Ondokuzmayıs Hurdacı

Ondokuzmayıs hurdacıları arasında çok seveceğiniz hizmetlerimizle ön plandayız. Hurdalarınızı satmak için çok zaman geçmeden telefon numaralarımıza ulaşıp 5 dk içinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Ondokuzmayıs yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız.

Alacağımız hurdaların değerini yerinde nakit bir şekilde ödemekteyiz. Ondokuzmayıs’tan temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız.

Tüm hurda malzemeleri yerinden kendimiz almaktayız. Ondokuzmayıs merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Ondokuzmayıs hurda ve geri dönüşüm firması olarak hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ondokuzmayıs hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Güncel Ondokuzmayıs hurda fiyatlarıyla alım satım hizmetleri için yerinize gelmekteyiz. Samsun Ondokuzmayıs hurdacı şirketi olarak kaliteli servislerimizi müşterilerimiz için açıklıyoruz. Kumsal Metal olarak Ondokuzmayıstaki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine profesyonel katkı sağlıyoruz.

Ondokuzmayıs hurdacısı Kumsal Metal hurda malzemesi olanlara 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Hurda malzeme alımında titizlikle kurumsal veriyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Hurdacı Firma Telefonu

Bu neden ile hurda atık fiyatı istemek için iş yerimizi aramanız yeterlidir. Ondokuzmayıs yerinden her tür hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Hemen arayıp, güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi altı senedir binlerce ton hurda camı geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Firmamızın görevini layıkıyla yapmasıyla gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Ondokuzmayıs hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Ondokuzmayıs Hurdacısı

Ondokuzmayısta hurdacı olarak Ondokuzmayıs’ın tamamında hurda eşya alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için konumuza en yakın hurda taşıma aracımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Doğru hizmetleri sunarak daha çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yirmi altı senelik tecrübe ile Ondokuzmayıs piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Ondokuzmayıs hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Samsun’un her tarafında olduğu gibi Ondokuzmayıs ilçesinde de bütün hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm Samsun hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Profesyonel Ondokuzmayıs hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Ondokuzmayıs’taki en iyi hurdacı firma Kumsal Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor! Sizde her türlü hurda satmak için bizi aramalısınız.

Ondokuzmayıs ta Hurda Alan Fabrikalar

Ondokuzmayıs’ta dilediğiniz yerden ikinci el malzeme ve ttr kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Müşterilerin memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz. Ondokuzmayıs’ın tüm sokaklarında ikinci el malzeme ve hurda malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Yüksek tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, alüminyum, sarı hurdası, hurda çinko, demir, kurşun hurda alımı yaparken değerinden daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Ondokuzmayısta hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile liderlik ediyoruz. Ondokuzmayıs’ta çelik, hurda kalay, zamak hurda, hurda makina artığı, çinko hurdası almaktayız. Bugün de siz kıymetli müşterilerimize Ondokuzmayıs’ta hurda alanlarla firmamız arasındaki farkımızı anlatacağız.

Ondokuzmayıs Hurda Bakır Alımı

Ondokuzmayısta bakır hurdası alan hurdacı firmalardanız. Ondokuzmayıs hurda bakır fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Ondokuzmayısın tüm ilçelerinde hurda bakır alımında yeterli deneyime sahip kurumsal firmayız. Kap kacak, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, eşya, hurda bakır hammadde alan firmalar arasındayız. Bakır tencere hurdası, bakır lama hurdası, hurda TTR kırma bakır, büyük bakır kazan, bakır tel alıyoruz. Tonajlı hurda bakır alanlar makalemizde geniş anlatıma erişebileceksiniz. Ondokuzmayıs hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Bakır profil hurda, bakır boru, soyma bakır hurdası, bakır talaş hurdası, yanık bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, kırk ambar alıyoruz. Bakır hurdası alan Ondokuzmayıs hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın deneyimli hizmetimizin keyfini sürün!

Ondokuzmayıs’ta Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizde bulunan Ondokuzmayıs alüminyum hurdası fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Detaylı bilgi almak için sitemizdeki alüminyum hurda fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Alüminyum sac hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurda, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum petek hurdası ticareti yapıyoruz.

Sizlerin destekleriyle durmadan gelişiyoruz. Alüminyum sert kartel hurdası, piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum ofset matbaa için peşin ödeme veriyoruz. Alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaşı satışı maksadıyla arayabilirsiniz.

İş yerimize verdiğiniz önem ve destek nedeni ile size minnettarız. Ondokuzmayısta adresten alüminyum eloksallı profil, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Her türlü toptan hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Ondokuzmayıs hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Ondokuzmayıs’ta alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

Ondokuzmayıs Hurda Sarı Alımı

Ondokuzmayıs hurdacı Kumsal Metal olarak sarı araiş hurda, sarı pirinç araiş hurdası, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, araiş sarı MS-64, MS-58 sarı talaş hurdası alıyoruz. Buradaki Ondokuzmayıstaki sarı pirinç fiyatlarını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda sarı alan yerler konulu içeriği ziyaret edin.
Ondokuzmayıs hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ondokuzmayıs merkezinde hurda sarı imalat artığı, fosfor bronz, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk, sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurda, sarı su saati hurdası alan firmayız. Ondokuzmayıs hurdacı firma Kumsal Metal adına hurda sarı alım satımı yapmaktayız.

Ondokuzmayıs ta Demir Hurda Alımı

Demir hurda alan firmalar içerisindeyiz.
Ondokuzmayıs hurda demir fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Hurda demir, Ondokuzmayısta bol miktarda bulunabilen madenler içinde kolaylıkla bulunur. Bu sayfada yayınlanan Ondokuzmayıs inşaat demiri ton fiyatı güncelliğini koruyor. Ondokuzmayısta yüksek tonajlı yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), hurda demir pik, hurda döküm demir için peşin para ödeme yapmaktayız. Ondokuzmayıs’ta ekstra hurda demir, demir talaş hurda, dkp demir hurdası, hurda teneke, toplama demir hurda alıyoruz.

Konumdan asansör hurdası, hurda pencere demir, hurda tufal, demir kapı, demir yangın merdiveni, alımı yapan hurdacı firmasıyız. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi edinmek nedeni ile firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyatları demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun linkine tıklayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Kablo Hurdası Alım Satımı

Ondokuzmayıs’ın en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir hurda satımı yaşamanızı arzu ediyoruz. Ptt kablo içi hurdası, ptt kablo hurdaları, telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

Kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı okuyun. Ondokuzmayısta yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Antigron kablo hurdaları, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurda, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo alımı yapan hurdacıyız. Şehir genelinde çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırh kabloları, hurda yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Ondokuzmayıs’ta kablo hurdası alanlar arasında en iyi fiyat teklifini veriyoruz.

Elektrik kablosu, hurda %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablo alım satımında liderlik ediyoruz. Ondokuzmayıs ta hurda kablo alımı yapıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Dilediğiniz yerden krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite talaşı, hurda krom 316, paslanmaz krom 304 hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Samsun Ondokuzmayıs’ta krom paslanmaz 430 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, krom makine parçası hurdası, paslanmaz krom 430 hurda, 201 krom hurda, 202 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı alıyoruz.

Ondokuzmayıs çevresinde hurda krom ticareti yapan hurdacıyız. Ondokuzmayıs hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar gönderisine göz bakarsanız pişman olmayacaksınız.

Hurda krom paslanmaz alanlar arasındaki Ondokuzmayıs hurdacı firmasıyız. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Oldukça sert bir maden yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Hurda Akü Alanlar

Akü, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcılara elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzenlemek amacıyla akünün görevidir. Ondokuzmayıs hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; motosikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Küçük akü hurdası, sulu akü hurda, hurda kuru akü alım satımı yapmaktayız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde akümülatör kullanılmaktadır. Elektriği kimyasal biçimde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak veren bataryamsı depolara akü denir.

Ondokuzmayıs 2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Kıyma çekme makinesi, kahve makineleri, tabldot tabakları, popcorn arabası, köpüklü ayran makineleri, bakırlı çay otomatı, tabldot, su sebilleri bulunduruyoruz. Hali hazırda bulunan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipi mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi mutfak ekipmanları almaktayız. 2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilir. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü üç kapaklı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız.

Ondokuzmayıs’ta 2.el Sac Hurda Alan Firma

Sac; metallerin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ebatlarda şerit gibi kesilmektedir. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, demir kapı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların gövdesinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu eşyalardan hurda sac çıkarılmaktadır. Kümes tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ondokuzmayıs hurda sac alım satım hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır.

Ondokuzmayıs Çinko Hurda Alım Satımı

Ondokuzmayıs çevresinde çinko çatı sökümü, çinko levha için nakit ödeme yapıyoruz. Mavimsi açık gri renklidir.

Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin malesef nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla çıkarılabilen elementler arasındadır. Çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

Ondokuzmayısta Plastik Hurdası Alan Firma

Yüksek tonajlı pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi, kırmızı kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen parçası için peşin ödeme veriyoruz.

Plastik hurda; oksijen, (N) azot, karbon (C), Hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır. Ondokuzmayıs etrafında ABS plastik hurdası, hurda polipropilen, jelatin hurdası, polistiren kristal ticaretiyle iştigal ediyoruz.
Ondokuzmayıs hurda plastik pimapen fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda Karton Alan Hurdacılar

Hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Ondokuzmayıs’ta hurda kağıt, karton almaktayız. Avantajlı fiyatlarla A4 kağıt hurdası, defter, hurda kağıt peçete, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent ile müşterilerimize normalden fazla kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Ondokuzmayıs hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla beyaz kağıtlar, hurda renkli kağıt, hurda karton, hurda koli alanlar arasında en fazla fiyatları vermekteyiz. Ondokuzmayıs’ta yeni gazete hurdası, bristol hurda, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

Ondokuzmayıs’ta Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin hazırlanması uygun olur. Her binanın projeleri diğerlerinden farklıdır. Bu sebeple yıkım gereksinimi projesine uygun yapılmalıdır. Fabrika yıkım işleri yapmak iş güvenliği bakımından risklidir. Deneyimli personellerce yapılmalıdır. Ondokuzmayıs fabrika yıkımı işlerinde lideriz.

Ondokuzmayısta Raf Hurda Alımı

Hurda market rafı işleri yapıyoruz. Genelde ticari hayatını sonlandırmış depolardan aldığımız mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satıyoruz.

Ondokuzmayıs hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak maksadıyla hurda raf alan hurdacı firma sayfamıza göz atmanız yeterli olacaktır.

Ondokuzmayıs Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Kolaylık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin söküm işleri birbirinden değişiktir. Kapalı mekânlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Ondokuzmayıs çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli personellerimizle hizmet vermekteyiz. Çelik bina prefabrike spor salonları söküm işi yapılırken işletmenin inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı söküm ve kesimi işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır.

Ondokuzmayıs Hurdacılar Sitesi

Hurda imalat artığı, motor hurda, hurda karbür, hurda nikel, titanyum alıyoruz. Ondokuzmayıs OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alım yapmaktayız.

Samsun Ondokuzmayıs hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri yerinize getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya otomobil hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda oto yedek parça sormak maksadı ile aramayınız. Eminiz Ondokuzmayıs sanayisinde çıkma otomobil yedek parçası işleriyle uğraşan hurdacı firmaları vardır. Lütfen 2.el araç parçası ihtiyacınızda o firmalarla iletişim kurmanızdır.

Ondokuzmayıs Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları 2023 hakkındaki metni inceleyin. Tüm hurda alımını en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Burdaki Ondokuzmayıs hurda fiyatları en az haftada bir defa güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık Ondokuzmayıs hurda fiyatları sormak için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Ondokuzmayısta Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları porselen işlemci, elektronik kart, ram, DDR rulo artıkları, ses kartı, fotokopi makineleri, CRT monitör, dotmatrik yazıcı, ekrankartı, server, bozuk modem, harddisk, ana kart, tarayıcı, power supply almaktayız. Termik röle, adaptör, elektrik panoları, röle, tuşlu telefon kartları, kontaktör, elektrik trafoları, GSM kartları alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Çamaşır makinesi, klima, tartı, ütü, fön makinesi, ütü masası, ocak, çay kahve makineleri, 5 programlı bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı alımı yapıyoruz. Sıfır ve 2. el elektronik ev aletleri için bedelini anında ödemekteyiz.

Kurşun Hurda Fiyatları

Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenir. Kurşun yüzlerce yıldan bu yana sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Kumsal Metal olarak Ondokuzmayıs ta kurşun oluk, hurda kurşun levha, kurşun boru, Minare ve çatı kurşunu alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Ondokuzmayıs’ta çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz. Kurşun madeni akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında, çeşitli alaşımlarda, kabloların yalıtımında, mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddelerde kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak bulunabilir.

Ondokuzmayısta İkinci el Hurda Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden hurda jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. Ondokuzmayıs merkezinde ikinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Ondokuzmayıs 2.el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin olmadığı alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır. Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi alıcı bulabilir.

İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Dolayısıyla ne yazık ki iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz küçük uygun fiyatlı fayans, su geçirmez laminant, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış apartman vb binalardan ayrılan sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir