Çağlayancerit Hurdacı

Çağlayanceritte hurda alımı yapanlar arasında her türde hurda atık almaya devam ediyoruz. Kahramanmaraş Çağlayancerit hurdacısı olarak hizmet detaylarını firmamızı tercih edenler için anlatmaktayız.

Çağlayancerit şehir merkezinin hurda malzemeler ve kullanılmış eşyalar alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda malzeme alımlarında titizlikle hurdalarınızı değerinin üstünde almaktayız.

Kumsal Metal hurda satacaklara haftasonları da hizmet vermektedir. Alanında uzman Çağlayancerit hurdacısı olarak benzersiz fiyat listesi ile aradığınız hizmeti sunuyoruz. Çağlayancerit çevresinde hizmet veren Kumsal Metal kalitesiyle Çağlayanceritteki hurda alım ve geri dönüşüm işlerini kurumsalık ile devam ettirmekteyiz. Güncel Çağlayancerit hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam etmekteyiz.

Hurda alımı yaparken tutarını nakit bir biçimde ödüyoruz. Kahramanmaraş Çağlayancerit çevresinde hurda alım firmasıyız.

Hurdalarınızı adresinizden almak amacı ile Çağlayancerit’te hurda toplama merkezi oluşturduk. Deponuzda ne kadar hurdanız olursa olsun zamanınızın kıymetini bilerek telefonlarımıza ulaşıp iki dakika geçmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Çağlayancerit hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Çağlayancerit te hurda alanlar arasında hizmetlerimiz ile lideriz.

Çağlayancerit te Hurdacı Telefon Numarası

Çağlayancerit hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi altı yıldır on binlerce kiloda araiş malzemeyi geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Gördüğünüz üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya yararlı olmaktır. Eğer sizde isterseniz hurda satarak bize yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyatları sormak nedeni ile firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Çağlayancerit hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Boş yere zaman geçirmeden arayın, en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz.

Çağlayancerit Hurdacı Firmalar

Çağlayancerit hurdacısı olarak Çağlayancerit’in etrafında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sürümden daha fazla kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyat listesi sunabiliyoruz.

Geri dönüşüm sektöründe 26 senelik deneyim ile güvenilir hizmet sunuyoruz. En yakın Çağlayancerit hurdacı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kahramanmaraş’ın tümünde yaptığımız gibi Çağlayancerit etrafında da hurda alım satım servislerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Kahramanmaraş hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kahramanmaraş Çağlayancerit’te hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Çağlayancerit teki en deneyimli geri dönüşüm ve hurdacılık firması Kumsal Metal aramanızı bekliyor!

Çağlayancerit te Hurda Alan Firmalar

Çağlayancerit çevresinde yerinizden hurda jeneratör alırız. Bugün size Çağlayancerit te hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla aramızdaki farkı anlatacağız.

Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Çağlayancerit te üretim artığı hurda, zamak antimon hurdası, çinko hurda, çelik hurdası, hurda kalay alımı sırasında en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Çağlayancerit te hurda ve ikinci el profesyonel mutfak ekipmanları alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Toptan hurda kurşun, demir hurda, çinko, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo ve sarı hurdası alımında yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Çağlayanceritte hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Çağlayancerit Hurdacı Hurda Demir Alımı

Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki Çağlayancerit inşaat demiri fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.

Tonajlı hurda demir pik, inşaat hurdası, demir döküm hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri alırız. Çağlayancerit’te toplama demir hurdası, demir talaş hurdası, hurda DKP demir, hurda extra demir, hurda teneke alıyoruz.

Güncel hurda demir fiyat listesi için Çağlayancerit hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel hurda demir fiyat listesi makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Konumdan tufal hurda, demir yangın merdiveni, pencere demiri hurdası, asansör hurdaları, demir ev kapısı, ticareti yapan hurdacıyız.

Çağlayancerit Hurda Krom Alım Satımı

Yollayacağınız adresten 304 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 310 krom hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 304 hurdası alan Çağlayancerit geri dönüşüm ve hurda firması olarak iyi hizmet sunuyoruz. Krom paslanmaz hurda alan Çağlayancerit hurdacı şirketiyiz.

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Kahramanmaraş Çağlayancerit te 202 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 kalite hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, 202 krom hurda, krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom makine artığı, 430 krom hurdası alımlarında değerini yerinde nakit ödemekteyiz.

Çağlayancerit te hurda krom alıyoruz.
Çağlayancerit hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda krom alımı makalemize göz atmak istersiniz.

Çağlayanceritte Sarı Hurda Alımı

Çağlayancerit hurdacı Kumsal Metal olarak MS-70 sarı araiş hurda, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, hurda sarı araiş MS-64 almaktayız. Çağlayancerit’te sarı musluk hurdası, hurda MS-58 külçe sarı, hurda fosfor, sarı radyatör hurdası, sarı kırkambar, hurda sarı pirinç talaşı, sarı su saati hurdası alanlar içindeyiz.

Sitemizdeki Çağlayancerit hurda sarı ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Daha kesin sayfamızdaki hurda sarı makaleyi ziyaret edin. Çağlayancerit hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayın. Çağlayancerit hurdacı firması olarak hurda sarı ticareti yapanlardanız.

Bakır Hurdası Alan Çağlayancerit Hurdacı

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi var. Sayfamızdaki hurda bakır fiyat listesi Çağlayancerit’te bakır alımı yaparken değişmiş olabilir. Antigron kırma (Granür), soyma bakır hurda, yanık bakır hurdası, kalın bakır profil hurda, bakır talaş hurdası, kırkambar hurda, 3/8 bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Çağlayancerit’te hurda bakır alan yerlerdeniz. Çağlayancerit hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurda levha, bakırlı petek, hurda hammadde, bakır süs eşyası, hurda bakır tepsi almaktayız. Çağlayancerit’in kurumsal hurdacısı olarak bakır hurdası ticaretinde tecrübeliyiz. Bakır alan Çağlayancerit hurdacı şirketimizi kolayca arayın tecrübeli servislerin tadına varmaya başlayın! Hurda TTR kırma granür bakır, bakır lama, bakır tencere, eski bakır kazan, tel alımı esnasında peşin ödeme yapıyoruz.

Çağlayancerit Kablo Hurdası Alanlar

Şehir genelinde fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kabloları, çelik içli kablo hurdası, hurda çelik zırh kablosu alım satımı yaparken ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Çağlayancerit’te hurda kablo alımı yapıyoruz. Çağlayancerit’in en iyi hurdacısı ile kârlı bir hurda alımı temenni ediyoruz.

%40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları alımında uzmanız. Çağlayancerit etrafında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Hurda ptt kablosu, telefon kablo hurdası, ptt kablo içi (deşe), ptt kablosu içi yağlı satacak olanlar bize ulaşın.

Antigron kablo hurdası, enye kablolar, tek damar kablo, karışık kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış metine göz atın.

Çağlayancerit’te Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Buradaki Çağlayancerit alüminyum hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda alüminyum konulu konuyu ziyaret edin İş yerimize verdiğiniz önem ve destek nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum ince profil, piston, hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum araiş Çağlayancerit hurdacısıyız.

Her tür tonajlı alüminyum hurda peşin alınır. Çağlayancerit hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal çeşididir. Çağlayanceritte konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi, hurda profil eloksallı alüminyum alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum petek radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Çağlayancerit hurdacısıyız.

Çağlayanceritte alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde Çağlayancerit çevresinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Çağlayancerit

Kahramanmaraş Çağlayancerit hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Bu nedenle hurda araba yedek parçası için aramayınız. Şüphesiz ki Çağlayancerit sanayi sitesinde oto yedek parça işleri yapan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu tür işleriniz için o firmalarla iletişim kurunuz.

Çağlayancerit OSB hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Motor hurdası, hurda nikel şablon, karbür hurdası, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alım satımı yapmaktayız.

Çağlayancerit’te Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenir. Çağlayancerit hurdacı Kumsal Metal olarak hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, kurşun boru hurda sökmek için yerinize profesyonel ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Çağlayancerit’te hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerdendir. Kurşunlar mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kablo yalıtımında, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, alaşımlarda sıkça kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır.

Çağlayancerit Hurdacı Fiyatları

Tecrübeli firma olarak tüm alımlarımızı en yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal sitemizdeki Çağlayancerit hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Güncel Çağlayancerit hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Sayfamızdaki hurda fiyatları 2021 metne göz gezdirebilirsiniz.

Çağlayanceritte Hurda Çinko Alımı

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılabilir. Element olan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda bulunan elementlerdendir.

Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çağlayanceritte hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Çağlayancerit hurdacısıyız.

Çağlayancerit Çelik Çatı Sökümü

Kapalı mekanlar için en önemli alan şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yarar. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin sökümü diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik yapı ve prefabrike spor kompleksleri sökümünde yapının inşa projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Çağlayancerit çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmetler veriyoruz.

2. el Hurda Sac Alımı

Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilen şeklidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Müştemilat çatısı kaplamak için kullanılabilir. Çağlayancerit sac hurdası alımı yaptığımız illerdendir. Kapı, çatı kaplaması, sandviç panel, varil üretilirken kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurda çıkarılabilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından satın alınır.

Hurda Akü Alanlar

Elektriğin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır. Aküler; otobüsler, arabalar, elektrikli motosikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzenlemek için akülerden faydalanılarak araç korunmaktadır.
Çağlayancerit hurda akü fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçin. Çağlayancerit etrafında küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları, sulu akü hurda alıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken yerlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır.

Çağlayancerit’te Çelik Raf Hurda Alan Firmalar

Özellikle kapatılan elbise mağazaları tarafından satışa sunulan reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alım satımı sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Çağlayancerit hurda metal raf fiyatları öğrenmek amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir.

Çağlayancerit 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılmış bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satanlar bizi arayabilirsiniz. Bardak mısır arabaları, su sebilleri, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, espresso makineleri, ayran köpürtme makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj temin ediyoruz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, küvet, salata reyonları, restorant tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipi mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İyi kullanılmış olan tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı iki kapaklı dolap, sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz.

Karton Hurdası Alan En Yakın Firma

Çağlayanceritte hurda gazete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası alımında öncü firmayız. Değerinden yüksek fiyata hurda beyaz kağıt, karışık renkli kağıt, karton hurdaları, hurda koli alıyoruz.

Sitemizde yer alan kitap geri dönüşüm hakkındaki yazıyı mutlaka okumalısınız. Çağlayanceritte kağıt, karton hurdası alan yerler içerisinde yer almaktayız. Adresten defter hurdaları, hurda okul kitapları, hurda A4 kağıtlar, kağıt peçete alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle satıcılara değerinden fazla kâr elde etme olanağı veriyoruz. Çağlayancerit hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız.

Çağlayancerit’te Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Çağlayancerit te fabrika söküm işinde profesyoneliz. İnşaatların projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkımları farklı yapılmalıdır.

Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle incelenerek uygun projenin hazırlanması gerekiyor. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risklidir. Deneyimli ekipler tarafından kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

Kontaktör, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, akıllı telefon kartı, termik röleler, şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, röle alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektronik eşya alırken peşin olarak ödeme yapıyoruz. Saç kurutma makinesi, elektronik çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve kahve makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör alımı yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası crt monitör, dotmatrik yazıcı, ses kartı, DDR rulo artıkları, tarayıcı, SSD harddisk, server, CPU işlemci, ram, VDSL modem, yeni nesil anakarat, fotokopi makineleri, ekrankartı, power, elektronik kart satmak için iletişime geçebilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya tabancası, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye benzeri binalardan çıkarılan sıfır ayarında 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Birde iflas etmek zorunda kalmış satıcılardan aldığımız defolu laminantlar, fayanlar, çatı tavanları, kiremit 2 el biçiminde piyasaya sunuyoruz.

Çağlayancerit te Şefaf Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Çağlayancerit yakınlarında cam hurda alan firmalar arasındayız. Günümüzde şeffaf gazoz şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, süt şişesi, kola şişesi, meşrubat şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, cam şişe, hurda araç camları ve benzeri hurda cam çeşitleri bulunabilmekte.

Çağlayancerit te Plastik Hurdası Alım Satımı

Adresten pimapen artığı, mavi ve kırmızı kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon, temiz pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Çağlayancerit’te polistiren kristal, hurda polipropilen moblen, ABS plastik, jelatin alımı yapıyoruz.
Çağlayancerit hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen, azot (N), karbon, oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

İkinci el Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetsiz sayılmaz. Elektrik verilemeyen yerlerde jeneratör kullanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi hemen arayın. Çağlayancerit merkezinde hurda 2.el jeneratör alımında en doğru fiyatı Kumsal Metal sunmaktadır.
Çağlayancerit hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir