Yağlıdere Hurdacı

Yağlıderedeki hurdacı firmalar içinde her çeşit hurda almaktayız. Miktarı yüksek demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alımında Yağlıdere hurda piyasasından yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Yağlıdere hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Yağlıdere şehir merkezinin kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımında hurdaların tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz.

Yağlıdere merkez hurdacı firma olarak özel fiyatlar ile adresinize gelmekteyiz. Yağlıdere de hurda alan depolar içerisinde hizmetlerimizle öncüyüz.

Yağlıdere hurdacısı Kumsal Metal siz özel müşterilerine günün her saati hizmet vermektedir. Hurda alırken hesapladığımız değerini nakit olarak ödüyoruz. Yağlıdere’de hurda alan firmaların lideri olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamızla çalışanlar için bu yazıda bir araya getirdik.

Hurda malzeme alım satımlarında tecrübeyle değerinin üzerinde hurda fiyat teklifi sunabiliyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz varsa vaktinizi iyi değerlendirerek numaralarımızı tuşlayarak maksimum bir dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdalarınızı konumunuzdan alıyoruz. Kumsal Metal firmamız ile Yağlıdere hurdacılık hizmetlerini profesyonellik ile yürütmekteyiz.

Yağlıdere güncel hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Yağlıderede hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz.

Yağlıdere Hurdacısı

Sizde her nevi hurda satmak nedeniyle telefon numaramızı telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz. Sürümden daha fazla kâr elde etmeyi hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız. Yağlıdere de hurdacı mı arıyorsunuz? Yağlıdere’nin en iyi hurdacı firması Kumsal Metal’la tanışın!

Yağlıderede hurdacı firması olarak Yağlıdere’nin çevresinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için en yakın hurda taşıma personellerimizi yönlendiriyoruz. Hurdacılıkda Yirmi altı yıllık deneyimle kaliteli hizmet vermekteyiz. En yakın Yağlıdere hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Giresun’un her tarafında olduğu gibi Yağlıdere genelinde de hurdacılık servislerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli Giresun hurdacı ihtiyacınızda garantili hizmet vermekteyiz.

Yağlıdere’de Hurda Alanlar

Tonajlı alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır, kurşun,çinko hurdası, hurda sarı ve toplama demir alımına özel yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Yağlıdere de hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile lider konuma çıkmaktayız. Yağlıdere de dilediğiniz konumdan cam hurdası alıyoruz. Yağlıdere’nin tümünde ikinci el eşya ve hurda alım satımı işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bu fönderide size Yağlıderede hurda alanlar ile aramızdaki farkımızı anlatacağız. Yağlıdere de CNC artığı hurda malzeme, zamak, hurda çelik, hurda çinko, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerin memnun kalmasını öncelikli tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

Yağlıdere de Hurdacı Telefon Numarası

Yağlıdere hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle bizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak, en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakite çevirebilirsiniz.

Yirmi altı senedir tonlarca hurdayı geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Okuduğunuz gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemeyi Kumsal Metal’a satarak çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Yağlıdere hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Yağlıdere’de Hurda Demir Alan Hurdacılar

Yağlıdere’de demir talaş hurdası, dkp demir, toplama demir hurda, ekstra demir hurda, teneke hurda ticareti yapıyoruz. Demir, Yağlıdere de çokça çıkarılan metaller arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Yağlıdere hurda demir ton fiyatlarını dileyene saat başı göndermekteyiz. Yerinden hurda pencere demir, hurda tufal, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, hurda demir merdiven korkuluğu, için peşin ödeme veriyoruz.

Yağlıderede demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Güncel hurda demir ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı paylaşımını ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Yağlıdere de toptan demir döküm, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri, pik demir, inşaat hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yağlıdere’de Sarı Hurdası Alan Firma

Yağlıdere’nin her noktasında kırkambar sarı, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı musluk, sarı su saati hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Yağlıdere deki hurda sarı pirinç fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz. Bloğumuzda daha önceden paylaşılmış hurda sarı metine bir göz gezdirebilirsiniz.
Yağlıdere hurda sarı fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Kumsal Metal firmamız Yağlıdere’de hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yağlıdere hurdacı Kumsal Metal olarak pirinç sarı araiş, hurda sarı pirinç araiş MS-70, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı pirinç araiş MS-64, çubuk sarı talaşı ticaretinde piyasaya hakimiz.

Yağlıderede Hurda Krom Alımı

Hurda krom fiyatı gönderisini incelerseniz iyi bir iş yaparsınız. Krom hurda alanlar içindeki Yağlıdere hurdacı firmasıyız.

Yerinden 316 kalite paslanmaz krom hurda, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, 304 kalite krom hurdası, hurda paslanmaz krom 310 kalite talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası alımında diğer firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Yağlıdere’de hurda krom Yağlıdere hurdacısıyız.
Yağlıdere hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Giresun Yağlıdere’de 430 krom hurda, krom 202 kalite hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, hurda krom 201, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, hurda krom 201 talaşı, paslanmaz krom tank almaktayız.

Yağlıdere de Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

Yerinden alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Alüminyum levha, hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum talaşı, hurda alüminyum imalat artığı ticareti yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek ve önem sebebi ile sizlere şükran duyuyoruz. Sayfamızdaki Yağlıdere hurda alüminyum fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metini okuyun

Hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek Yağlıdere hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Yağlıdere’de alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Her nevi toptan alüminyum hurda alımı yapılır.
Yağlıdere hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Alüminyum piston hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel hurdası, profil, alüminyum kalıp için nakit ödeme veriyoruz.

Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır.

Yağlıderede Hurda Kablo Alanlar

hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar içerikli paylaşımı ziyaret edin. Yağlıdere’de hurda kablo alan firmalar arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Ptt kablosu içi, telefon kablo hurdası, hurda yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kabloları satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Yağlıderenin tüm sokaklarında hurda kablo alanlar içindeyiz. Yağlıdere’nin en iyi hurdacısı Kumsal Metal firmamız ile sizde daha yüksek kazanç elde edebileceksiniz.

Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdası, enye kablo hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Yakın çevrede çelik içli kablo hurdası, çelik zırh kablo, hurda yer altı enerji kabloları, hurda fare yemez kablolar alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları vermekteyiz.

Hurda Bakır Alan Yağlıdere Hurdacı

Yağlıdere’de kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alıyoruz. Soyma bakır hurdası, bakır yanık hurda, hurda ince profil, bakır (kızıl) talaş, antigron hurda, 3/8 bakır boru, kırkambar hurda alanlar içindeyiz. Hurda bakır ton fiyatı içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Yağlıdere hurda bakır fiyat listesi her gün güncellenmektedir. Hurda levha, hurda bakır ham madde, eşya, hurda bakır petek, kap kacak satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır tel hurda, kazan, bakır tencere hurdası, lama bakır, hurda TTR kırma granür alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Yağlıderede bakır hurda alan yerler içindeyiz.
Yağlıdere hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Bakır alan Yağlıdere hurdacı iş yerimizi şimdi arayarak kaliteli hizmetimizin tadını yaşayın!

Yağlıdere Sac Hurda Alanlar

Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Merdaneler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilir. Veranda çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilecek oluklu sac alabilirsiniz. Yağlıdere’de hurda sac satmak amacı ile fazla zaman harcamadan arayın. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Yağlıdere Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızda önceden paylaşılmış anlık hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz. Tüm alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Güncel Yağlıdere hurda fiyatları sormak için bizi arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Yağlıdere hurda fiyatları haftada bir kez değiştirilmektedir.

Yağlıdere’de Jeneratör Hurdası Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif isteyebilirsiniz. Her türlü makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ama 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada değerlendirilebilir. Hurda jeneratör alımı için en güncel fiyatı biz vermekteyiz. Yağlıdere hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

Yağlıdere’de Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat kullanım biçimi ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

Çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile bileşikler oluşturur. Yağlıdere yakınlarında çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerden birisidir.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, tezgah alıp satıyoruz. Tabldot tabakları, su sebili, çay ocağı için elektrikli dobaj, espresso makineleri, pop corn makineleri, köpüklü ayran makineleri, kıyma makineleri dişlisi temin ediyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, krom yemek dilendiricileri, restoran tipi 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yağlıderede Hurda Plastik Alımı

Adresten şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen, mavi kapak hurda, kırkambar plastik, pet şişe alımı yapıyoruz. Plastik hurda, karbon, oksijen (O), (N) azot, Hidrojen (H) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Yağlıdere’de ABS plastik, polistiren hurdası, polipropilen hurdası, jelatin alıyoruz.
Yağlıdere hurda pimapen fiyatları için bizimle iletişime geçin.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Dolayısıyla batmış esnaflardan edindiğimiz minik ucuz fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremitler, dayanıklı laminant parkeler satıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu binalarından elde edilen sıfır gibi ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Yağlıdere de Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası söküm ve kesimi işlerini tamamlıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının söküm yıkımı ötekinden değişiktir.

Yapılar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Yağlıdere çelik konstrüksiyon binaların sökülmesinde Yirmi altı tecrübeye sahip personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik yapı ve prefabrike ahırlar sökülürken işletmenin inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacak olanlar değerinde alınabilir.

Yağlıdere Hurda Kurşun Alanlar

Bildiğiniz gibi kabloların izolasyonunda, radyasyon yalıtımlarında, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak, mühimmat üretiminde, pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşundan faydalanılmaktadır. Doğada nabit olarak bulunabilen metaller içindedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kumsal Metal olarak Yağlıderede yağmur oluğu, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Yağlıdere de çinko hurda almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arıyorsanız hemen arayın.

Yağlıderede Karton Hurda Alanlar

Yağlıdere de bristol hurda, kuşe kağıt, hurda gazete alım satımında lideriz. Dilediğiniz yerden hurda kitap, kağıt havlu peçete, defter hurdaları, hurda fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha çok kazanma imkanı yöneltiyoruz.
Yağlıdere hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. derinden çok fiyata karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurda, karton hurda, koli alım satımı yapanlar arasındayız. Sayfamızdaki koli hurdacı alan yerler ile alakalı paylaşımı kesinlikle ziyaret edin. Yağlıdere de karton, kağıt hurdası alan hurda ve geri dönüşüm firmaları arasında yer almaktayız.

Yağlıdere Hurdacılar Sitesi

Yağlıdere sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alım yapmaktayız.

Hurda titanyum, hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurda, imalat artığı için irtibata geçmekten çekinmeyin.

Giresun Yağlıdere hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya oto hurdası alıp satmıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el otomobil yedek parçası istemek amacı ile edilen telefonları kabul etmemekteyiz. Şüphesizki Yağlıdere oto sanayisi içerisinde ikinci el oto yedek parçası alım satımı yapan hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayın.

Hurda Akü Alım Satımı

Kuru akü hurdası, hurda küçük akü, Sulu akü hurdaları almaktayız. Akü; otomobil, motorsikletler, otobüsler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek amacı ile akülerin işidir.
Yağlıdere hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarayan depolardır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılıyoruz.

Yağlıdere’de Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert yapıda bulunan suları koruyan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Yağlıdere yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasında bulunmaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf karışık kırık araç camı hurdası, renkli cam şişe, konserve şişesi, cam kavanoz, cam su şişesi, süt şişesi, kola şişesi, içecek şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi benzeri cam hurda bulunmaktadır.

Hurda Çelik Raf Alan Yerler

Yağlıdere hurda metal raf fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla telefonumuzu aramanız yeterlidir. Özellikle restorasyon yapan takıcılar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satıyoruz.
İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alanlar hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe bakabilirsiniz. Çelik raf hurdası alım satımı öncülük ettiğimiz işlerdendir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği sebebiyle risklidir. Tecrübeli ekipler tarafından kontrollü yapılmalıdır. Yağlıdere de fabrika söküm ve bozum işlerini gerçekleştiriyoruz. Yapıların projesi kendine özgüdür. Bu sebeple yıkım gereksinimleri farklı tamamlanmalıdır. Evvela yıkılacak mülkün titizlikle incelenmesi gerekir.

Yağlıdere’de Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, röleler, adroid telefon kartı, kontaktör, elektrik trafosu parçaları, GSM baz istasyonu kartları almaktayız. Ütü, filtre kahve ve çay makineleri, mutfak terazisi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası, bulaşık makinesi, ocak, klima, vantilatör, mini buzdolabı, fırın, kombi, fön makinesi alımı yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası bozuk modem, CRT monitör, belge tarayıcı, yazıcı, ses kartı, CPU işlemci, ana kart, ram, sunucu, DDR rulo, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, taşınabilir hard disk satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Sıfır ve 2.el elektronik eşya için değerini teslim alırken ödüyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir