Dulkadiroğlu Hurdacı

Dulkadiroğlu hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her tür hurda kağıt almaktayız. Hurdanızı almak amacı ile kapınıza geliyoruz. Kumsal Metal hurda satmak isteyenlere sürekli hizmet vermektedir. Dulkadiroğlunun hurdacı deposu Kumsal Metal öncülüğünde Dulkadiroğlu hurdacılık işlerinin profesyonel anlayış edinmesini sağlıyoruz.

Dulkadiroğlu’dan kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alımında nakit ödemeler yapıyoruz. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Dulkadiroğlu merkez hurdacısı olarak avantajlı fiyatlarla hurda alımı yapmaktayız. Malzeme alımı yaparken bedelini yüklerken yüksek fiyattan hesaplıyoruz.

Miktarı yüksek hurda alışverişlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Dulkadiroğlu hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Dulkadiroğlu hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti vermekteyiz. Hurda malzeme alımlarında özenle hurdanızı değerinin üzerinde almaktayız.

Hurda malzemenizin tutarını hesaplatmak için hemen firmamızı tuşlayarak dört dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Dulkadiroğludaki geri dönüşüm fabrikaları içerisinde kaliteli özel hizmetlerle öne çıkmaktayız. Dulkadiroğlu hurdacısı olarak sunacağımız hizmetleri sizin için bu makalemizde derledik.

Dulkadiroğlu’da Hurdacı Numarası

Dulkadiroğlu adresten her türde hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda satmak sebebiyle bizleri aramalısınız.

Bilindiği gibi hurdacılık geleceğe yararlı olmaktır. Şayet siz de isterseniz topladığınız malzemeyi bize satarak çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayın, güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz.

Dulkadiroğlu hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. 1996’den beri on binlerce ton sarı hurdasını geri dönüşüme kazandırabildik. Bu sayede doğaya daha fazla zarar verilmesi önlendi.

Dulkadiroğlu’daki Hurdacı Firmalar

Dulkadiroğlu hurdacı olarak Dulkadiroğlu’nun bütün ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemenizin yüklenmesi için en yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Kurumsal anlayış ile normalden fazla kâr elde etmek istiyoruz.

Yirmi altı senelik tecrübeyle piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın Dulkadiroğlu hurdacı telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Kahramanmaraş’ın her tarafında yaptığımız gibi Dulkadiroğlu etrafında da hurda alım satım hizmetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Her türlü Kahramanmaraş hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Sizlerde her nevi hurda satmak amacıyla çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. En yakın Dulkadiroğlu hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Dulkadiroğlu’nun en profesyonel geri dönüşüm ve hurdacılık firması Kumsal Metal profesyonel yerinize getiriyor!

Dulkadiroğlu Hurda Alan Firmalar

Bugün kü fönderide sizler gibi değerli müşterilerimize Dulkadiroğluda hurda alan yerler ile Kumsal Metal arasındaki deneyimimizi anlatmaya çalışacağız. Dulkadiroğluda istediğiniz yerden hurda alımı yapıyoruz. Dulkadiroğlu da makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası, çinko hurdası, antimon zamak hurdası alımı yapıyoruz.

Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı hedefliyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Dulkadiroğlu’nun tamamında her türden hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı sarı, ve çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,toplama demir alımı yaparken yükseltilmiş fiyat teklifi veriyoruz. Dulkadiroğlu merkezinde hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile hurdacılık yapanların lideriyiz.

Dulkadiroğlu Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Dulkadiroğlu’nun tümünden bakır hurda almaktayız. Hurda bakır ton fiyatı sitemizde geniş bilgiye ulaşabileceksiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi bütün Dulkadiroğlu için değişmiş olabilir. Levha, hurda bakır hammadde, hurda bakır süs eşyası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası almaktayız. Dulkadiroğlu da bakır alan hurdacı iş yerimizi acilen arayarak keyifli hizmetlerin tadını yaşayın! Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, hurda soyma bakır, bakır boru hurdası, bakır profil, bakır (kızıl) talaş hurda, antigron bakır kırma alım satımı yapıyoruz.

Dulkadiroğlu’da bakır hurda almak amacıyla uzman bir ekip oluşturmayı başardık. Dulkadiroğlu hurda bakır fiyatları için arayın. Büyük bakır kazan, lama bakır, TTR kırma bakır hurda, bakır tencere, bakır teli alıyoruz.

Dulkadiroğlu Hurda Kablo Alanlar

Kablo hurda fiyatı hakkında yazılmış konuya göz atın. Hurda ptt kablosu, ethernet kabloları ptt kablo içi yağlı hurdası, telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Dulkadiroğlunun tümünde kablo hurda alan yerler içindeyiz. Dulkadiroğlu nun en büyük hurdacısı ile ticaretin keyfini paylaşıyoruz. Elektrik kablosu hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında deneyimliyiz.

Çevremizde çelik içli kablolar, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu, hurda çelik zırh kablosu için piyasasının üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Dulkadiroğlu’da hurda kablo alanlar içindeyiz.

Dulkadiroğluda yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasası yüksek fiyat teklifi veriyoruz. İç tesisat kabloları, karışık kablo, antigron kablo hurdası, enye kablo hurdaları, hurda tek damar kablolar alıyoruz.

Dulkadiroğlu’da Alüminyum Hurda Alım Satımı

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’da alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Alüminyum jant hurda, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tabak, hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sizlerin destekleriyle Dulkadiroğlu çevresinde her gün profesyonelleşiyoruz. Hurda alüminyum kalıp, alüminyum sert kartel hurdası, araiş, hurda alüminyum piston, profil ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır.

Her çeşit toptan hurda alüminyum alıyoruz.
Dulkadiroğlu hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Konumdan alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Alüminyum levha, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum talaş, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum üretim artığı alımı için arayın.

Sitemizdeki Dulkadiroğlu alüminyum hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Sitemizdeki hurda alüminyum kg fiyatı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Kumsal Metal firmamıza gösterdiğiniz özen için müşterilerimize minnettarız.

Dulkadiroğlu da Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Kumsal Metal adına Dulkadiroğluda hurda sarı alanlar içindeyiz. Dulkadiroğlu hurdacı Kumsal Metal olarak hurda sarı araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, sarı araiş hurdası, hurda sarı araiş MS-70, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası alım satımında piyasaya hakimiz. Dulkadiroğluda hurda sarı musluk, hurda MS-58 külçe sarı, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatörü, sarı kırkambar, sarı pirinç talaşı, su saati alan firmayız.

Sitemizdeki Dulkadiroğlu sarı pirinç fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha kesin sitemizdeki hurda sarı konuya göz atın. Dulkadiroğlu hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Hurda Demir Alan Dulkadiroğlu Hurdacı

Dulkadiroğlu’da toptan inşaat demiri hurdası, yıkım hurdası, pik hurda demir, parça inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Kumsal Metal, Dulkadiroğlu’da demir hurda alan geri dönüşümcüler arasındayız.
Dulkadiroğlu hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın.

Demir, Dulkadiroğluda en fazla alınıp satılan madenler içerisindedir. Sitemizde paylaşılmış olan Dulkadiroğlu hurda demir kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz yerden tufal hurda, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, asansör hurdaları, demir kapı, Dulkadiroğlu hurdacısıyız.

Anlık demir hurda fiyat listesi için bize ulaşın. Demir hurdası alanlar gönderisini iyi olacaktır. Dulkadiroğluda DKP demir hurdası, extra demir hurdası, teneke hurdası, hurda toplama demir, demir talaş hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda Krom Alımı

Krom hurdası fiyatı gönderimizi ziyaret ederseniz muhteşem olur. Krom paslanmaz hurda alanlar içerisindeki Dulkadiroğlu hurdacı depsouyuz.

Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 316, krom 310 hurda, 310 kalite krom hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Dulkadiroğlu’da hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Dulkadiroğlu hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayınız. Kahramanmaraş Dulkadiroğluda krom imalat artığı hurda, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, krom 202 kalite hurdası, krom 430 hurdası almaktayız.

Dulkadiroğlu’da Jeneratör Hurdası Alanlar

Kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler çalışmasa da alınıp satılır. Dulkadiroğlu’da ikinci el jeneratör alım hizmetleri sunuyoruz.
Dulkadiroğlu ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif isteyiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Renkli Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam genelde sert bir yapıda olan sıvıları tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Dulkadiroğlu çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız. Genelde şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, cam su şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, konserve şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, hurda araba camı, renkli cam şişe vb. cam hurda çeşitleri oldukça fazla alınıp satılıyor.

Dulkadiroğlu’da Fabrika ve Makine Sökümü

Dulkadiroğlu fabrika söküm ve bozumu işinde tecrübeliyiz. Yapıların inşa projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım biçimleri farklı yapılmalıdır.

Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekmektedir. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması açısından riskli işlerdendir. Tecrübeli ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Sac Hurdası Alım Satımı

Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir. Bağ kulübesi çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Dulkadiroğlu da hurda sac alımı maksadı ile çok geçmeden numaralarımızı arayın. Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. İki merdane arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda kesilir. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli arabaların kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretilirken kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden sac levha hurdası çıkarılmaktadır.

Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), Azot (N), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Dulkadiroğlunun tümünde ABS plastik, hurda jelatin, polipropilen hurdası, polistiren hurdası alım satımı yapıyoruz.
Dulkadiroğlu hurda plastik fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Adresten beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen parçası, mavi kapak hurda alımı yapan firmayız.

Dulkadiroğlu 2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, plywood hurda bulunur. Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan nalburlardan satın almış olduğumuz defolu fayanlar, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremit ucuz fiyata piyasaya sunuyoruz. Dulkadiroğlu ilçesi etrafında yıkılmış yurt binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Dulkadiroğlu Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon ahırlar sökülürken yapının inşaat projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılacaklar değerlendirilebilir. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının sökümü diğerinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı makası sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Dulkadiroğlu çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde 26 deneyime sahip çalışanlarımız ile güvenli hizmet vermekteyiz. Yapıların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

Çelik Raf Hurdası Alanlar

Çoğunlukla batan pastanelerden satın aldığımız çelik raf hurdası, hurda market rafı, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satanlar içindeyiz. 2.el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyatları incelemek için hurda raf alan firmalar başlıklı paylaşımımıza göz atmanız yeterlidir.

Çelik raf hurdası alıyoruz. Dulkadiroğlu hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Çinko Hurda Alımı

Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Lakin nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko madeni, yer yüzünde en çok miktarda yer alan metal elementler içerisindedir. Dulkadiroğlu bölgesinde çinko çatı hurdası, çinko levha alımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Mavimsi açık gri renkteki çinkonun atom numarası 30 kütle numarası 65,409(4) g/mol’dür.

Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Kumsal Metal olarak Dulkadiroğluda kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, kurşun boru, Cami minare kurşunu sökümü ve alımı yapmaktayız. Ayrıca Dulkadiroğlu’da hurda çinko alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak için hemen arayabilirsiniz. Günümüzde aküler üretilirken, kablo yalıtımında, kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır.

Dulkadiroğlu Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel, karbür hurdası, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı almaktayız.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ancak hurda araç veya motosiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil parçası temin etmek maksadı ile edilen telefonları açmıyoruz. Şüphesiz ki Dulkadiroğlu sanayi sitesi içinde çıkma otomobil parçası ihtiyacınızı bulabilecek hurdacı firmaları vardır. Lütfen bu işlerde onları arayınız.

Dulkadiroğlu sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Dulkadiroğluda Kağıt Hurdası Alımı

Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatlarıyla hurda karışık renkli kağıt, koli hurdası, karton hurda, beyaz kağıt hurdaları alımı yapıyoruz. Dulkadiroğlu’da hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alımıyla uğraşıyoruz.

Hurda kağıt alan firmalar hakkındaki muhakkak okumalısınız. Dulkadiroğluda kağıt ve karton hurdası almaktayız. En iyi fiyata hurda defter, hurda okul kitabı, hurda A4 kağıtlar, hurda kağıt peçete tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcılara çok daha yüksek kazanma şansı iletiyoruz.
Dulkadiroğlu hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın.

Güncel Anlık Dulkadiroğlu Hurda Fiyatları

İnternet sitemizdeki Dulkadiroğlu hurda fiyatları haftada bir güncel olarak değiştirilmektedir. Daha doğru güncel hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz. Güncel Dulkadiroğlu hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için bizleri arayabilirsiniz. Tüm hurda alımını özel hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Pop corn makinesi, su sebilleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, kahve makineleri, ayran makineleri, bakırlı çay otomatı temin ediyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, restoran tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz.

Dulkadiroğlu da Akü Hurdası Alım Satımı

Elektriği kimyasal biçimde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde veren depolara akü denir. Hurda kuru akü, hurda küçük akü, Sulu akü hurdaları alım ve satımı yapıyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde kullanılır. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmakla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra alıcılara elektrik akımı iletmek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek için akünün görevlerindendir.
Dulkadiroğlu hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Akü; otomobiller ve benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılır.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Ütü, çay makinesi, mutfak terazisi, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak, klima, vantilatör, buzdolabı, fırın, kombi, fön makineleri alımı yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası ekrankartı, işlemci, ram, power supply, renkli yazıcı, ses kartı, scanner, CRT monitör, server, anakarat, fotokopi makineleri, bozuk modem, DDR Rulo, SATA hard disk, elektronik kart satmak maksadıyla iletişim kurabilirsiniz. Her nevi elektronik ev aletleri alırken bedelini yerinde ödemekteyiz. GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, röle, akıllı telefon kartı, adaptör, trafolar, elektrik panoları, termik röle alımında en yüksek fiyatı vermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir