İstanbul Hurdacı

İstanbul da hurda alım satımı yapan meslektaşlarımız içinde ikinci el inşaat malzemeleri ticaretinde yüksek fiyat teklifleri uyguluyoruz. İstanbul’dan 2.el eşya ve hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurdalarınızı dilediğiniz yerden almak için yerinize araçlarımızı gönderiyoruz.

İstanbul etrafında hizmet veren Kumsal Metal kaliteli hizmetleriyle hurdacılık faaliyetlerinin değişmesini sağlamaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız.

İstanbuldaki hurda iş yerleri içinde hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Uzman İstanbul hurdacı olarak benzersiz fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz. Alacağımız hurdalarınızın bedelini hurdalarınız yüklerken peşin olarak ödüyoruz.

İstanbul’da geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Anlık İstanbul hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Tüm hurdalarınız için boş zamanınızı iyi değerlendirerek firmamız ile iletişime geçip 4 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İstanbul’da hurda alımı yapan yerlerin lideri olarak hizmetlerimizi hurda eşya satışı yapanlar için derledik. Hurda eşya alım satımında ilgiyle değerinin üzerinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Kumsal Metal hurda malzemesi olanlara gece gündüz hizmet sunmaya devam ediyor.

İstanbul’da Hurda Alımı

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. İstanbulda kalay hurdası, hurda makine artığı, çinko, antimon zamak hurdası, çelik hurdası almaya devam ediyoruz. Şimdi de sizin gibi kıymetli potansiyel müşterilere İstanbul da hurda alan firmalar ile bizim aramızdaki farkı anlatmış oluyoruz.

İstanbul da hurda ve ikinci el malzeme alımı işleri hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. İstanbul’da hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile liderlik yapmaktayız. İstanbul’da adresten hurda döküm alım hizmetini ücretsiz veriyoruz.

İstanbul Hurdacı Firma Telefon Numarası

İstanbul hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Gereksiz zaman harcamadan arayıp, anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. 1996 senesinden şimdiye değin tonlarca hurdayı geri dönüşüm aracılığı ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çevremize çok daha az zarar verildi.

İstanbul adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle telefonumuzu tuşlamanız yeterli olacaktır. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya katkı sağlamaktır. Sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul’daki Hurdacılar

Sizlerde her türde hurda malzeme satmak nedeniyle hizmet telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Sürümden kazanmayı istemekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar mı arıyordunuz? İstanbul hurdacısı Kumsal Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

İstanbulda geri dönüşüm firması olarak İstanbul’un etrafında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın alım satımı için müsait hurda nakliye aracımızı yönlendiriyoruz. Geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi altı senelik sektörel tecrübe ile hurdacılığa öncülük etmekteyiz. En yakın İstanbul hurdacı telefon numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

İstanbulda Bakır Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bakır teli, bakır kazan, bakır tencere hurdası, bakır lama, hurda TTR kırma granür alıyoruz. Hurda bakır petek, hurda, bakır tepsi, levha, hurda bakır hammadde alanlar arasındayız. Bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgilere erişebilirsiniz. İstanbul hurda bakır fiyat listesi her gün güncellenmektedir.

İstanbulda bakır hurda alabilmek amacıyla yeni bir depo oluşturduk. İstanbul hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın. Antigron bakır kırma granür hurda, hurda 3/8 bakır boru, profil, hurda yanık bakır, soyma bakır, bakır talaş hurdası, kırkambar hurda alımı yapıyoruz.

Bakır alan İstanbul hurdacı telefonunu acilen arayarak profesyonel hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın! İstanbul’da kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

İstanbulda Hurda Kablo Alım Satımı

İstanbul genelinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu alıyoruz.

Kablo hurda alanlar içeriğiyle yazılmış konuya bir göz atın. İstanbul’da tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda ptt kablosu, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, telefon kablosu hurdası, hurda ptt kablosu içi satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. İstanbul da hurda kablo alımı yapıyoruz.

İstanbul un en büyük hurdacısı Kumsal Metal firmamız ile sizlerde para kazanabilirsiniz. Antigron kablo, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurda, karışık kablolar, hurda iç tesisat kablosu için peşin ödeme veriyoruz. Bu bölgede yer altı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablo, hurda fare yemez, hurda çelik içli kablo alımında değerinin üstünde fiyatı sunuyoruz.

İstanbul Hurda Krom Alımı

İstanbul’da hurda krom alımı yapan firmayız. İstanbul hurda paslanmaz krom fiyatları için firmamıza ulaşın. İstanbul’da hurda paslanmaz krom 430 talaşı, 430 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 202 kalite hurda, krom makine hurdası, 202 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, krom 201 kalite hurdası talaşı almaktayız.

Krom hurda alım satımı yazısını ziyaret etmek iyi gelir. Müşteriye en yakın konumdan hurda krom paslanmaz 310 kalite, 304 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304 talaşı için nakit ödeme yapıyoruz.

Paslanmaz krom alan İstanbul hurdacı firmasıyız. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

İstanbul’da Alüminyum Hurdası Alımı

Sizlerin destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa, sert kartel, alüminyum profil hurda İstanbul hurdacısıyız. Buradaki İstanbul alüminyum hurda ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar içeriği inceleyebilirsiniz.

İstanbulda alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. İstanbulda konumdan hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi, profil eloksallı alüminyum almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünek bir metaldir.

Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alınır. İstanbul hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. Alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum petek hurdası, alüminyum tabak hurdası İstanbul hurdacısıyız. Alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum kutu, levha almaktayız.

İstanbul’da Hurda Sarı Alanlar

İstanbul hurdacı firması olarak hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı Kumsal Metal olarak sarı araiş, araiş sarı MS-70, hurda sarı talaşı MS-58, MS-64 hurda sarı araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası alımında liderlik etmekteyiz. İstanbulun tüm mahallelerinde hurda sarı kırkambar, MS-58 sarı külçe hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı radyatör, sarı musluk hurdası, hurda sarı su saati alanlar arasındayız.

Bu sayfadaki İstanbul daki hurda sarı fiyatlarını abonelerimize bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha doğru sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı metne bir göz gezdirebilirsiniz.
İstanbul hurda sarı fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Hurda Demir Alımı

Yolladığınız adresten demir trabzan hurdası, hurda asansör, demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, tufal hurda, alımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Toptan inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda döküm demir alırız.

İstanbul’da teneke, toplama demir, DKP demir, ekstra demir hurda, talaş demir hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda demir alanlar içerisinde bulunuyoruz. Demir hurdası, İstanbul bölgesi genelinde en çok satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul inşaat demiri fiyat listesi güncellendi.

İstanbul’da Hurda Karton Alanlar

En avantajlı fiyata kağıt havlu peçete, hurda A4 kağıtlar, hurda kitap, defter alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle satıcılara daha çok kazanma olanağı iletiyoruz.
İstanbul hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul hurdacısı olarak gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt alım satımı yapıyoruz. Piyasanın üstünde fiyata beyaz kağıt hurdası, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdaları, karton hurda alımı yaparız. Önceki gönderimizdeki kitap geri dönüşüm ile alakalı paylaşımı muhakkak okumalısınız. İstanbul da kağıt, karton hurdası alımı yapmayı devam ettiriyoruz.

İstanbul’da Jeneratör Hurdası Alımı

Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler çalışmasa da alıcı bulur. İkinci el jeneratör alımı için en güncel fiyat teklifini sunuyoruz. İstanbul hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. 2.el jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Elektrik enerjisi kesintisi olan alanlarda elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

İstanbul Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Ömrünü tamamlamış fabrikalar sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması gerekmektedir. Yapıların projesi ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkımları ona göre tamamlanmalıdır. İstanbul daki fabrika söküm ve bozumu konusunda profesyoneliz. Yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı açısından riskli işlerdendir. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Bununla birlikte işi bırakan iş yerlerinden aldığımız defolu laminant, fayans, tavanlar, kiremitler satıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood satılıktır. İstanbul ilçesinde yıkılmış ardiye binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Akü Hurda Fiyatları

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcıya akım iletmek, voltajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek maksadıyla aküler kullanılarak araç korunmuş olur. İstanbul hurda akü fiyatları için arayınız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır. Aküler; motorsikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli aletlerde kullanılır. Kuru akü hurdası, küçük akü hurdası, sulu akü hurdası alım ve satımı yapmaktayız.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

İstanbul çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde tecrübeli ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon binalar sökülürken yapının inşaat projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Kapalı mekanların en önemli tarafı kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Sağlamlık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü diğerinden değişiktir.

İstanbul da Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

4 programlı bulaşık makineleri, ocak, buzdolabı, tartı, türk kahvesi ve çay makinesi, fön makinesi, fırın, elektronik çamaşır makinesi, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima almaktayız. Termik röleler, tuşlu telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, GSM baz kartları, adaptör, kontaktörler, elektrik panosu, röleler almaktayız. Bilgisayar parçaları Hurdası LCD monitör, yazıcı, ses kartı, DDR rulo, belge tarayıcı, sabit disk, server, porselen işlemci, ram, ADSL modem, eski ana kart, fotokopi makineleri, ekran kartı, power supply, elektronik kart alıyoruz. Her türlü elektronik ev eşyası alım satımında peşin olarak ödeme yapıyoruz.

Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda çelik raf alıyoruz. İstanbul raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak maksadiyla mobil numaramızı arayabilirsiniz.

İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla 2.el raf alımı sayfamıza bakabilirsiniz. Genellikle batan işyerlerinden satın aldığımız ürün reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz.

İstanbul Hurdacı Fiyatları

İnternet sitemizdeki İstanbul hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz. Kurumsal İstanbul hurda fabrikası olarak hurda alımını yükseltilmiş hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

İstanbul İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satan firmalar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Köpüklü ayran makineleri, kıyma makinesi dişlisi, kahve makineleri, bakırlı çay otomatı, su sebili, tabldot, mısır arabası alım satımı yapmaktayız. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipi mutfak ekipmanını yakından incelemek için alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza bekletme dolabı alıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası, hidrojen, Azot (N), Oksijen, (C) Karbon ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, pet şişe, şeffaf beyaz naylon, hurda pimapen imalat artığı alımı yapan firmayız.

İstanbulun tamamında ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistiren kristal hurdası alıyoruz. İstanbul hurda plastik fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

İstanbul da Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko metali, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılan elementlerdendir. Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturuyor.

İstanbul yakınlarında çinko levha, çinko çatı hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak kullanım şekli ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renklidir.

Kurşun Hurdası Alımı

Doğadaki cevherler patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kumsal Metal olarak İstanbul’da kurşun oluk, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, Minare ve Cami kurşunu alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca İstanbulda hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satacak yerler arıyorsanız telefonumuzu geç olmadan arayabilirsiniz. Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Dünyada nabit olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Bilindiği üzere askeri mühimmatlarda, akü imalathanelerinde, kabloların izolasyonlarında, alaşımlarda, kimyasal maddelerde, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda kurşun madeni kullanılmaktadır.

İstanbul Hurdacılar Sitesi

İstanbul hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Asla hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Bu neden ile hurda otomobil yedek parça almak için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. bundan eminiz ki İstanbul sanayisinde hurda oto parçası işleriyle uğraşan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu tür işlerinizde alım satımı yapan firmaları arayın.

Motor hurdası, nikel hurda, karbür hurda, hurda titanyum, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız. İstanbul sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

2.el Sac Hurda Alanlar

Varil, çatı, kapı, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerin atılına hurda sac levha denilir. Sac; demirin levha şekline getirilmiş halidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenmiş ölçü ve ebatlarda şerit gibi kesilir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler tarafından toplanır. Tavuk kümesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilecek durumda oluklu sac buluyoruz. İstanbul da hurda sac alımı yapanlar içindeyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir