Antakya Hurdacı

Antakya hurdacısı olarak hurda alıyoruz. Antakya hurdacı firmamız Kumsal Metal hurda satmak isteyenlere haftasonları da hizmet sunmaktadır.

Hurda alımında titizlikle hareket ediyoruz. Hurda malzemelerinizin tutarını öğrenmek için hemen bizi arayıp iki dakika içinde avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdalarınızı almak amacı ile kapınıza geliyoruz.

Antakya’da hurdacılık yapan firmalar içinde öncüyüz. Antakya da geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Antakyanın hurdacı deposu Kumsal Metal firmamızın prensipleriyle Antakya hurdacılık hizmetinin değişmesine profesyonel katkı sağlıyoruz.

Antakya merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Antakyada hurda alımı yapan firmaların lideri olarak hizmet detaylarını müşterilerimiz için sitemizde bir araya getirdik.

Antakya’dan hurda malzeme ve kullanılmış ofis mobilyaları alım satımı yapmaktayız. Hurda alımı yaparken değerini malzemelerinize taşırken nakit para ile ödüyoruz.

Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Antakya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Antakya anlık hurda fiyatlandırmasıyla hurda malzeme alımı yapmaya devam ediyoruz.

Antakya Hurdacı Firma Telefonu

Hemen arayarak, anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Yirmi altı senedir tonlarca demir malzemeyi geri dönüşümle ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Antakya hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Bu sebeple hurda satmak için mobil hattımızı tuşlayabilirsiniz. Antakya adresten hurda alımı her nevi hurda alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz ayırdığınız hurdaların geri dönüştürülmesini sağlayarak ekonomiye yardım edebilirsiniz.

Antakya Hurdacıları

Deneyimli Antakya hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Antakya’nın işini güvenle yapan hurdacı firması Kumsal Metal kurumsal ayağınıza getiriyor! Müşterimize en doğru hizmeti sunarak kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Sizde her türden hurda satmak amacı ile numaramızı aramalısınız. Antakya’da hurdacı firması olarak Antakya’nın etrafında hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için orada bulunan hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Geri dönüşümde Yirmi altı yıllık deneyim ile kaliteli hizmet sunuyoruz. En yakın Antakya hurdacı numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Hatay’ın her tarafında olduğu gibi Antakya ilçesinde de profesyonel hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bütün Hatay hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Antakyada Hurda Alan Yerler

Antakya çevresinde adresten hurda alırız. Antakya’da çinko hurdası, hurda CNC torna artığı, zamak antimon, çelik hurda, kalay alımlarında yüksek fiyat vermekteyiz. Şimdi size Antakyada hurda alan yerler ile bizim aramızdaki hizmet farklarını anlatmaya çalışıyoruz. Toptan sarı hurda, ve çinko hurdası, hurda kurşun, bakır hurda, hurda kablo, alüminyum,demir hurda alımında Antakya hurda listesinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Antakyada hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz.

Antakya’da her türden hurda malzeme alım satımı hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Antakya’da Hurda Demir Alan En Yakın Yerler

Demir hurdası alanlar içindeyiz. Hurda demir, Antakyada bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Antakya extra demir hurda fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı öğrenmek amacı ile fazla gecikmeden arayın. Güncel demir hurdası fiyat listesi bölümümüze bakınmak isteyebilirsiniz.

Antakya genelinde extra demir hurda, hurda teneke, toplama demir, demir talaş hurda, dkp demir hurda ticareti yapıyoruz. Dilediğiniz yerden tufal hurda, hurda demir yangın merdiveni, çıkma demir kapı, pencere demiri hurdası, asansör malzemesi hurdası, ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda döküm demir, hurda demir pik, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası alırız.

Antakya Hurda Alüminyum Alımı

Yerinden hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Sizlerin yardımıyla Antakya bölgesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Alüminyum kartel hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, hurda araiş, alüminyum ofset matbaa için nakit ödeme veriyoruz.

Bu sayfadaki Antakya alüminyum hurda fiyat listesi günceldir. Daha güncel bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar yazıya bir göz atın. Alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, çıkma jant alımı yapan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek ve önem için sizlere minnettarız.

Her türlü tonajlı alüminyum hurdası peşin alınır.
Antakya hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Hatay Antakya’da alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum radyatör hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaş, hurda alüminyum levha ticareti yapmaktayız.

Antakya’da Krom Hurda Alım Satımı

Adresten hurda paslanmaz krom 304 talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite, krom paslanmaz 316 hurda talaşı, krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alanlar arasında hizmet sunan Antakya hurdacı firmasıyız.

Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hatay Antakyada krom paslanmaz tank hurdası, 201 krom paslanmaz hurdası, hurda krom paslanmaz 430 kalite, 202 krom paslanmaz hurdası, krom 430 hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 hurda talaşı almaktayız.

Antakya da hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.
Antakya hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hurda krom alanlar bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi olur.

Antakya’da Kablo Hurda Alımı

%40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Antakya nın en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda satımı temenni ediyoruz. İç tesisat kablo hurdası, hurda antigron kablo, enye kablo hurdası, tek damar kablolar, hurda karışık kablo alıyoruz.

Bloğumuzda bir süre önce yazılmış kablo alan hurdacı metini ziyaret edin. Şehir genelinde hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırh kablo hurdası, yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyatları gönderiyoruz.

Antakya da hurda kablo alımı yapıyoruz. Hatay Antakyada kablo hurdası alanlar arasındayız. Telefon kabloları, ptt kablosu içi, yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antakya Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Levha, bakır eşya, bakır petek, eski bakır tepsi, bakır hammadde alan işletmeler içinde hizmet sunuyoruz. Antakya da hurda bakır alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Antakya hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Antakya nın tümünden bakır hurda geri dönüşümünde deneyimliyiz.

Soyma bakır hurdası, yanık bakır hurda, kalın bakır profil hurda, hurda bakır talaşı, antigron kırma granür, 1/2 bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Antakya da tonajlı hurda bakır alımı sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Antakya hurda bakır fiyat listesi ile hizmet sunmaktayız. Bakır hurdası alan Antakya hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayarak keyifli hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın! Kalaylı bakır tencere, bakır lama, bakır TTR kırma hurda, bakır tel, bakır kazan alıyoruz.

Antakya’da Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Kumsal Metal olarak sarı çubuk talaşı hurdası, sarı araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, araiş sarı MS-64, MS-70 sarı pirinç araiş almaktayız. Sayfamızdaki Antakya bölgesi sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Daha geniş sitemizdeki sarı pirinç hurdası alanlar yazıyı okuyun.
Antakya hurda sarı fiyatları için arayınız.

Kumsal Metal adına Antakya da hurda sarı ticareti yapanlardanız. Antakya’nın tamamında hurda sarı radyatör, hurda fosfor (Cusn8), hurda sarı kırkambar, su saati, sarı musluk hurdası, hurda sarı talaşı, sarı külçe alıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik konstrüksiyon bina prefabrik hangarlar söküm işi tamamlanırken binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Antakya çelik konstrüksiyon ahır sökümünde 26 deneyimli iş geçmişine sahip çalışanlarımızla hizmetler vermekteyiz. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin söküm işleri ötekinden farklıdır. Mekanlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar.

Güncel Antakya Hurda Fiyatları

Hurda kablo fiyatları 2023 başlığıyla yazılmış metne bir göz atın. Anlık hurda fiyatları sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hurdacı sitemizdeki Antakya hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Kumsal Metal olarak tüm hurda alımlarını yenilenmiş Antakya hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde akümülatörler kullanıyoruz. Kuru akü hurda, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası alıyoruz. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek amacı ile aküden faydalanılarak cihaz korunur. Antakya hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; motorsikletler gibi taşıtlar ile bir takım elektrikli araç gereçlerde kulanım görmektedir.

Kurşun Hurdası Fiyatları

Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılabilir şekle getirilmektedir. Kurşunlar çeşitli alaşımlarda, kabloların yalıtımında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akü üretiminde, mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Kumsal Metal olarak Antakyada kurşun boru, hurda levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu, kurşun yağmur oluğu alım amacıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Antakya’da çinko hurda alım satım hizmeti sunmaktayız. Hurda çinko satın alan yerler arayışındaysanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir.

Elektronik Hurda Alanlar

Kontaktörler, elektrik panosu, akıllı telefon kartları, şarj cihazı, röleler, elektrik trafosu parçaları, GSM baz istasyonu kartları, termik röleler almaktayız. Sıfır ve 2. el elektrikli ev aletleri alım satımında eşsiz fiyat teklifi verebiliyoruz. Fırın, merdaneli çamaşır makinesi, klima, terazi, çay ve türk kahvesi makineleri, ütü, vantilatör, buzdolabı, bulaşık makinesi, saç kurutma makineleri, ütü masası, ocak, kombi alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, ram, taşınabilir hard disk, lcd monitör, tarayıcı, DDR Rulo, güç kaynağı, eski ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, modem, ekrankartı, server, CPU işlemci alıyoruz.

Sac Hurdası Alımı

Sac; genellikle demirlerin levha biçimine getirilmiş biçimidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilir. Belirli ebat ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı, kapı, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız malzemelerin kullanılmışına hurda sac levha denilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanmaktadır. Bağ gumelesi tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Antakyada sac hurda alım satımı amacı ile çok geçmeden arayın.

Antakya Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, hurda motor, karbür, hurda şablon nikel, titanyum almaktayız.

Hatay Antakya hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Asla hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Bu neden ile hurda veya çıkma araç yedek parçası almak amacıyla arama kabul etmiyoruz. Eminiz Antakya oto sanayi sitesinde hurda oto parçası alım satımı yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Lütfen bu işlerde o işi yapanları arayın.

Antakya OSB hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor almaktayız.

Antakya da Kağıt Hurdası Alım Satımı

Konumdan hurda defter, peçete, fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık sayesinde size çok daha fazla kazanma şansı takdim ediyoruz.
Antakya hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda kitap alan hurdacı hakkındaki okuyabilirsiniz. Antakyada hurda kağıt alım satımı yapmayı sürdürüyoruz.

derinden çok fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, karton hurda, hurda koli alan yerler içindeyiz. Antakya genelinde hurda eski gazete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda ticaretinde lideriz.

Hurda Çelik Raf Alanlar

Hurda çelik raf alıyoruz. Antakya hurda metal raf fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır. 2.el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf alım satımı başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Çoğunluk ile hizmeti bırakmış mağazalar tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Antakya’da Hurda Çinko Alan Firma

Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Çinko madeni, yeryüzünde en çok çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri içindedir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Antakya da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Antakya 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Endüstriyel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kahve makineleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, su sebili, popcorn makinesi, ayran makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. İş görecek durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alıp satıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Antakya fabrika yıkım işinize talibiz. Yapıların yapılış projesi kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkım şekli de farklı olabilmektedir.

İlk önce sökülecek binanın detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı sebebiyle risk taşıyan işler içerisinde sayılmaktadır. Uzmanlık alanı yıkım olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Antakya 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi 2.el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısıyla batan iş yerlerinden aldığımız küçücük uygun fiyatlı fayanlar, laminant parkeler, tavanlar, kiremit satışı yapıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu vb. binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Antakya Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Plastik hurda; hidrojen, Azot (N), Karbon, (O) oksijen ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Antakya’da ABS plastik hurdası, jelatin, hurda polipropilen, polistiren kristal hurdası almaktayız. Antakya hurda plastik fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. En güncel fiyatlarla şeffaf beyaz naylon, pimapen imalat artığı, mavi, kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik hurdası, pet şişe hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda Jeneratör Alan Firma

Antakya merkezde 2.el jeneratör alım satım hizmeti sunmaktayız.
Antakya 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin olmadığı yerlerde jeneratörden faydalanılmaktadır.
Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler çalışmıyor olsada atıl olmaz. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif bize ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir