telefonlarımızı aramalısınız. Kurumsal anlayışla standarttan fazla kâr elde etmek istiyoruz. Selim hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Selim’in en kurumsal iş yapan hurda alım satım firması Kumsal Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

Selim hurdacı firması olarak Selim’in her noktasında her tür hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin taşınması için en yakın hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe Yirmi altı yıllık deneyimle sektöre bilinmeyen yenilikler getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Selim hurdacı firma olarak hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Karsın tüm sokaklarında olduğu gibi Selim çevresinde de kurumsal servislerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli Kars hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Selim’de Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Bize duyduğunuz güven sebebiyle saygılar sunarız. Yerinden alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf, alüminyum kompozit hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel alım satımı yapıyoruz. Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alımı yapılır.
Selim hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Selim de alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Selim hurda alüminyum ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum talaş hurda, alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha hurda satışı yapmak maksadıyla arayabilirsiniz. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metal türüdür. Alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum kalın profil ticareti yapıyoruz.

Selimde Hurda Kablo Alımı

Hurda elektrik kablosu, hurda %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo alıyoruz. Daha kesin bilgi öğrenmek amacıyla kablo hurda alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Selim’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Selim’de yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Hurda ptt kablosu, hurda telefon kabloları, yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi satmak isteyenler hemen arayın. Selim’in her köşesinde hurda kablo alan yerler içinde piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. Selim in en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini yaşıyoruz.

Antigron kablo hurdaları, enye kablolar, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, iç tesisat kablosu için peşin ödeme yapıyoruz. Yakın çevrede hurda çelik zırhlı kablolar, fare yemez kablo hurdası, yeraltı kablosu, yeraltı enerji kablo hurdası alım satımında piyasasının üstünde fiyat teklifini vermekteyiz.

Selim’de Hurda Bakır Alımı

Selim’in tamamından bakır hurdası almaktayız. Selimde bakır hurda alan yerler içinde yer alıyoruz.
Selim hurda bakır fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. hurda bakır levha, kap kacak hurdası, bakır hammadde, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek alıyoruz.

Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurda, soyma bakır, boru, hurda bakır profil, bakır kızıl talaş hurdası, antigron hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Selim hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayarak deneyimli hizmetin tadını yaşamaya başlayın! Hurda bakır bölümünde geniş bilgilere erişebilirsiniz. Selim hurda bakır ton fiyatı ile hizmet sunmaktayız. Bakır tel, eski bakır kazan, hurda TTR kırma, hurda bakır tencere, lama bakır alımı için aradığınızda nakit ödeme yapıyoruz.

Selim de Demir Hurdası Alımı

Selim hurdacı firma olarak toplama demir hurdası, teneke, hurda demir talaşı, hurda extra demir, hurda DKP demir alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alan yerler paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. Tonajlı demir döküm hurdası, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, inşaat demiri alırız.

Demir hurdası alanlar içinde firmamızı seçebilirsiniz.
Selim hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Adresten demir trabzan hurdası, asansör hurdası, demir kapı, tufal, pencere demiri hurdası, için nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Burada yayınlanan Selim hurda demir kg fiyatı sürekli güncelleniyor.

Selim’de Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Kumsal Metal firmamız adına Selim’de hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Selim’in tamamında hurda fosfor araiş, su saati, hurda sarı pirinç talaşı, sarı musluk hurdası, hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı kırkambar, hurda sarı oto radyatörü alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki Selim merkezi hurda sarı ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar hakkındaki yazıyı inceleyin. Selim hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Kumsal Metal olarak sarı pirinç araiş, MS-70 hurda sarı araiş, sarı çubuk talaşı hurda, sarı araiş hurda MS-64, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alıyoruz.

Selim’de Hurda Krom Alımı

Hurda krom alım satımı bölümüne göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Selim’de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Selim hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bildireceğiniz konumdan 304 krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 316 kalite, 310 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, krom 310 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı alımında iyi fiyat sunuyoruz.

Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur.

Kars Selim de 430 krom hurdası, krom 202 kalite hurda talaşı, 201 krom hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, krom imalat artığı hurda, hurda krom paslanmaz 201 kalite talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz. Paslanmaz krom hurdası alan Selim hurdacı depsouyuz.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları işlemci, elektronik kart, ram, DDR rulo, ses kartı, fotokopi makinesi, crt monitör, dotmatrik yazıcı, ekrankartı, sunucu, VDSL modem, sabit disk, eski ana kart, resim tarayıcı, power almaktayız. Saç kurutma makineleri, elektronik çamaşır makineleri, terazi, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, çay ve filtre kahve makineleri, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alımı yapıyoruz. Akıllı telefon kartları, elektrik trafoları, röle, termik röle, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, GSM istasyon kartları, kontaktör alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik ev aletleri alımında değerini yerinde ödemekteyiz.

İkinci el Sac Hurdası Fiyatları

Varil sandviç panel, kapı, çatı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac denir. Tavuk kümesi çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Selim’de sac hurdası alımı için şimdi arayabilirsiniz. Sac; metalin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alınır. Temiz paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Su sebili, ayran makinesi, doğalgazlı çay kazanı, kahve makineleri, tabldot, kıyma makineleri dişlisi, pop corn arabaları alıyoruz. İşyerimize bulunan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemelerini görmek için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Selim İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Yıkılmış ev vb. binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Ayrıca batmış esnaflardan almış olduğumuz minik ekonomik laminant parkeler, fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

İnşatlarda alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç makinesi ikinci el demir iskele, plywood hurda bulunur.

Kurşun Hurdası Alanlar

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilir. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır. Çeşitli pigmentlerde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, akü imalathanelerinde, çeşitli alaşımlar üretilirken, kablo yalıtımı üretimlerinde kurşuna yer verilmektedir. Kurşun bilinen en eski metallerdendir. Kumsal Metal olarak Selim de hurda kurşun boru, yağmur oluğu, kurşun levha, Cami minare kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Selim’de çinko hurdası alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefon numaramızı geç olmadan aramaktan çekinmeyin.

Selim Fabrika ve Makine Sökümü

Kapanan fabrikalar sökülürken öncelikle yıkılacak fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenerek uygun ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekir. Her inşa edilen yapının inşa projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkımları farklıdır. Selim deki fabrika sökümü işlerinde profesyoneliz.

Hurda Akü Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolara akü denir. Akü; otobüsler, otomobil, elektrikli motosikletler benzeri enerjiye ihtiyacı olan taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla aküden faydalanılarak araç korunur.
Selim hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Selim’de sulu akü hurda, kuru akü hurda, küçük akü hurdası alımı yapıyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörler kullanılır.

Selim de Hurda Cam Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı madde tutabilen amorf ve organik olmayan sert malzemeye verilen adıdır. Selim merkezinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf renkli cam şişe, kırık oto camı, süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi türde hurda cam cinsleri tonajlı geri dönüştürülüyor.

Selim Hurda Plastik Alan Hurdacı

Müşteriye en yakın adresten kırkambar plastik hurda, şeffaf naylon poşet hurdası, temiz pet şişe, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen imalat artığı hurdası Selim hurdacısıyız. Selim hurdacı firma olarak polipropilen moblen hurdası, hurda kristal polistiren, ABS plastik, hurda jelatin alım satımıyla uğraşıyoruz. Selim hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayın. Plastik hurdası, (H) hidrojen, azot (N), (C) karbon, Oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Selim’de Hurda Çinko Alan Hurdacı

Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Çinko metali, yerkabuğunda en çok çıkarılan elementler içerisindedir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Selim’de çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alımında Selim’de uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz.

Selim’de Karton Hurda Alan Yerler

Yüksek fiyata karton hurdası, beyaz kağıt, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdaları alıyoruz. Selimde kuşe kağıt hurdası, hurda kullanılmış gazete, bristol hurda ticaretinde piyasaya hakimiz. Güncel fiyatlarla hurda fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, hurda kağıt peçete alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize normalden fazla miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Selim hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kitap hurdası hakkında geniş bilgi bulunduran okuyabilirsiniz. Selim de kağıt, karton hurdası almaktayız.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetsiz sayılmaz. Selim merkezde hurda jeneratör alırken en yüksek fiyat teklifini firmamız sunuyor.
Selim 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayın. Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bizi arayın. Elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Selim Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımlarımızı en güncel Selim hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Selim hurda fiyatları her saat güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Hurda fiyatları içerikli içeriğe göz atın.

Çelik Raf Hurda Alanlar

Selim hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadiyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Daha detaylı bilgi edinmek için 2.el raf alan firmalar hakkında yazdığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çoğunluk ile iflas eden iş yerleri tarafından satılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Kolaylık bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı ötekinden farklı yapılmaktadır.

Kapalı mekânlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Kars Selim’de çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde deneyimli ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik fabrikalar sökümlerinde yapının inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir.

Selim Hurdacılar Sitesi

Kars Selim hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği yerinize getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya otomobil hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parça için aramamalısınız. Şüphesiz ki Selim oto sanayisi içerisinde 2.el araba yedek parçası işleri yapan firmalar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu tarz işleriniz için ticareti yapan yerlerle iletişim kurmanızdır.

Selim organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası satımı yapıyoruz. titanyum, nikel hurda, karbür hurdası, motor hurdası, imalat artığı alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir