Borçka Hurdacı

Borçka geri dönüşüm firması olarak her nevi ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Hurda alım satımlarında senelerin kazandırdığı deneyimle profesyonellik ile hareket ediyoruz. Kumsal Metal firmamızın prensipleriyle Borçka daki hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerini kurumsallıkla birleştirmekteyiz.

Toptan hurda malzeme satanlara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Borçka hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Borçka’daki hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Alınacak hurdalarınızın tutarını alırken hesaplıyoruz. Değerlendirmek istediğiniz her türden hurdayı almak için konum gönderdiğiniz adrese geliyoruz.

Borçka hurdacısı Kumsal Metal hurdası olanlara sürekli hizmet vermektedir. Artvin Borçka şehir merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizin değerini hesaplamamız için hemen çağrı merkezimize ulaşarak maksimum üç dakikada size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Borçka’dan 2.el eşya ve hurda değerinin üstünde alıyoruz. En iyi fiyat teklifini sunan Borçka bölgesi hurdacı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Anlık Borçka hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Borçka’da hurda eşya alımı yapanlardan biri olarak kaliteli hizmetlerimizi hurda eşya satışı yapanlar için sitemizde anlatıyoruz.

Borçka Hurda Alım Satımı

Borçka’da yerinizden hurda alım hizmetleri veriyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurda, inşaat demiri, kablo, hurda çinko,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Borçkada hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile lider konuma çıkmaktayız.

Şimdi de size Borçka’da hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki farkı açıklıyoruz. Borçka’da üretim artığı, antimon zamak hurda, çelik hurda, çinko, hurda kalay ticareti yaparken değerinin üstünde fiyat garantisi vermekteyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak daha fazla çalışmaktan daha çok yüksek kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Borçka da hurda malzeme alımı işlerini yapmaktayız.

Borçka’nın Hurdacı Firması

Sizlerde her türlü hurda inşaat demiri satmak amacı ile destek telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Borçka hurdacısı olarak Borçka’nın çevresinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyanız için yakın çevredeki hurda alım mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. 26 senelik deneyim ile hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Borçka hurdacı firmamızı arayın. Artvinin tüm sokaklarında olduğu gibi Borçka ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Artvin hurdacı ihtiyaçlarınızda titizlikle hizmet veriyoruz.

Borçka’da hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Borçka’nın en çok sevilen hurda alım firması Kumsal Metal burada! Tonajlı hurda alarak kazanmak istemekteyiz.

Borçka da Hurdacı Telefon Numarası

Bilindiği üzere hurdacılık doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Eğer sizler de isterseniz elinizde bulunan hurdayı bize satarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Hemen arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın.

Dolayısıyla hurda satışı yapmak amacıyla operatörlerimizi tuşlayabilirsiniz. Borçka her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor.

Borçka hurdacı telefonu sitemizin içinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Yirmi altı yıldır on binlerce ton sarı pirinç malzemeyi geri dönüşüm ile Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Bizim çalışmalarımız ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Hurda Bakır Alan Borçka Hurdacı

Hurda bakır kızıl talaş, kırkambar, antigron kırma granür, hurda yanık bakır, bakır boru, profil, soyma bakır hurda alanlar içindeyiz. Borçka da hurda bakır alan hurdacı firmasıyız.
Borçka hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Hurda bakır fiyatı sayfamızda daha geniş bilgi mevcut. Hurda bakır fiyat listesi tüm Borçka için geçerlidir. Borçka bölgesinde hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Borçka hurdacı iş yerimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşamaya başlayın! Hurda bakır petek, hammadde, kap kacak, bakır süs eşyası, hurda bakır levha alım satımı için arayın. Büyük bakır tencere, bakır lama hurdası, TTR kırma, büyük bakır kazan, bakır tel hurda alınır.

Borçka da Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Kumsal Metal firmamıza duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Artvin Borçka’da alüminyum hurda alan hurdacılar arasında lideriz. Sizin desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Borçka hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Alüminyum talaş, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum üretim artığı, alüminyum levha hurda alımı için arayın. Hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum ofset matbaa alan firmayız. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum sac, eski alüminyum tencere, hurda alüminyum petek, çıkma alüminyum jant alan hurdacı firmasıyız. Yerinden alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Buradaki Borçka alüminyum hurda fiyat listesini talep edenlere günlük ulaştırıyoruz. Geniş bilgi için sayfamızdaki hurda alüminyum metne göz gezdirebilirsiniz.

Borçka Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

Kumsal Metal firmamız Borçka’da hurda sarı alan firmalar arasındayız. Kumsal Metal olarak araiş sarı, sarı pirinç araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, araiş sarı MS-64, MS-58 çubuk sarı talaşı alıyoruz. Borçka’nın her bölgesinde MS-58 külçe sarı hurdası, hurda fosfor Cusn8, hurda sarı vana musluk, kırkambar sarı, sarı su saati hurdası, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı talaşı alıyoruz.

Bu sayfadaki Borçka bölgesi hurda sarı fiyatları günceldir. Sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Borçka hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Hurda Demir Alan Borçka Hurdacı

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, döküm demir, inşaat demiri hurdası alırız. Borçka hurdacısı olarak ekstra hurda demir, hurda teneke, toplama demir hurdası, talaş demir hurdası, DKP demir hurdası alıyoruz. Bildireceğiniz konumdan asansör hurdaları, hurda pencere demir, tufal hurda, demir ev kapısı, demir trabzan, ticareti yapan firmayız. Demir, Borçka da çokça satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Borçka hurda demir ton fiyatı güncellendi.

Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içinde firmamızı seçerek daha çok kazanabilirsiniz.
Borçka hurda demir fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Güncel anlık demir hurda fiyatı talep etmek sebebiyle Borçka hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

Borçka da Kablo Hurdası Alımı

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Borçka’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu, ptt kablo içi yağlı (deşe) satmak isteyenler şimdi arayın.

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablosu alım satımında öncülük yapıyoruz. İç tesisat kablosu, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda enya kablo alan hurdacı firmasıyız. Borçka’nın bütün sokaklarında hurda kablo alanlar arasındayız.

Kablo hurdası alanlar başlığıyla yazılmış yazımızı inceleyebilirsiniz. Borçka’nın en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu Kumsal Metal firmamızı tercih edenlerle paylaşıyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırhlı kablolar, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli kablolar alım satımı esnasında en doğru fiyatı vermekteyiz.

Borçka Krom Hurda Alanlar

Artvin Borçka’da 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, krom makine parçası, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurdası, 201 kalite krom hurdası, hurda krom 430 talaşı alımı maksadıyla hurdanın değerini yerinde nakit parayla ödüyoruz. Adresten paslanmaz krom 316 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, krom 310 kalite hurda, 304 kalite krom hurdası alımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Hurda paslanmaz krom alanlar içerisinde yer alan Borçka hurdacı firmasıyız. Borçkada hurda krom alıyoruz. Borçka hurda paslanmaz krom fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Krom hurda fiyatları gönderisine bakınmak istersiniz.

Borçka Fabrika Sökümü

İlk önce yıkılacak binanın titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

Binaların projesi birbirinden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı tamamlanmalıdır. Borçka da fabrika söküm işinde lideriz.

Kağıt Hurdası Alanlar

derinden çok ton fiyatlarıyla karton hurdası, karton koli, hurda karışık renkli kağıt, beyaz kağıt alımı yapmaktayız. Sitemizde yer alan hurda kitap alan yerler hakkındaki paylaşımı okumalısınız. Borçka da karton, kağıt hurdası almaktayız. Borçka yakınlarında bristol hurda, hurda kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Toptan selpak peçete, A4 kağıt hurdası, okul kitabı, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik sayesinde satıcılara daha yüksek miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz.
Borçka hurda kağıt fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Birde kapanan nalburlardan satın aldığımız küçücük ekonomik fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant, tavanlar, kiremit satıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alımı

Her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi hemen arayın.

Borçka bölgesinde hurda 2.el jeneratör alıyoruz.
Borçka ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Elektrik enerjisi kesilen alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Borçka Hurda Çinko Alımı

Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer yüzünde en fazla bulunabilen metal elementlerdendir.

Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ama ne yazık ki kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Borçka’da çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alım satımı amacıyla güncel fiyat sunuyoruz.

Borçka’da Plastik Hurda Alımı

Plastik hurda; Hidrojen, karbon, Azot, oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. Artvin Borçka’nın tamamında jelatin hurdası, polistiren hurdası, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası almaktayız.
Borçka hurda plastik fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Toptan pimapen imalat artığı, kırkambar plastik hurda, mavi ve kırmızı kapak hurda, beyaz naylon, hurda pet şişe alımı yapan hurdacıyız.

Çelik Raf Hurda Alanlar

Hurda çelik raf alıyoruz. 2.el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgi edinmek için hurda raf hakkındaki konumuza göz atmanız yeterli olacaktır. Borçka hurda metal raf fiyatları talep etmek amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen marketlerden temin ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el market rafları satıyoruz.

Elektronik Hurda Alanlar

Kontaktörler, elektrik trafoları, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartı, termik röle, şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, röleler alımlarında en iyi fiyatları firmamız sunmaktadır. Mini buzdolabı, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makineleri, fırın, kombi, fön makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makineleri, ütü, merdaneli çamaşır makineleri almaktayız. Sıfır ve 2.el elektrikli eşya için bedelini yerinde ödüyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası CRT monitör, lazer yazıcı, ses kartı, DDR rulo, tarayıcı, taşınabilir hard disk, sunucu, CPU işlemci, ram, modem, anakarat, fotokopi makineleri, ekran kartı, power supply, elektronik kart alıyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun bilinen en eski metallerdendir. Borçka hurdacı Kumsal Metal olarak kurşun levha hurdası, yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, hurda kurşun boru almak maksadıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Borçkada çinko hurda almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yer arıyorsanız hemen arayın. Kurşun madeni pigmentlerde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, askeri mühimmatlarda, aküler üretilirken, kabloların izolasyonlarında, alaşımlarda, benzin katkısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Kapalı mekanların en önemli tarafı kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı uzatmaya yaramaktadır. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların sökümü ötekinden değişiktir.

Prefabrike yapılar ile çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılabilecekler değerlendirilebilir. Borçka çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde 26 tecrübeli geçmişe sahip uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır.

Sac Hurdası Alımı

Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, kapı üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların atılına sac hurdası denilmektedir. Müştemilat tavanı kaplamak için kullanılabilir durumda hurda sac alabilirsiniz. Borçka hurda sac satmak amacı ile çok geçmeden arayın. Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen boyutlarda şerit gibi kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanır.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel mutfak malzemeleri almaktayız. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Tabldot, kıyma makineleri dişlisi, çay ocağı için elektrikli dobaj, tabldot, mısır makineleri, su sebili, ayran köpürtme makineleri, espresso makinesi bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Akü Hurda Alım Satımı

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik olarak vermeye yarar. Akü; otobüsler, otomobiller, elektrikli bisikletler benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan taşıtlar ile bir takım elektrikli aletlerde elektrik depolamak maksatlı kullanılır. Kuru akü hurda, hurda küçük akü, Sulu akü hurdaları almaktayız. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde kullanılmaya devam ediliyor. Akü, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek amacıyla akü kullanılarak motor korunmuş olur. Borçka hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Borçka Hurdacı Sitesi

Artvin Borçka hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Ancak hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. Bu nedenle hurda araç yedek parça için gelen çağrıları kabul etmiyoruz. Kuşkusuz Borçka oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça alıp satan yerler bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için o işi yapanlar ile iletişim kurmanız olacaktır.

Borçka OSB hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

İmalat artığı, motor hurdası, karbür hurdası, hurda şablon nikel, titanyum hurdası alıyoruz.

Güncel Borçka Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Borçka hurda fiyatları her gün değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Tüm hurda alımlarını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Daha kesin hurda fiyatları 2023 yazıyı ziyaret edin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir