Marmara Ereğlisi Hurdacı

Marmara Ereğlisideki hurda ve geri dönüşüm firmaları içinde her tür hurda kablo ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Marmara Ereğlisi hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Marmara Ereğlisi’den 2.el eşya ve hurda malzeme değerinde alıyoruz.

En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı firması olarak profesyonel hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Marmara Ereğlisi hurda tesisleri içerisinde lideriz.

Kumsal Metal hurdalarını satacaklara yedi gün hizmet sunmaktadır. Alınacak hurdaların bedelini taşırken hesaplıyoruz. Marmara Ereğlisi’de hurdacı iş yerlerinin öncüsü olmanın gurunu paylaşıyoruz.

Hurda alım satımlarında tecrübeyle hurdanızı değerinin üstünde nakit olarak almaktayız. Tüm hurda eşyalarınız için hemen telefon numaralarımıza ulaşıp iki dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdanızı almak için Marmara Ereğliside hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. Marmara Ereğlisinin hurdacı deposu Kumsal Metal kaliteli hizmetleriyle Marmara Ereğlisi genelinde hurda alım ve geri dönüşüm işlerine kurumsallık kazandırıyoruz.

Anlık Marmara Ereğlisi hurda fiyatlandırması ile alım satım yapmaktayız. Marmara Ereğlisi de hurdacı firmasıyız.

Marmara Ereğlisi’deki Hurdacı Firmalar

Marmara Ereğliside hurdacı olarak Marmara Ereğlisi’nin etrafında her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için konumuza en yakın konumda bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Tonajlı hurda alarak standartlardan fazla kazanç elde etmeyi istemekteyiz. Yirmi altı yıllık tecrübe ile hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı telefonumuzu arayıp irtibata geçebilirsiniz. Tekirdağın tüm sokaklarında yaptığımız gibi Marmara Ereğlisi etrafında da hurda alım satımı servislerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü Tekirdağ hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

En yakın Marmara Ereğlisi hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Marmara Ereğlisi’nin en iyi hurdacısı Kumsal Metal ile hayatınızı kolaylaştırın! Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı amacı ile telefonumuzu rehberinize kaydedebilirsiniz.

Marmara Ereğlisi’de Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Marmara Ereğlisi’de hurda kalay, hurda imalat artığı, hurda çinko, hurda zamak, çelik alım satımı hizmeti veriyoruz. Marmara Ereğlisi’de istediğiniz yerden hurda sarı pirinç alıyoruz.

Marmara Ereğlisi çevresinde her türde hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Bu yazımızda sizlere Marmara Ereğlisi de hurda alan fabrikalarla Kumsal Metal arasındaki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve toplama demir, bakır, çatı minare kurşunu, kablo, çinko hurda, alüminyum hurda satanlara özel yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Marmara Ereğlisi merkezinde hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla piyasadaki firmaların lideriyiz.

Marmara Ereğlisi Hurdacı Telefonu

Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayarak ülke ekonomisine ve çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Marmara Ereğlisi hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi altı yıldan beri on binlerce kilo hurda bakırı geri dönüşüme kazandırabildik. Bizim aracılığımızla daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Marmara Ereğlisi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Hemen arayın, anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatı öğrenmek amacı ile numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir.

Marmara Ereğliside Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Marmara Ereğlisi hurdacı Kumsal Metal olarak MS-70 hurda sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, sarı talaş hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, sarı pirinç araiş hurdası almaktayız. Bu yazıda yer alan Marmara Ereğlisi’deki pirinç sarı ton fiyatı güncellenmiştir. Daha detaylı sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleyi inceleyin. Marmara Ereğlisi hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Marmara Ereğlisi’de hurda sarı alanlar içindeyiz. Marmara Ereğlisi’de sarı oto radyatör hurdası, hurda su saati, sarı musluk hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda fosfor bronz araiş (Cusn8), sarı külçe alanlar arasındayız.

Marmara Ereğlisi’de Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum tencere, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, çıkma alüminyum jant, alüminyum petek alıyoruz. Alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum profil için peşin ödeme yapıyoruz. Alüminyum talaşı, hurda alüminyum kutu, alüminyum makine artığı, alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası satışı yapmak için arayın.

Sayfamızdaki Marmara Ereğlisi alüminyum hurda ton fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içerikli konuya göz atabilirsiniz Tekirdağ Marmara Ereğlisi’de alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Marmara Ereğlisi’de adresten profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası, hurda alüminyum radyatör alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla Marmara Ereğliside durmadan büyüyoruz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Marmara Ereğlisi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayın.

Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir. Bizlere duyduğunuz güven için saygılar sunarız.

Hurda Bakır Alan Marmara Ereğlisi Hurdacı

Marmara Ereğlisi’nin tamamından bakır hurda ticaretinde deneyimliyiz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı anlatıma erişebileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Marmara Ereğlisi’de anlık olarak gönderilecektir. Marmara Ereğlisi’de hurda bakır alan fabrikaya sahibiz. Marmara Ereğlisi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. bakır levha, bakırlı petek hurdası, kap kacak, eşya, hurda bakır ham madde satmak isteyenlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Hurda bakır alan Marmara Ereğlisi hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetimizin tadını yaşayın! Kırkambar hurda, bakır profil hurdası, bakır kızıl talaş, soyma bakır hurda, 1/2 bakır boru, yanık bakır, hurda antigron bakır kırma granür alım satımı yapıyoruz. Bakır tencere, lama, bakır TTR kırma granür hurdası, tel, büyük bakır kazan alımı yapılır.

Marmara Ereğlisi’de Kablo Hurdası Alım Satımı

Ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu içi, telefon kablosu hurdası, ptt kablosu satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Marmara Ereğlisi etrafında kablo hurdası alan yerler içinde yüksek fiyatı vermekteyiz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleyi inceleyin.

Enya kablo, tek damar kablo hurda, karışık kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu alan firmayız. hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu ticaretinde tecrübeliyiz. Yakın çevrede yeraltı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası, hurda çelik zırhlı enerji kablosu, çelik içli kablolar alım satımı için değerinin üzerinde fiyatı teklif ediyoruz.

Marmara Ereğlisi’nin en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda ticareti yaşamanızı arzuluyoruz. Marmara Ereğlisi’de yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Marmara Ereğlisi de hurda kablo alanlar içindeyiz.

Marmara Ereğlisi Hurda Krom Alan Firmalar

Krom hurdası alanlar bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Paslanmaz krom hurda alan Marmara Ereğlisi hurdacı işletmesiyiz.

Yerinden 310 kalite krom hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurda, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı alım satımlarında Marmara Ereğlisi’de uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

Marmara Ereğliside hurda krom alımı yapan firmayız. Marmara Ereğlisi hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Tekirdağ Marmara Ereğlisi de 201 paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, ikinci el krom tank, 201 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı alım satımı maksadıyla değerini anında nakit ödemekteyiz.

Marmara Ereğlisi Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Güncel demir hurdası fiyat listesi için şimdi arayın. Güncel demir hurdası fiyat listesi paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Dilediğiniz yerden demir merdiven korkuluğu, asansör malzemesi, demir ev kapısı, hurda tufal, hurda pencere demir, ticareti yapıyoruz. Marmara Ereğliside hurda toplama demir, hurda teneke, demir talaş hurda, ekstra demir hurda, DKP demir hurda için peşin ödeme veriyoruz. Marmara Ereğlisi’de toptan inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça), demir döküm hurda için peşin ödeme yapan firmayız.

Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz. Hurda demir, Marmara Ereğlisi etrafında bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Marmara Ereğlisi demir hurdası ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz.

Hurda Plastik Alımı

Güncel fiyata hurda kırmızı ve mavi kapak, kırkambar plastik hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen imalat artığı, pet şişe hurdası alımı yapıyoruz. Hurda plastik, (O) oksijen, karbon (C), Hidrojen (H), (N) azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Marmara Ereğlisi’de hurda ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, polistiren hurdası, jelatin hurdası alımı yapıyoruz.
Marmara Ereğlisi hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Marmara Ereğlisi de Karton Hurda Alanlar

Yüksek fiyata hurda karışık renkli kağıt, koli, beyaz kağıt hurdaları, karton alımı yapmaktayız. Sitemizde yer alan kağıt alan hurdacı ile alakalı yazıyı okumalısınız. Marmara Ereğlisi’de hurda karton kağıt alım satımı yapıyoruz.

En güncel fiyatlarla okul kitapları, defter hurdaları, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile sizlere daha fazla miktarda kazanım etme şansı sunuyoruz. Marmara Ereğlisi hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Marmara Ereğlisi hurdacı firma olarak bristol hurda, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt ticareti yapıyoruz.

2. el Hurda Çelik Raf Alanlar

Çoğunluk ile batan yerlerden elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda market rafı, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Çelik raf hurdası alıyoruz. Marmara Ereğlisi hurda metal raf fiyatları sormak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterlidir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü tamamlanmalıdır. Binaların projesi kendisine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım şekilleri farklı olabilmektedir. Marmara Ereğlisi fabrika sökümü işinde lideriz. Fabrika sökümünde önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı şekilde gezilmesi gerekir.

Marmara Ereğlisi Hurdacı Fiyatları

Anlık Marmara Ereğlisi hurda fiyatları sormak için arayın. Sayfamızdaki Marmara Ereğlisi hurda fiyatları her saat güncelleniyor. Daha doğru sitemizdeki hurda fiyatları metni ziyaret edin. Tüm hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Ütü masası, 5 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, buzdolabı, terazi, klima, fön makineleri, kombi, çay ve kahve makineleri, ocak, elektronik çamaşır makineleri, ütü alıyoruz. Bilgisayar Hurdası yazıcı, ram, SATA hard disk, CRT monitör, tarayıcı, DDR rulo, power, ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, VDSL modem, ekran kartı, server, porselen işlemci satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Ütü masası, 5 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, buzdolabı, terazi, klima, fön makineleri, kombi, çay ve kahve makineleri, ocak, elektronik çamaşır makineleri, ütü alıyoruz. Her türlü elektronik ev aleti alım satımında peşin olarak ödeme yapıyoruz.

2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Mikser, su sebili, ayran köpürtme makineleri, kahve makinesi, mısır makinesi, kıyma çekme makineleri, tabldot, çay ocağı dobajı bulunduruyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü meykap, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, endüstriyel aspiratör ve benzeri kafe lokanta tipi mutfak aletini incelemek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar firmamızı arayabilir. Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolaplar alınır. Profesyonel restoran malzemeleri almaktayız.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesi etrafında yıkılmış ev binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalmış şirketlerden satın aldığımız küçük ucuz dayanıklı laminant parke, fayans, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

Marmara Ereğlisi’de Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulabilir. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin erişilemediği alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz. İkinci el jeneratör hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.
Marmara Ereğlisi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Marmara Ereğlisi çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde Yirmi altı deneyime sahip saha ekibimizle hizmetler veriyoruz. Çelik çatı makası sökümü konusunda tecrübeliyiz. Arta kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik konstrüksiyon binalarla prefabrike spor kompleksleri sökümü yapılırken binanın inşa projesine dikkat edilmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerlendirilebilir. Yapıların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Marmara Ereğlisi’de Çatı Kurşun Hurda Alanlar

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalarla elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır. Çeşitli pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, askeri mühimmatlarda, akü imali, kabloların izolasyonunda, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısında kurşuna yer verilmektedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içerisinde yer almaktadır. Marmara Ereğlisi hurdacı Kumsal Metal olarak hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun boru alımı için dilediğiniz yere uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Marmara Ereğlisi’de çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefonumuzu geç olmadan arayabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi’de Akü Hurdası Alımı

Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir. Sulu akü hurda, küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları alıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akü kullanıyoruz. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek maksadı ile aküler kullanılarak cihaz korunmaya alınır.
Marmara Ereğlisi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Aküler; arabalar ve benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır.

Hurda Sac Alan Hurdacılar

Bağ gumelesi çatısı kaplamak için kullanılabilecek oluklu sac satın alabilirsiniz. Marmara Ereğlisi’de sac hurda almak maksadı ile hemen arayabilirsiniz. Varil, çatı kaplaması, kapı, sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı, sandviç panel, kapı üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden hurda sac çıkarılabilir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda kesilir.

Hurdacılar Sitesi Marmara Ereğlisi

Marmara Ereğlisi OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 46, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz. Titanyum hurda, hurda nikel, hurda karbür, hurda motor, hurda imalat artığı satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Tekirdağ Marmara Ereğlisi hurdacılar sitesi içinden hizmeti dilediğiniz yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya motorsiklet hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda otomobil parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz ki Marmara Ereğlisi oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı bulabilecek dükkanlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde o firmaları arayınız.

Marmara Ereğliside Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerindendir. Element olan çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat malesef kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Marmara Ereğlisi’de çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çinko metali, yer yüzünde en çok miktarda çıkarılan metal elementlerdendir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir