Giresun Hurdacı

Giresun hurda ve geri dönüşüm firması olarak her tür hurda almaya devam ediyoruz. Giresun’da hurda dönüşümü yapan şirketiz. Giresun’daki hurdacı firması Kumsal Metal kalitesiyle Giresun genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsal bir şekilde yürütüyoruz.

Yüksek tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Giresun hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdanızı almak amacıyla adresinize geliyoruz.

Alanında uzman Giresun merkez hurdacı olarak eşsiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Güncel Giresun hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Giresunda hurdacılık yapan depolar içinde öncüyüz.

Giresun’dan 2.el eşya ve hurda için hurdanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz. Hurda malzeme alımlarında ilgiyle kurumsal vermekteyiz. Giresun hurdacı firmamız Kumsal Metal sizin gibi kaliteli hizmetin değerini bilen müşterilerine haftasonları da hizmet vermektedir. Satılacak hurdanızın tutarını tartıldıktan sonra avantajlı fiyattan hesaplıyoruz.

Hurda malzemenizin değerini öğrenmek için hemen firmamızla iletişime geçerek 2 dk içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Giresunda hurda alanların öncüsü olarak Giresun etrafında sunmaya devam ettiğimiz servisleri sizler için bir araya getirdik.

Giresun da Hurdacı Telefon Numarası

Giresun hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi numaramızı tuşlayarak, günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yararlı olmaktır. Sizde isterseniz ayırdığınız hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayarak bize katkıda bulunabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Yirmi altı yıldır binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm vasıtası ile Türkiye ekonomisine kazandırdık. Bizim aracılığımızla kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Giresun hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir.

Giresun’da Hurda Alan Yerler

Şimdi de sizlere Giresun’da hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki farkımızı açıklıyoruz. Giresun’da adresten hurda demir çubuk alıyoruz. Giresunda hurda torna artığı, zamak hurda, hurda çelik, çinko hurda, kalay hurda alımında özel fiyat garantisi vermekteyiz.

Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenden ötürü her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Giresun çevresinde her türde hurda malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, hurda demir, kablo, hurda çinko,sarı, ve kurşun alımı yaparken piyasadan daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Giresunda hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile lider durumdayız.

Giresun’daki Hurdacılar

Giresun hurdacısı olarak Giresun’un etrafında hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeniz için yakın çevredeki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Sürümden daha kârlı bir hurda ticareti yapmak istemekteyiz.

26 yıllık deneyim ile hurdacılığa liderlik etmeye devam etmekteyiz. En yakın Giresun hurdacı telefonumuzu arayarak iletişim kurabilirsiniz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türde hurda malzeme satışı yapmak amacı ile numaramızı arayabilirsiniz. Giresun da hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Giresun’un en çok iş yapan hurda alım satımı firması Kumsal Metal gece gündüz hurda alımı yapıyor!

Hurda Bakır Alan Giresun Hurdacı

Giresun’da bakır hurdası alan yerler arasındayız. Giresun hurda bakır fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Giresun’un tamamından bakır hurda almaktayız. Hurda bakır hammadde, bakır tepsi, bakır petek, bakır eşya, hurda bakır levha alan işletmeler arasındayız. Bakır tel, büyük bakır kazan, bakır TTR kırma hurda, kalaylı bakır tencere, lama bakır alım satımı yapmaktayız. Yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, kırkambar, bakır (kızıl) talaş hurdası, kalın bakır profil, bakır boru hurdası, soyma bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Giresun hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunmaktayız. Giresun’da bakır alan hurdacı telefonunu hızlıca arayın tecrübeli hizmetin tadına varmaya başlayın!

Giresun’da Kablo Hurda Alanlar

Giresun un en iyi hurdacısı Kumsal Metal firmamız ile sizlerde daha çok para kazanabileceksiniz. Şehir genelinde hurda çelik içli kablo, hurda fare yemez, hurda yeraltı enerji kablosu, yer altı kablosu alımı esnasında en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

İç tesisat kabloları, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurda, antigron kablolar, enya kablo hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Giresunun tümünde kablo hurda alanlar arasındayız. Elektrik kabloları, hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsasından fazla fiyat veriyoruz. Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe), telefon kablo hurdaları, ptt kablosu elinde olanlar bize ulaşın. Giresun da hurda kablo alan yerler arasındayız.

Giresun da Hurda Alüminyum Alım Satımı

Firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile saygılar sunarız. Alüminyum talaşı, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum imalat atığı, alüminyum kutu hurda, alüminyum levha hurdası alıyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum sac levha, alüminyum tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum tencere tava için nakit ödeme veriyoruz. Giresun da yerinden alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil alımı için telefon etmenizi istiyoruz.

Her tür tonajlı alüminyum hurda peşin alınır. Giresun hurda alüminyum fiyatları için arayın. Giresun hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Hurda satanların destekleriyle Giresunda sürekli deneyim kazanıyoruz.

Sitemizdeki Giresun alüminyum kg fiyatını bip grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyun Alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa kalıbı, profil Giresun hurdacısıyız. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir.

Giresun da Sarı Hurda Alan Firma

Hurdacı firmamız Kumsal Metal Giresun da hurda sarı alanlar içindeyiz. Giresun’da hurda fosfor bronz araiş Cusn8, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda su saati, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı külçe MS-58 almaktayız.

Sitemizdeki Giresun bölgesi pirinç sarı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı yazıya göz atın.
Giresun hurda sarı fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Giresun hurdacı Kumsal Metal olarak sarı talaş MS-58 hurdası, sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-64 sarı araiş hurdası, MS-70 hurda sarı araiş ticaretiyle uğraşıyoruz.

Giresun Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Giresun hurdacı firma olarak toplama demir hurdası, hurda teneke, hurda demir talaşı, ekstra demir hurda, DKP demir Giresun hurda ve geri dönüşüm firması olarak iyi hizmet sunmaktayız. Hurda demir, dünyada bol miktarda satılan metaller içindedir. Buradaki Giresun extra demir hurda ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Güncel hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alımı yazımızı ziyaret ederseniz harika olur.

Hurda demir alan yerler içerisindeyiz.
Giresun hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşın. Konumdan çıkma demir kapı, tufal hurdası, pencere korkuluğu, asansör hurdası, demir yangın merdiveni hurdası, alan firmayız. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, pik demir hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda döküm demir için nakit para ödeme yapıyoruz.

Giresun da Hurda Krom Alan Yerler

Hurda paslanmaz krom alanlar arasındaki Giresun hurdacı firmasıyız. Hurda krom alan yerler gönderimize kesinlikle bir göz atın. Giresun da paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, krom 430 kalite hurdası talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz tank hurda, 201 krom hurda, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı almaktayız.

Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşturulur.

Yerinden hurda krom paslanmaz 304 kalite, 310 kalite krom hurda, 316 kalite krom hurda, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, 316 krom hurdası talaşı ticaretiyle uğraşan firmayız. Giresunda hurda krom ticareti yapıyoruz.
Giresun hurda krom fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçin.

İkinci el Hurda Sac Alımı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler tarafından toplanmaktadır. Demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Değişik gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Tüm bu eşyalardan hurda sac elde edilmektedir. Ardiye tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Giresun çevresinde paslanmaz sac hurda alıyoruz. Sac; demirin ince veya kalın levha haline getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir.

Giresun Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımını anlık güncellenen Giresun hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Anlık Giresun hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Giresun’da hurdanın kilosu kaça gidiyor öğrenmek için arayın. Hurda fiyatları hakkındaki metine göz atabilirsiniz. Listemizde yayınlanan Giresun hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir.

Jeneratör Hurdası Alımı

Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratör bozukda olsa alıcı bulabilir. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi firmamızla kolayca irtibata geçin.

Hurda jeneratör alımlarında en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz.
Giresun hurda jeneratör fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi olan bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Çinko Hurdası Alımı

Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak kullanımı ve üretimi tam olarak anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

Giresun hurdacı olarak hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Çinko madeni, yerkabuğunda en çok bulunan elementlerdendir.

2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

Kısa süre kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıp satıyoruz. 2.el tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Tabldot tabakları, su sebili, bakırlı çay kazanı, kahve makinesi, mısır makineleri, köpüklü ayran makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi alıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü meykap, lokanta tipi aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirici vs lokanta ve restaurant tipi mutfak malzemesini görmek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

Giresun’da Plastik Hurda Alım Satımı

İyi fiyatlarla hurda beyaz şeffaf naylon, pimapen imalat artığı, mavi, kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik, pet şişe alımı yapan firmayız. Plastik, hidrojen, azot, (O) oksijen, (C) Karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Giresun hurdacı olarak jelatin, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, polistiren kristal hurdası ticaretinde öncü firmayız.
Giresun hurda pimapen fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz defolu çatı tavanları, kiremit, fayans, laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz. Yıkılan ev binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere alıyoruz. Bazı projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kapalı alanlar için en önemli alan şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Giresunda çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde 26 tecrübeye sahip saha ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı söküyoruz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon ahırlar söküm işlerinde işletmenin inşaat projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Sağlamlık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların sökümleri birbirinden farklıdır.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Yaşam alanlarımızda radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak, akü imali, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo izolasyonu, mühimmatlarda, çeşitli alaşımlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Kumsal Metal olarak Giresun’da levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, kurşun boru alım amacıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Giresun da hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın.

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilir. Dünyada nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içindedir.

Giresun’da Hurda Kağıt Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, hurda koli, karışık renkli kağıt hurdaları, karton alımı yapan depolar içindeyiz. Giresun genelinde bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt ticaretinde lider konumdayız. Müşterinin istediği adresten hurda defter, hurda okul kitabı, hurda fotokopi kağıdı, peçete ve kağıt havlu hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan titizlik sayesinde hurda satıcılarına değerinden fazla kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz.
Giresun hurda kağıt fiyatları için bizimle irtibata geçin. Hurda kağıt hakkındaki okumalısınız. Giresun da karton, kağıt hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Giresun Hurdacılar Sitesi

Titanyum hurda, nikel hurdası, karbür hurda, motor hurda, imalat artığı alım satımı yapmaktayız.

Giresun hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet veriyoruz. Fakat hurda araç veya motorsiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda veya çıkma oto yedek parçası için gelen telefonları cevaplamıyoruz. Eminiz ki Giresun oto sanayisi içerisinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan dükkanlar mevcuttur. Lütfen 2.el araba parçası ihtiyacınızda o işle uğraşan hurdacı firmalarını arayınız.

Giresun OSB hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor almaktayız.

Hurda Akü Alanlar

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde kullanılıyoruz. Sulu akü hurdaları, kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları alım satım hizmetleri sunuyoruz. Aküler; motosikletler benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır.
Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı gidermek maksadıyla akülerden yararlanılarak araç korunmuş olur.
Giresun hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarar.

2.el Çelik Raf Hurda Alanlar

Giresun hurda raf fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Genelde batan marketler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, demir raflar, orta reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el market rafı satıyoruz.
İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları görmek için hurda raf fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökerken yıkılacak imalathanenin etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması daha doğrudur. Yapıların inşa ediliş projesi ötekilerden farklıdır. Dolayısıyla yıkım biçimleri farklı olabilmektedir. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce kontrollü yapılması gerekmektedir. Giresundaki fabrika yıkım ve sökümü konusunda bir numarayız.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Laptop bilgisayar Hurdası porselen işlemci, yazıcı, bozuk modem, lcd monitör, fotokopi makineleri, ekran kartı, elektronik kart, güç kaynağı, sunucu, tarayıcı, ana kart, ses kartı, DDR rulo, ram, SSD harddisk almaktayız. Kontaktör, termik röleler, röleler, akıllı telefon kartı, trafo, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri satın alıyoruz. Saç kurutma makineleri, elektronik çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve kahve makineleri, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör almaktayız. Sıfır ve 2. el elektronik alet için peşin para ödemeler yapıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir