Sarıveliler Hurdacı

Sarıveliler geri dönüşüm firması olarak her türde hurda malzeme alıyoruz. Sarıveliler hurdacısı olarak hizmet detaylarını firmamız ile çalışanlar için bu yazıda açıklıyoruz.

Sarıveliler’in tüm sokaklarında hurda ve ikinci el ofis mobilyası değerinin üstünde alıyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında yılların tecrübesi ile hurda malzemenizi değerinde almaktayız.

Sarıveliler hurdacısı firmamız Kumsal Metal size sürekli hizmet vermeye devam ediyor. Sarıveliler hurdacısı olarak benzersiz fiyatlar ile özlenen hizmetlerimizi sunuyoruz. Kumsal Metal tecrübesiyle Sarıveliler hurdacılık faaliyetlerini profesyonellikle yürütüyoruz. Sarıveliler de uygulanan hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmetleri için yerinize geliyoruz.

Hurda alımlarında tutarını peşin olarak ödüyoruz. Karaman Sarıveliler bölgesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız.

Hurdanızı dilediğiniz yerden almak için adresinize ekip gönderebiliriz. Hurdanızı değerlendirmek için vaktinizin değerini bilerek çağrı merkezimizi tuşlayarak en geç 3 dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alışverişinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Sarıveliler hurdacısı olarak Sarıveliler’de hizmet veriyoruz. Sarıveliler hurdacıları içerisinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz.

Sarıveliler Hurdacı Numarası

Dolayısıyla hurda satmak üzere numaralarımızı aramanız yeterlidir. Anlattığımız gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Eğer sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın satışını gerçekleştirerek milli ekonomiye ve çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Sarıveliler hurdacılık hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Yirmi altı senedir tonlarca demir malzemeyi geri dönüşümle ekonomiye kazandırmayı başardık. Firmamızın çalışmaları ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Sarıveliler hurdacı numarası sitemizin içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer almaktadır.

Sarıveliler de Hurda Alan Yerler

Bugün kü yazıda sizlere Sarıveliler de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki farkı açıklıyoruz. Sarıveliler’de hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı yaptığımız hakkında makale paylaşmıştık. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu sebeple her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Sarıvelilerde bildirdiğiniz konumdan ikinci el malzeme ve döküm hurdası alım satımı yapıyoruz. Sarıveliler’de hurda zamak, çinko hurda, hurda kalay, çelik hurda, imalat artığı hurdası alımı sırasında değerinin üstünde fiyat veriyoruz. Toptan sarı hurdası, ve hurda çinko, kurşun, hurda bakır, kablo hurdası, hurda alüminyum,hurda demir alırken yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Sarıveliler merkezinde hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü durumdayız.

Sarıveliler’in Hurdacısı

Sarıveliler hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Sarıveliler’deki en tecrübeli hurdacı firması Kumsal Metal profesyonel yerinize getiriyor! Doğru hizmetleri sunarak kazanmak istiyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak sebebiyle şirketimizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Sarıveliler hurdacısı olarak Sarıveliler’in tamamında hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için konumuza en yakın hurda alım ekiplerimizi göndermekteyiz. 26 yıllık sektörel tecrübeyle hizmetimizi sunmaktayız. En yakın Sarıveliler hurdacı telefonlarımızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Karaman’ın tüm ilçelerinde olduğu gibi Sarıveliler etrafında da hurdacılık servislerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteli Karaman hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Sarıveliler de Hurda Bakır Alan Hurdacı

Antigron kırma granür bakır hurda, yanık bakır hurda, hurda bakır boru, soyma bakır hurdası, kalın bakır profil hurda, kırkambar, bakır talaş hurdası alımı yapıyoruz. Karaman Sarıveliler’de hurda bakır alan hurdacı firmasıyız.
Sarıveliler hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız. Bakır teli, hurda TTR kırma, kalaylı bakır tencere, bakır lama hurdası, büyük bakır kazan alıyoruz. Bakırlı petek, bakır hammadde hurdası, kap kacak hurdası, eşya, bakır levha alan işletmeler içinde hizmet veriyoruz. Sarıvelilerin çevresinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgiye ulaşabileceksiniz. Sarıveliler hurda bakır kg fiyatı ile hizmet vermekteyiz. Hurda bakır alan Sarıveliler hurdacı numarasını şimdi arayarak tecrübeli hizmetlerin tadını yaşamaya başlayın!

Sarıveliler’de Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Sarıveliler hurdacı Kumsal Metal olarak sarı araiş hurda MS-70, hurda sarı çubuk ucu MS-58, araiş sarı MS-64, sarı araiş hurdası, MS-58 çubuk sarı talaşı ticaretinde piyasaya hakimiz. Sitemizdeki Sarıvelilerdeki hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki yazımıza göz atın.
Sarıveliler hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Kumsal Metal firmamız adına Sarıveliler’de hurda sarı alım satımı alan hurdacıyız. Sarıveliler’in bütün sokaklarında hurda fosfor araiş, sarı radyatör hurda, hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk vana, hurda su saati, hurda sarı talaşı, hurda MS-58 külçe sarı almaktayız.

Sarıveliler’de Demir Hurda Alım Satımı

Hurda demir, Sarıveliler de bol miktarda bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Sarıveliler toplama demir hurdası kilo fiyatını arzu edene günlük göndermekteyiz. Tonajlı hurda döküm demir, inşaat hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda pik demir, inşaat demiri için peşin para ödeme yapmaktayız.

Sarıveliler’de hurda demir alan yerler içerisindeyiz. Sarıveliler’de talaş demir hurdası, toplama demir, extra demir, teneke, DKP demir hurdası alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için gecikmeden arayın. Anlık hurda demir fiyat listesi yazımızı ziyaret ederseniz mükemmel olur. Dilediğiniz yerden hurda asansör, demir pencere korkuluğu, tufal hurda, hurda demir trabzan, demir ev kapısı, Sarıveliler hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz.

Sarıvelilerde Krom Hurdası Alımı

Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur.

Hurda krom paslanmaz alan firmalar arasındaki Sarıveliler hurdacı dükkanıyız. Karaman Sarıvelilerde ikinci el krom tank, 201 krom hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201, krom paslanmaz 430 hurdası, 202 krom hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alıyoruz.

Sarıveliler de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sarıveliler hurda paslanmaz krom fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçin. Krom hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden 316 krom paslanmaz hurda, 310 krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurdası, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, 310 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 alımlarında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Sarıveliler’de Kablo Hurda Alanlar

Sarıveliler de hurda kablo alımı yapıyoruz. Sarıveliler’de yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyat listesi veriyoruz. Sarıveliler de hurda çelik zırhlı enerji kablosu, yer altı enerji kablo hurdaları, yeraltı kablosu, fare yemez kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz.

Sarıveliler in en büyük hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Antigron kablo, enya kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda tek damar kablolar, iç tesisat kabloları Sarıveliler hurdacı firmasıyız. Elektrik kablosu hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo alımında uzmanız.

Sarıveliler’in tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Hurda kablo başlığıyla paylaşılmış konuya bir göz atabilirsiniz. Ptt kablo içi yağlı (deşe), ptt kablosu içi, hurda telefon kablolar, ptt kablo hurdaları satanlar hemen arayın.

Sarıveliler’de Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sarıveliler alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Sarıveliler de konumdan profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü hurdası alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Alüminyum piston hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil alan hurdacıyız. Hurda satanların destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz.

Sitemizdeki Sarıveliler hurda alüminyum kg fiyatı günceldir.

Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Sarıveliler hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum çatı sac, petek alımı yapan firmayız. Alüminyum talaş, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Bize gösterdiğiniz özen için sizlere şükran duyuyoruz.

Sarıveliler de Plastik Hurda Alanlar

Plastik; karbon (C), hidrojen (H), azot (N), oksijen ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Sarıveliler hurdacı firma olarak hurda ABS plastik, hurda polipropilen, hurda kristal polistiren, hurda jelatin alıyoruz. Sarıveliler hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayın. Yüksek tonajlı hurda pimapen, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, hurda şeffaf pet şişesi, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası alıyoruz.

Sarıveliler’de Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda renkli hurda cam şişe, kırık otomobil camları, soda şişesi, gazoz şişesi, içecek şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, cam su şişesi, meşrubat şişesi cinslerde cam hurdalar bulunuyor. Sarıveliler çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Çağımızda renkli hurda cam şişe, kırık otomobil camları, soda şişesi, gazoz şişesi, içecek şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, cam su şişesi, meşrubat şişesi cinslerde cam hurdalar bulunuyor.

Sarıveliler’de 2. el Sac Hurda Alan Yerler

Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Belirli ebatlarda kesilmektedir. Ek bina tavanı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan ikinci el sac temin ediyoruz. Sarıveliler hurda sac alımı amacı ile zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Çatı, demir kapı, varil, sandviç panel üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların kullanılmışına hurda sac denilmektedir.

Sarıveliler’de Kağıt Hurda Alım Satımı

Sarıveliler de yüksek tonajlı hurda defter, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda kitap, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra hassasiyet ile sizlere daha fazla miktarda kazanım elde etme imkanı sunuyoruz.
Sarıveliler hurda kağıt fiyatları için arayın. Sarıvelilerde hurda yeni gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha fazla fiyatlarla beyaz kağıtlar, hurda karışık renkli kağıt, karton hurda, koli alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki kitap hurdası alanlar hakkındaki içeriği okumalısınız. Sarıvelilerde hurda karton kağıt alan geri dönüşümcüler içindeyiz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı söküyoruz. Arta kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kapalı mekanlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür.

Karaman Sarıveliler’de çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin sökümü birbirinden farklı yapılmalıdır. Çelik bina ve prefabrik spor salonları söküm işlerinde binanın inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecek olanlar değer kazanır.

Sarıveliler Hurdacı Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Sarıveliler hurda fiyatları her an güncelleniyor. Bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş Sarıveliler hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Daha kesin sayfamızda bulunan hurda alüminyum fiyatları metini ziyaret edin.

Sarıvelilerde Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratör çalışmıyor olsada alıcı bulur. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi bizi hemen arayın. Sarıveliler çevresinde ikinci el jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. Sarıveliler ikinci el jeneratör fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarıveliler Çatı Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Sarıveliler hurdacı Kumsal Metal olarak Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun oluk, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Sarıvelilerde çinko hurda almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası firmamızı hemen arayabilirsiniz. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Kurşunlar akü üretiminde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, alaşım üretiminde, kabloların izolasyonlarında, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde sıkça kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

İyi durumda buz makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, otel tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kıyma makinesi dişlisi, bakır işlemeli çay dobajı, su sebilleri, tabldot, köpüklü ayran makineleri, pop corn makineleri, espresso makineleri ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, küvet, meze reyonları, lokanta tipi set üstü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko, yerkabuğunda en çok miktarda bulunabilen elementler arasında 23. sayılmaktadır. Çinko, eski çağlardan bu yana biliniyor. Ancak üretim biçimi ve kullanımı tam anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Sarıveliler çevresinde hurda çinko levha, çinko çatı hurdası alımında iyi fiyat sunuyoruz.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Hurda Elektronik Alımı

Masa üstü Bilgisayar Hurdası LCD monitör, yeni nesil anakarat, elektronik kart, power, VDSL modem, DDR rulo artıkları, sarı göbek işlemci, taşınabilir hard disk, sunucu, yazıcı, fotokopi makinesi, ekran kartı, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı satmak amacıyla arayabilirsiniz. Termik röle, tuşlu telefon işlemcileri, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, kontaktörler, elektrik panoları, röleler almaktayız. Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, buzdolabı, terazi, klima, saç kurutma makineleri, kombi, çay ve filtre kahve makinesi, ocak, merdaneli çamaşır makinesi, ütü almaktayız. Sıfır ve 2. el elektronik alet alımlarında benzersiz fiyatlar verebiliyoruz.

Hurdacılar Sitesi Sarıveliler

Sarıveliler OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alıyoruz. Hurda nikel şablon, karbür, motor hurda, titanyum hurdası, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Karaman Sarıveliler hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği dilediğiniz yere getiriyoruz. Ancak hurda araç veya bisiklet hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısıyla hurda oto yedek parça için telefon kabul etmiyoruz. Şüphesiz Sarıveliler oto sanayi sitesinde ikinci el otomobil yedek parçası alıp satan dükkanlar vardır. Rica ederiz çıkma araç parçası ihtiyacınızda o firmaları arayınız.

Sarıveliler Akü Hurda Alanlar

Sarıveliler’de küçük akü hurdası, hurda sulu akü, hurda kuru akü alıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Aküler; motorsikletler ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde aküler kullanılır. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı değildir. Bunların yanında voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akünün işidir. Sarıveliler hurda akü fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alımı sayfamızı inceleyiniz. Özellikle iflas eden şarküteriler tarafından satılan hurda mağaza rafları, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda market rafı arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Sarıveliler raf hurdası fiyatları istemek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

İnşatlarda alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış yurt binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan depolardan satın aldığımız defolu çatı tavanları, kiremitler, fayanlar, su geçirmez laminantlar satıyoruz.

Fabrika Sökümü

Sarıveliler fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz. Binaların projeleri kendine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkımları farklı yapılmalıdır.

Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması doğru olur. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risklidir. Tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir