Iğdır Hurdacı

Iğdır hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el eşya almaktayız. Kumsal Metal deneyimleri ile Iğdır’da hurdacılık hizmetlerini kurumsalık ile birleştiriyoruz.

Iğdır’da hurda alanlardan biri olmanın gurunu bizi tercih edenlerle paylaşmaktayız. Toptan hurda satımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Iğdır hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Iğdır merkezi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

Tüm hurdanız için çok vakit geçmeden çağrı merkezimizi tuşlayarak dört dk içerisinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Kumsal Metal size gece gündüz farketmeksizin hizmet vermektedir. Satacağınız her çeşit hurda malzemelerinizi depolandığı konumdan alıyoruz.

Iğdır da uygulanan hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Iğdır daki hurdacı firmalar içinde hizmetlerimiz ile lider konuma çıkıyoruz.

Malzeme alımı yaparken değerini alırken yüksek fiyatlarla hesaplıyoruz. Iğdır hurdacısı olarak özel fiyat listesiyle hurda sarı alımı yapmaktayız. Iğdır’ın çevresinde hurda ve az kullanılmış ev eşyası alıyoruz. Hurda malzeme alımlarında titizlikle hurda malzemenizi değerinin üzerinde almaktayız.

Iğdır Hurdacısı

Iğdır hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Iğdır daki en tecrübeli hurdacılık firması Kumsal Metal burada! Kaliteli hizmetler vererek daha fazla kazanmak istiyoruz.

Siz değerli müşterilerimizde her türde karton hurdası satmak amacıyla mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Iğdır hurdacı firması olarak Iğdır’ın bütün ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurda atıklar için adresinize en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sektörel anlamda Yirmi altı senelik sektörel deneyim ile sektöre liderlik ediyoruz. En yakın Iğdır hurdacı firma olarak buradayız.

Iğdırda Hurda Alım Satımı

Tonajlı alüminyum, hurda bakır, ekstra demir, kablo hurda, çinko,sarı, ve kurşun alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Iğdır merkezinde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle hurdacılık yapanların öncülerindeniz. Iğdır da yerinden hurda alımı yapıyoruz. Iğdırda hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bugün kü yazımızda sizin gibi hurdasını yüksek fiyata satıp paraya çevirmek isteyenlere Iğdır da hurda alan yerler ile bizim aramızdaki deneyimimizi anlatmış olmaktayız. Iğdır’da çinko, kalay, hurda çelik, antimon zamak hurdası, hurda makine artığı alım satımı yapmaktayız.

Iğdır Hurdacı Telefon Numarası

Iğdır adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer alıyor. Şimdi arayın, anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Yirmi altı yıldan beri on binlerce kilo hurda çinkoyu geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimizle daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi sormak sebebiyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya yatırım yapmaktır. Sizde dilerseniz elinizdeki hurdanın satışını yaparak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz. Iğdır hurdacı numarası sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Iğdır’da Krom Hurda Alım Satımı

Iğdır’da hurda krom Iğdır hurdacısıyız.
Iğdır hurda krom fiyatları sormak için arayınız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır.

Iğdırda ikinci el krom tank, 201 kalite paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 430, hurda krom paslanmaz 202 kalite, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, 201 krom paslanmaz hurda talaşı almaktayız. Paslanmaz krom hurda alanlar içindeki Iğdır hurdacı dükkanıyız.

Krom hurdası ton fiyatı gönderimize mutlaka bir göz atabilirsiniz. Dilediğiniz yerden krom 316 kalite hurdası, hurda krom 316 talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 304 hurda, krom 304 kalite hurdası talaşı alanlar içinde faaliyet gösteren Iğdır hurdacısıyız.

Hurda Bakır Alan Iğdır Hurdacı

Hurda bakırlı petek, hurda bakır tepsi, hurda bakır ham madde, bakır eşya hurdası, hurda bakır levha alıyoruz. Iğdırda hurda bakır alan geri dönüşüm tesisine sahibiz.
Iğdır hurda bakır fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Iğdır’da bakır hurdası alan hurdacı firmamızı hemen arayarak keyifli servislerimizin tadına varmaya başlayın!

Anlık hurda bakır fiyatları alanında daha detaylı bilgi bulunabilir. Hurda bakır fiyatları Iğdır’daki alımlarda geçerli olacaktır. Soyma bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda kızıl bakır talaşı, ince bakır profil, yanık bakır hurda, hurda antigron bakır kırma granür, bakır kırkambar alımı yapıyoruz. Hurda bakır tel, büyük bakır kazan, bakır tencere hurdası, lama, hurda TTR kırma bakır granür alım satımı yapılır. Iğdır içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Iğdır da Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Alüminyum sac levha, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere tava hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, araiş, alüminyum matbaa kalıbı Iğdır hurdacısıyız.

Kumsal Metal’a gösterdiğiniz destek için saygılar sunarız. Her tür tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Iğdır hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Iğdır’da konumdan parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil almak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Iğdır’da alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Sitemizde yayımlanmış olan Iğdır hurda alüminyum ton fiyatını abonelerimize günlük ulaştırılmaktadır. Bize hurda satanların desteğiyle Iğdır çevresinde her gün büyüyoruz. Alüminyum talaş, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha, alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı hurdası alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Iğdır’da Hurda Kablo Alım Satımı

Iğdır’ın her köşesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alıyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Iğdır’da tonajlı kablo hurdası alırken değerinden fazla fiyatlar sunuyoruz.

Telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kabloları satanlar şimdi bizi arayabilir. Iğdır’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Iğdır ın en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir ticaret yaşamanızı istiyoruz. Antigron kablo hurdası, enye kablolar, tek damar kablo hurda, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kabloları Iğdır hurdacı firmaları arasındayız. Şehrimizde çelik içli kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo, yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo için piyasasının üstünde fiyat listesini gönderiyoruz.

Iğdırda Sarı Hurdası Alan En Yakın Firma

Sitemizdeki Iğdır bölgesi hurda sarı fiyatlarını isteyenlere günlük yollamaktayız. Hurda sarı pirinç başlıklı metini inceleyin. Iğdır hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Iğdır hurdacı Kumsal Metal olarak sarı araiş hurda, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, sarı çubuk ucu hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64, MS-58 sarı talaş hurdası almaktayız. Iğdır hurdacı firması Kumsal Metal adına hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Iğdır bölgesinde sarı oto radyatör hurdası, su saati, hurda sarı musluk, MS-58 külçe sarı hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda sarı talaşı, hurda fosfor araiş (Cusn8) alımı yapıyoruz.

Iğdır Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir, döküm demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla alınıp satılan metaller arasında yer alır. Buradaki Iğdır extra demir hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Iğdır’da demir talaş hurdası, DKP demir, hurda extra demir, hurda toplama demir, teneke hurda için güncel fiyat sunuyoruz.

Hurda demir alan fabrikalar arasında bulunuyoruz.
Iğdır hurda demir fiyatları için arayabilirsiniz. Anlık hurda demir ton fiyatı istemek nedeni ile şimdi arayın. Güncel hurda demir fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden hurda demir trabzan, asansör malzemesi hurdası, demir kapı, tufal, demir pencere korkuluğu, için peşin ödeme veriyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Mekânlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Iğdır’da çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde deneyimli uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin söküm işleri diğerinden farklı yapılmalıdır. Çelik bina prefabrike spor salonları söküm işlerinde binanın inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. 2.el tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Bardak mısır arabası, bakırlı çay kazanı, ayran makinesi, espresso makineleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, su sebilleri alımı yapmaktayız. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, paslanmaz krom salata ve meze dolapları, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vb. sanayi tipi mutfak aletini görmek için sizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

Iğdır’da Hurda Elektronik Alımı

Sıfır ve 2.el elektronik alet alırken bedelini anında ödüyoruz. Fırın, çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, çay ve türk kahvesi makinesi, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, 3 programlı bulaşık makineleri, fön makineleri, ütü masası, ocak, kombi alımı yapıyoruz. Bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, ram, harddisk, lcd monitör, belge tarayıcı, DDR Rulo, power, anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, VDSL modem, ekrankartı, server, porselen işlemci almaktayız. GSM kartları, adaptör, elektrik trafoları, röle, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, termik röle almaktayız.

Hurda Karton Alım Satımı

Konumdan hurda A4 fotokopi kağıdı, defterler, hurda kağıt peçete, hurda okul kitapları alımlarında uyguladığımız fazladan özen sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Iğdır hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karışık renkli kağıt, kartonlar, karton koli alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Kağıt hurdası alanlar hakkındaki mutlaka okumalısınız. Iğdır’da hurda karton kağıt alım satımı yapmayı sürdürmekteyiz. Iğdır’da gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda alımı yapıyoruz.

Iğdır Hurdacı Sitesi

Iğdır hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısı ile hurda veya çıkma araç yedek parça için gelen çağrıları açmıyoruz. Eminiz ki Iğdır oto sanayisi içerisinde hurda otomobil parçası alım satımı yapan firmalar vardır. Lütfen bu tarz işlerinizde onlarla iletişim kurun.

Iğdır OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz. İmalat artığı, motor hurdası, karbür, hurda nikel şablon, hurda titanyum alıyoruz.

Hurda Çinko Alan Firmalar

Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yeryüzünde en çok bulunabilen elementler arasındadır. Iğdır’da çinko çatı hurdası, çinko levha alıyoruz.

Elementler arasında bulunan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

Iğdır’da Plastik Hurdası Alım Satımı

Dilediğiniz yerden pet şişe hurdası, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda mavi ve kırmızı kapak alan hurdacıyız. Hurda plastik; Hidrojen (H), Karbon (C), Azot, oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Iğdır hurdacı olarak polistiren kristal hurdası, ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin ticaretiyle iştigal ediyoruz. Iğdır hurda plastik fiyatları için telefonumuza ulaşın.

Hurda Sac Fiyatları

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilen şeklidir. Haddeleme ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenen boyut ve ebatlarda şerit gibi kesilir.

Kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Değişik gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretiminde sac levhası kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden hurda sac çıkarılabilir. Tavuk kümesi çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan ikinci el sac buluyoruz. Iğdır’da sac hurdası alımı amacıyla çok geçmeden arayın.

Iğdır’da Hurda Raf Alımı

Çelik raf hurdası işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır. 2.el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız makaleye bakabilirsiniz. Iğdır raf hurdası fiyatları öğrenmek maksadiyla telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Genelde ticari hayatını sonlandırmış şarküterilerden temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satanlar arasındayız.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Dolayısıyla iflas eden esnaflardan aldığımız defolu tavan, kiremitler, fayans kalebodur, dayanıklı laminant 2 el olarak satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood bulunur. Yıkılan yurt benzeri binalardan sökülmüş sıfır gibi ikinci el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi doğru bir çalışma olur. Yapıların inşa projesi ötekinden farklıdır. Bu sebeple yıkımları farklı olabilmektedir. Fabrika, şantiye, bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Iğdırdaki fabrika söküm ve bozumu konusunda profesyoneliz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak ikinci el jeneratör çalışmasa da alınıp satılabilir. İkinci el jeneratör hurdası alımlarında en güncel fiyatı Kumsal Metal sunmaktadır.
Iğdır hurda jeneratör fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemeden jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Firmalar

Kurşun tarihten günümüze sıklıkla kullanılan metallerdendir. Kumsal Metal olarak Iğdırda Cami minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru hurda sökmek için adresinize uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Iğdır da çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız numaramızı gece gündüz arayabilirsiniz.

Çeşitli akü üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısında, kabloların izolasyonunda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenir.

Akü Hurda Alım Satımı

Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılır. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken aletlerde akülerden yararlanıyoruz. Iğdır’da sulu akü hurda, küçük akü hurdası, hurda kuru akü hizmetlerini kolaylaştırıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek amacı ile akülerin kulanım maksadını yansıtmaktadır.
Iğdır hurda akü fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Iğdır Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Kesin sayfamızdaki hurda sarı fiyatları 2024 yazıya göz atabilirsiniz. Sayfamızdaki Iğdır hurda fiyatları haftada bir defa güncellenmektedir. Profesyonel Iğdır hurdacısı firma olarak tüm hurda alımlarını yenilenmiş Iğdır hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir