Kurşunlu Hurdacı

Hurdalarınızı adresinizden kendimiz alıyoruz. Kurşunlu da hizmet veren Kumsal Metal kaliteli hizmetleriyle Kurşunlu’da hurda alım satım işlerinin gelişmesine profesyonellik ile katkıda bulunmaktayız.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kurşunlu hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Kumsal Metal hurda malzemesi olanlara haftanın yedi günü hizmet sunmaya devam etmektedir. Kurşunlu’dan 2.el ev eşyası ve hurda alımı için nakit ödemeler yapıyoruz.

Kurşunluda hurdacı firmasıyız. Kurşunlu hurdacısı olarak hurdacılık alanında hizmet yürütüyoruz. Kurşunlu’daki geri dönüşüm firmaları arasında hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Hurdanızı satarak para kazanmak için hemen aşağıdaki telefon numarasını telefon rehberinize kaydederek en geç 4 dakikada size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurşunlu’daki hurdacı firmalar arasında alüminyum hurdası alıyoruz. Kurşunluda hurda alanların bir numarası olarak hizmet detaylarını hurda eşya satmak isteyenler için anlatmaktayız.

Hurda eşya alımında ilgiyle kaliteli veriyoruz. Kurşunlu hurda piyasasında uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Hurda alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz.

Kurşunlu Hurdacı Telefon Numarası

Kurşunlu hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebep ile hurda atık satmak üzere numaralarımızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayarak, en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

Kurşunlu hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz biriktirdiğiniz hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi altı senedir on binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile çevreye çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Kurşunlu’nun Hurdacısı

Kurşunlu çevresinde hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Kurşunlu hurdacı firması Kumsal Metal ile tanışma vaktiniz gelmiş! Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda kurşun satışı amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Dürüst hizmetler vererek kazanç elde etmek istiyoruz. Kurşunluda geri dönüşüm firması olarak Kurşunlu’nun her alanında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için müsait hurda nakliye aracımızı yönlendirmekteyiz. Geri dönüşümde 26 senelik tecrübeyle güvenilir hizmet sunmaktayız. En yakın Kurşunlu hurdacı firması olarak buradayız. Çankırı’ın tamamında olduğu gibi Kurşunlu etrafında da profesyonel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal Çankırı hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Kurşunlu da Hurda Alan Fabrikalar

Kurşunlu’da ikinci el profesyonel mutfak eşyası ve hurda malzeme alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Şimdi siz kıymetli potansiyel müşterilerimize Kurşunlu’da hurda alan fabrikalar ile aramızdaki farkımızı anlatacağız. Tonajlı kablo hurdası, hurda bakır, alüminyum hurdası, çinko hurdası, toplama demir, hurda kurşun ve sarı hurda alımında Kurşunlu hurdacısından yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Kurşunlu merkezinde hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konumdayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu sebep ile her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Kurşunluda konumdan hurda antimon alırız. Kurşunluda torna artığı, zamak hurdası, çinko hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımlarında piyasanın üzerinde fiyat uyguluyoruz.

Kurşunluda Hurda Demir Alımı

Adresten çıkma demir kapı, asansör malzemesi, tufal, demir yangın merdiveni hurdası, hurda pencere demir, alım satımlarında diğerlerinden yüksek fiyat sunuyoruz. Anlık hurda demir fiyat listesi için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı yazımızı okuyabilirsiniz. Toptan hurda döküm demir, yıkım hurdası, pik demir hurda, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Kurşunlu’da demir talaş hurdası, dkp demir hurda, toplama demir, extra demir, teneke hurdası alıyoruz. Hurda demir alan firmalar içindeyiz.
Kurşunlu hurda demir fiyatları için bize ulaşın. Demir, yer yüzünde bol miktarda satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Kurşunlu demir hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Kurşunlu da Sarı Pirinç Hurda Alımı

Kurşunlu hurdacı firması Kumsal Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Kurşunlu da sarı su saati hurdası, hurda bronz fosfor araiş, sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı radyatör, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, MS-58 sarı külçe hurdası alanlar içindeyiz.

Buradaki Kurşunlu sarı pirinç hurdası kg fiyatı dün güncellenmiştir. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkında paylaşılmış gönderimize bir göz gezdirebilirsiniz.
Kurşunlu hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın. Kumsal Metal olarak sarı araiş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı talaş hurdası, araiş sarı, MS-64 hurda sarı pirinç araiş ticaretinde lideriz.

Kurşunluda Kablo Hurda Alanlar

%30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Ptt kablosu, hurda telefon kabloları, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda ptt kablosu içi satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Daha kesin bilgi amacıyla hurda kablo alan yerler makaleye göz gezdirebilirsiniz. Kurşunluda hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Kurşunluda toptan kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz. Kurşunlu nun en büyük hurdacısı Kumsal Metal firmamızla sizde kârlı bir hurda satışı yapabilirsiniz.

Kurşunlu’da kablo hurda alıyoruz. Hurda antigron kablolar, tek damar kablo, karışık kablolar, iç tesisat kabloları, enye kablolar için peşin ödeme veriyoruz. Bu bölgede hurda fare yemez, çelik zırhlı kablo hurdası, hurda çelik içli kablolar, hurda yer altı enerji kablosu alım satımında ederinin üzerinde vermekteyiz.

Kurşunlu Hurda Alüminyum Alım Satımı

Kurşunlu’da adresten alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Gümüş renkli, sünek bir metaldir. Kurşunlu alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda satanların desteğiyle Kurşunlu bölgesinde durmadan büyüyoruz. 26 yıldır hizmet veren firmamız Kumsal Metal’a gösterdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sitemizde yer almakta olan Kurşunlu alüminyum kilo fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz. Sitemizde önceden yazılmış hurda alüminyum alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum kalıp, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, piston alıyoruz.

Alüminyum jant hurda, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere tava hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum levha alıyoruz. Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Kurşunlu hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Kurşunlu’da Hurda Bakır Alımı

Kurşunlu da kurumsal hurdacısı olarak bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz. Kurşunlu da hurda bakır alan hurdacı firmasıyız. Kurşunlu hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Eşya, hurda bakır kap kacak, hurda bakır levha, bakır ham madde hurdası, hurda bakırlı petek satacak işletme arayanlara hizmetlerimizi vermekteyiz.

1/2 bakır boru hurda, soyma bakır hurdası, ince bakır profil hurda, bakır yanık hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, kızıl bakır talaş hurda, hurda bakır kırkambar alımı yapıyoruz. Kurşunlu da hurda bakır alımı yapan hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın deneyimli hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın! Hurda bakır kg fiyatı makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Kurşunlu hurda bakır ton fiyatı ile hizmet veriyoruz. Bakır lama hurdası, kazan, TTR kırma bakır hurdası, bakır tel hurda, bakır tencere hurda alımı yapıyoruz.

Kurşunlu Hurda Krom Alan En Yakın Firmalar

Kurşunlu’da hurda krom için peşin ödeme veriyoruz.
Kurşunlu hurda krom fiyatları sormak için arayın. Krom hurda ton fiyatı makalemize göz atmak isteyebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alan Kurşunlu hurdacı depsouyuz.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Yerinden krom 310 hurda talaşı, 316 krom hurda, hurda krom 304, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı ticareti yapan hurdacıyız. Çankırı Kurşunlu’da krom 202 hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı, krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430, krom makine hurdası, hurda krom paslanmaz 201 kalite almayı devam ettiriyoruz.

Kurşunlu’da Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon yapılar söküm işleri yapılırken binanın imar projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacaklar değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm işleri ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı söküm işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Binaların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Kurşunluda çelik konstrüksiyon binaların sökümlerinde tecrübeli personellerimizle hizmetler veriyoruz.

2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizi arayabilir. Kahve makineleri, su sebilleri, kıyma makineleri dişlisi, bakır çay kazanı, ayran köpürtme makinesi, mısır arabası, tabldot alım satımı yapmaktayız. Elimizde mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü mekap, krom paslanmaz dinlendirici, krom evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el mutfak malzemeleri almaktayız. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alınır.

Elektronik Hurdası Alanlar

Merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, fırın, çay ve türk kahvesi makineleri, saç kurutma makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, 5 programlı bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü alıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası CRT monitör, ses kartı, tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ekrankartı, taşınabilir hard disk, VDSL modem, DDR rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makineleri, server, ana kart, porselen işlemci alıyoruz. Merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, fırın, çay ve türk kahvesi makineleri, saç kurutma makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, 5 programlı bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü alıyoruz. Her türlü elektronik ev eşyası alımlarında benzersiz fiyatlar veriyoruz.

Hurda Karton Alanlar

Konumdan hurda peçete kağıdı, kitap, defter hurdaları, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda satıcılarına daha yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz.
Kurşunlu hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Değerinden yüksek ton fiyatıyla beyaz kağıt hurda, karton hurdaları, koli hurdası, hurda karışık renkli kağıt alımı yapanlar arasındayız.

Kurşunlu hurdacı olarak hurda kuşe kağıt, yeni gazete hurdası, bristol hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda kağıt alan yerler konusunda bilgi edinmenizi sağlayacak olan okuyabilirsiniz. Kurşunlu’da hurda karton kağıt almaktayız.

Kurşunlu Hurdacılar Sitesi

Kurşunlu sanayi sitesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Hotor hurda, titanyum hurda, hurda nikel, imalat artığı, karbür hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çankırı Kurşunlu hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda araç yedek parça temin etmek maksadı ile gelen telefonları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz Kurşunlu sanayisinde ikinci el oto yedek parçası işleriyle uğraşan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen bu işlerde o firmalar ile irtibat kurmanızdır.

Hurda Çinko Alımı

Elementler içinde bulunan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerinden sayılır. Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Kurşunlu’da hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Kurşunlu hurdacılık firmaları içindeyiz.

Kurşunlu’da Plastik Hurdası Alanlar

Konumdan şeffaf naylon, pimapen imalat artığı, mavi, kırmızı kapak hurda, hurda kırkambar plastik, hurda şeffaf pet şişesi için nakit ödeme yapıyoruz.

Kurşunlu’da ABS plastik, hurda jelatin, polistiren kristal hurdası, polipropilen almaktayız.
Kurşunlu hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası; Oksijen, Azot, karbon, Hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Hurda Sac Alanlar

Kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, sandviç panel, çatı kaplaması, demir kapı üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurda temin edilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Şantiye tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilecek oluklu sac alabilirsiniz. Kurşunlu sac hurdası alımı yaptığımız yerlerdendir. Sac; genellikle demir malzemenin levha biçimine getirilen biçimidir. Haddeleme ile farklı kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilmektedir.

Raf Hurda Alan Hurdacı

Çoğunluk ile kapatılmış işletmeler tarafından satılan çelik raf hurdası, teşhir reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Daha geniş bilgiye ulaşmak için ikinci el raf alanlar sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Hurda raf demiri alıyoruz. Kurşunlu hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Kurşunlu 2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan aldığımız küçücük ekonomik tavanlar, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, laminant satıyoruz. İnşatlarda alçı mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Kurşunlu’da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı biçimde dolaşılması gerekiyor. Kurşunlu fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde lideriz.

Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılması gerekmektedir. Her inşa edilen yapının inşa projesi ötekilerden farklıdır. Bu nedenle yıkım gereksinimleri de projesine uygun yapılmalıdır.

Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Bu dönemde renkli ve şeffaf karışık hurda renkli cam şişe, otomobil camları, içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi benzeri cam hurdası tonajlı alınıp satılıyor. Kurşunlu etrafında cam hurdası alanlar içindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf karışık hurda renkli cam şişe, otomobil camları, içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi benzeri cam hurdası tonajlı alınıp satılıyor.

Kurşunlu’da Hurda Jeneratör Alanlar

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Fakat ikinci el jeneratör çalışmasa da alınır. Kurşunlu etrafında ikinci el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Kurşunlu 2.el jeneratör fiyatları için arayınız. 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi bize ulaşın. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Fiyatları

Kumsal Metal olarak Kurşunlu’da hurda kurşun boru, hurda levha kurşun, Cami minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Ayrıca Kurşunlu da çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın. Yaşam alanlarımızda kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, aküler üretilirken, çeşitli alaşımlarda, kablo yalıtımı üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılmakta olan metaller içerisindedir.

Kurşunlu’da Akü Hurda Alımı

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek amacı ile aküler kullanılarak araç korunmaya alınır.
Kurşunlu hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır. Akü; motorsikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, hurda küçük akü, hurda kuru akü alım satım hizmeti sunuyoruz.

Kurşunlu Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Kurşunlu’da hurda demirin kilo fiyatı ne kadar sormak için hemen arayın. Geniş hurda sarı fiyatları 2022 metne göz gezdirebilirsiniz. Tüm alımlarımızı özel Kurşunlu hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki Kurşunlu hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir