Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü’den 2.el ofis mobilyası ve hurda eşyalar değerinde alıyoruz. Beylikdüzü de hurda alım satım işleri yürüten fabrikalardan biri olmanın sevincini yaşıyoruz.

Beylikdüzü’deki hurdacılar içinde ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. Satışını yapmak istediğiniz hurdaları konumunuzdan alıyoruz.

Hurdalarınızın hesaplanan tutarını taşıma yapılırken nakit olarak ödüyoruz. Kumsal Metal size sürekli hizmet sunmaktadır. Beylikdüzü de hurdacılık yapan firmalar içinde lideriz. Tüm hurdanız için zaman kaybetmeden firmamıza ulaşıp 5 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda malzeme alım satımlarında deneyim ile hurdanızı değerinde nakit alıyoruz. Beylikdüzü hurdacı firması olarak benzersiz fiyat listesiyle hizmet vermekteyiz.

Kumsal Metal firmamızın prensipleriyle Beylikdüzü de hurdacılık hizmetinin gelişmesini sağlıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda Beylikdüzü merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Beylikdüzü hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Beylikdüzüde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikamız var. uygulanan güncel hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Beylikdüzü Hurda Alanlar

Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Beylikdüzü de yerinden hurda almaktayız.

Beylikdüzü de ikinci el endüstriyel lokanta eşyaları ve hurda malzeme alımı işlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır hurda, kurşun,çinko hurdası, inşaat demiri alırken yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Beylikdüzü de hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile lider konuma çıkıyoruz. Beylikdüzüde hurda çinko, torna makinesi artığı hurda, zamak hurda, çelik, kalay alıyoruz. Bugün ki paylaşımımızda sizlere Beylikdüzüde hurda alan fabrikalarla firmamızın arasındaki farkımızı açıklamaya çalışıyoruz.

Beylikdüzü Hurdacıları

Beylikdüzüde hurdacı olarak Beylikdüzü’ün tüm ilçelerinde her çeşit hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için orada bulunan hurda alım aracımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Çözüm üreterek kazanmayı hedefliyoruz. Yirmi altı senelik tecrübe ile Beylikdüzü piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Beylikdüzü hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. İstanbulun tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Beylikdüzü etrafında da kurumsal faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınızda titiz hizmet sunuyoruz.

Beylikdüzü de hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Beylikdüzü’ün tecrübeli hurdacısı Kumsal Metal’la hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın! Sizlerde her nevi bakır hurdası satışı amacı ile hatlarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz.

Beylikdüzü’de Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Çok zaman harcamadan arayarak, en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Bilindiği gibi hurdacılık doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizde isterseniz ayırdığınız hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayarak firmamıza katkı sağlayabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi öğrenmek nedeni ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Yirmi altı yıldan bugüne kadar on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile yerli ekonomiye kazandırdık. Kumsal Metal’ın görevini ilgiyle yapmasıyla ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edildi. Beylikdüzü yerinden hurda alımı hurda alım satımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler arasındadır.

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Demir Alımı

Adresten demir kapı, asansör hurdası, tufal hurdası, demir trabzan, demir pencere korkuluğu, için nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Beylikdüzü extra demir hurda ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.
Beylikdüzü hurda demir fiyatları öğrenmek için bize ulaşın.

Yüksek tonajlı hurda pik demir, inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda için nakit para ödeme yapmaktayız. Beylikdüzü’de extra demir hurda, teneke, talaş demir hurda, hurda toplama demir, dkp demir Beylikdüzü hurdacı firması olarak kaliteli hizmet veriyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurda Krom Alım Satımı

Beylikdüzü’de hurda krom Beylikdüzü hurdacısıyız.
Beylikdüzü hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayınız. Paslanmaz krom hurda alan firmalar arasındaki Beylikdüzü hurdacı firması Kumsal Metal hizmetinizde. Hurda krom fiyatları makalemize kesinlikle bir göz atın.

Yerinden hurda krom paslanmaz 304, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 304 hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası ticareti yapan hurdacıyız. İstanbul Beylikdüzüde krom paslanmaz 430 hurda, 202 krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201, 202 paslanmaz krom hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, krom imalat artığı hurda, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı almaktayız.

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur.

Beylikdüzü’de Sarı Pirinç Hurda Alımı

Beylikdüzü hurdacı Kumsal Metal olarak sarı pirinç araiş hurdası, araiş sarı, MS-64 sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası alım satımıyla iştigal ediyoruz. Bu sayfadaki Beylikdüzüdeki hurda sarı ton fiyatları güncellenmiştir. Daha kesin sayfamızda önceden paylaşılmış hurda pirinç sarı alanlar metne göz atabilirsiniz. Beylikdüzü hurda sarı fiyatları sormak için arayınız.

Beylikdüzü de hurda sarı alanlar içindeyiz. Beylikdüzü’de sarı pirinç su saati, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı talaşı, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı kırkambar, sarı musluk hurdası, hurda MS-58 külçe sarı alan yerler içindeyiz.

Beylikdüzü Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Beylikdüzü de bakır hurdası almak maksadı ile yeni depomuzu oluşturmayı başardık.
Beylikdüzü hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda soyma bakır, bakır yanık hurda, bakır kırkambar, ince bakır profil hurda, antigron hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, 3/8 bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. Büyük bakır kazan, bakır lama hurda, TTR kırma granür, tencere, hurda bakır tel alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Beylikdüzü merkezinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakırlı petek, eşya, hurda bakır kap kacak, bakır levha hurdası, bakır ham madde hurdası almaktayız. Bakır alan Beylikdüzü hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayarak deneyimli servislerimizin tadını yaşayın! Bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgi mevcut. Burada yer alan hurda bakır fiyatları Beylikdüzü için geçerli olacaktır.

Beylikdüzü’de Hurda Kablo Alan Yerler

Beylikdüzüde hurda kablo alımı yapıyoruz. Beylikdüzüde toptan hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Yakın çevrede hurda yer altı enerji kablosu, yeraltı kablosu, fare yemez kablo, hurda çelik içli kablo alım satımı yaparken anlık fiyatı teklif ediyoruz.

Beylikdüzü’ün en iyi hurdacısı ile sizde daha kazançlı çıkabilirsiniz. Tek damar kablo hurda, hurda iç tesisat kablosu, hurda karışık kablo, enye kablolar, antigron kablolar alımı yapıyoruz. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı kablolar alımında uzmanız.

Beylikdüzü’de kablo hurda alanlar içindeyiz. Hurda kablo fiyatları içeriğiyle yazılmış konuya bir göz atın. Hurda ptt kabloları, telefon kablo hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi satanlar şimdi arayın.

Beylikdüzüde Hurda Alüminyum Alan Firma

Alüminyum piston hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, kartel, alüminyum profil hurdası alımı yapan firmayız. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir. Alüminyum levha hurdası, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu, alüminyum talaş hurda, alüminyum üretim artığı alıyoruz. Beylikdüzü’de hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz.

Çıkma jant, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum sac levha için nakit ödeme yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum almaktayız.
Beylikdüzü hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bize ulaşabilirsiniz.

Adresten alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Buradaki Beylikdüzü alüminyum hurdası ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü ötekinden farklı yapılmaktadır. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Beylikdüzüde çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde deneyimli uzman kadromuz ile hizmetler veriyoruz.

Çelik bina ve prefabrike ahırlar sökümünde yapının inşa projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Yapıların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür.

Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hurda; Oksijen (O), azot (N), karbon (C), (H) hidrojen ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En güncel fiyatlarla pimapen, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda şeffaf pet şişesi, kırkambar plastik hurda, hurda mavi ve kırmızı kapak için peşin ödeme yapıyoruz. Beylikdüzü hurdacısı olarak hurda polistiren kristal, ABS plastik hurda, jelatin, polipropilen hurdası alımında en iyi fiyat listesini gönderiyoruz. Beylikdüzü hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Her türlü elektrikli ev aletleri alımlarında değerini teslim alırken ödemekteyiz. Hurda Bilgisayar parçaları güç kaynağı, sarı göbek işlemci, ADSL modem, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, ekran kartı, ana kart, LCD monitör, harddisk, ses kartı, renkli yazıcı, fotokopi makinesi, scanner, elektronik kart almaktayız. Ütü, çay ve filtre kahve makineleri, tartı, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, bulaşık makinesi, ocak, klima, vantilatör, mini buzdolabı, fırın, kombi, fön makineleri alımı yapıyoruz. Şarj cihazı, trafo, elektrik panosu, GSM baz istasyonu kartları, röleler, akıllı telefon işlemcileri, kontaktör, termik röleler alıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile kullanılabilir biçime getirilir. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Günümüzde mühimmat üretiminde, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, akü imalatı, kablo izolasyonu, kimyasal maddelerde, alaşımlarda kurşuna yer verilmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Beylikdüzü hurdacı Kumsal Metal olarak kurşun levha, Çatı minare kurşunu, kurşun boru hurda, yağmur oluğu alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Beylikdüzü’de çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satacak yerler arayışındaysanız merkezimizi 7/24 arayın.

İkinci el Jeneratör Hurda Alanlar

Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratör çalışmasa da alıcı bulur. Jeneratör hurdası alırken en güncel fiyatı firmamız sunuyor. Beylikdüzü 2.el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız. Hurda jeneratör satanlar bizden teklif isteyiniz. Elektrik bulunamayan alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Beylikdüzü’de Kağıt Hurdası Alımı

Daha fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, hurda karton, koli, renkli kağıt hurdaları alıyoruz. Sayfamızdaki geri dönüşüm kitap hurdası alan yerler ile alakalı paylaşımı okuyabilirsiniz. Beylikdüzü de kağıt, karton hurdası almaktayız.

Yüksek tonajlı kağıt peçete, fotokopi kağıtları, defter hurdası, hurda kitap alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde satıcıya daha çok oranda kazanma olanağı iletiyoruz.
Beylikdüzü hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Beylikdüzü de hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt ticaretinde lideriz.

Akü Hurdası Alan Firmalar

Akü, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte alıcılara elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek maksadı ile aküler kullanılarak cihaz korunmaktadır. Beylikdüzü hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayın. Aküler; otobüsler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, hurda kuru akü, küçük akü hurdaları alım hizmetleri sunuyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akülerden faydalanılır. Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Fabrika Sökümü

Öncelikle sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekiyor. Bina yıkım işi yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risklidir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekipler tarafından kontrollü yapılması gerekir.

Her binanın projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkımları projeye göre tamamlanmalıdır. Beylikdüzü fabrika yıkımı işlerinde bir numarayız.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alıyoruz

2.el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. 2.el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Köpüklü ayran makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, su sebili, kahve makineleri, bardak mısır makineleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, aspiratör, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirici vs endüstriyel mutfak malzemesini görmek amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz.

Hurda Çelik Raf Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genellikle hizmeti bırakmış pastanelerden elde ettiğimiz hurda çelik raf, reyonlar, market rafı hurdası, teşhir rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Beylikdüzü hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

Beylikdüzü’de Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko, yeryüzünde en çok miktarda bulunan metal elementlerdendir. Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Lakin nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Beylikdüzü hurdacı olarak hurda çinko levha, çinko çatı hurdası ticareti yapıyoruz.

Beylikdüzü de Cam Hurdası Alan Hurdacı

Genellikle şeffaf ve renkli cam şişe, çıkma araç camı hurdası, süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi biçiminde cam hurdası çok fazla alıyoruz. Beylikdüzü merkezinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli cam şişe, çıkma araç camı hurdası, süt şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi biçiminde cam hurdası çok fazla alıyoruz.

2.el Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Silindir ile değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Tavuk kümesi çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Beylikdüzü sac hurdası alımı yaptığımız şehirlerdendir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında sıkça kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel üretilirken kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır.

Beylikdüzü 2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

İstanbul Beylikdüzü ilçesi yakınlarında yıkılan ardiye binalarından ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alan yerler içindeyiz. Dolayısıyla kapanan iş yerlerinden edindiğimiz küçük ekonomik fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant parkeler, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz.

Bazı projelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Beylikdüzü Hurdacılar Sitesi

İstanbul Beylikdüzü hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunmaktayız. Asla hurda araç veya araba hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda veya çıkma araba parçası istemek için telefon kabul etmiyoruz. Eminiz Beylikdüzü oto sanayisi içinde çıkma otomobil parçası alım satımı yapan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde bu türde yapanlar ile irtibat kurun.

Beylikdüzü sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor almaktayız. Titanyum hurdası, hurda nikel şablon, karbür, motor hurda, imalat artığı almaktayız.

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık Beylikdüzü hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın. Kurumsal sitemizdeki Beylikdüzü hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları hakkındaki içeriği okuyun. Kurumsal Beylikdüzü hurdacı firması olarak hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir