Yüreğir Hurdacı

Yüreğir’deki hurda alım ve geri dönüşüm firmaları arasında her nevi hurda malzeme alıyoruz. En iyi fiyat teklifini veren Yüreğir bölgesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listeriyle adresinize geliriz.

Adana Yüreğir merkezinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Tüm hurdalarınız için zaman kaybetmeden bizimle bağlantı kurup en geç 2 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Satılacak hurdanın hesaplanılan bedelini nakit para ile ödüyoruz. Güncel Yüreğir hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. Yüreğir’den az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımında nakit ödemeler yapmaktayız. Yüreğir’de hurda hurda depoları arasında lideriz.

Hurda alımında tecrübeyle piyasasından fazla fiyat listesi sunabilmekteyiz. Kumsal Metal hurda malzemesini satacaklara yedi gün hizmet vermeye devam ediyor. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Yüreğir hurdacısı firmalar içindeyiz.

Yüreğir hurdacı şirketi olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamızla hurda ticareti yapanlar için bir araya getirdik. Yüreğirin hurdacı firması Kumsal Metal tecrübesi ile Yüreğir deki hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine kıymet kazandırmaktayız. Bütün hurdalarınızı evinizden alıyoruz.

Yüreğirde Hurda Alan Firma

Toptan sarı pirinç hurdası ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında piyasadan daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Yüreğir’de hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile liderlik etmekteyiz. Yüreğirde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz. Yüreğir’de çelik, kalay hurda, hurda zamak antimon, üretim artığı, çinko hurda almaktayız. Yüreğirde istediğiniz konumdan hurda ve 2.el malzeme ticareti yapmaktayız. Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde daha fazla kazanç elde etmeyi amaç edindik. Bu sebep ile her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz. Bugün de siz değerli müşterilere Yüreğir de hurda alanlar ile Kumsal Metal arasındaki farkı anlatıyoruz.

Yüreğir’deki Hurdacılar

Konumunuza en yakın hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Yüreğir’in işini özveri ile yapan hurda alım firması Kumsal Metal’la tanışma zamanınız geldi! Çözüm üreterek kazanmak istemekteyiz.

Sizde her nevi hurda çinko satışı yapmak için telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Adana Yüreğir hurdacı olarak Yüreğir’in her ilçesinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı gönderiyoruz. Geri dönüşümde 26 senelik tecrübe ile piyasaya liderlik etmekteyiz. En yakın Yüreğir hurdacı firmamızı arayın. Adana’nın tamamında yaptığımız gibi Yüreğir genelinde de profesyonel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli Adana hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Yüreğir’de Hurdacı Telefon Numarası

Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz elinizde bulunan malzemeyi satarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bu neden ile hurda atık satmak için iş yerimizi aramanız yeterlidir. Yirmi altı yıldan şimdiye on binlerce kilodaki bakır malzemeyi geri dönüşüm vasıtası ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Kumsal Metal’ın çalışmaları ile daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu.

Yüreğir hurdacılık hurdacılık hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Yüreğir hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Yüreğir’de Demir Hurda Alan Hurdacı

En yakın adresten demir ev kapısı, hurda tufal, asansör malzemesi hurdası, demir merdiven korkuluğu hurdası, pencere korkuluğu, alımı yapan firmayız. Demir, dünyada en çok bulunan metaller içindedir. Buradaki Yüreğir demir hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. Demir hurda alan firmalar arasındayız.
Yüreğir hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız.

Yüksek tonajlı hurda döküm demir, inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu, hurda pik demir, inşaat yıkım hurdası alıyoruz. Yüreğir’de ekstra demir hurda, hurda demir talaşı, toplama demir hurdası, DKP demir, teneke ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi istemek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Anlık demir hurdası fiyat listesi hakkında bilgi almak amacı ile konusunun olduğu linke tıklayın.

Yüreğir Hurda Krom Alımı

Adana Yüreğirde krom makine artığı, krom 201 hurda talaşı, 430 kalite krom hurdası talaşı, krom 201 hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurdası, paslanmaz krom 202 hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alan firmalar arasında yer alan Yüreğir hurdacı firmasıyız.

Yüreğir de hurda krom Yüreğir hurdacı firmasıyız. Yüreğir hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Size en yakın konumdan 310 kalite krom hurdası talaşı, krom 316 hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurdası, 316 kalite krom hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alan hurdacı firmasıyız.

Krom hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Yüreğir’de Sarı Pirinç Hurda Alımı

Yüreğir hurdacı firma Kumsal Metal adına hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Yüreğir’in her köşesinde kırkambar sarı, hurda MS-58 sarı külçe, sarı oto radyatör hurdası, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk vana, hurda fosfor bronz araiş (Cusn8), hurda sarı talaşı alıyoruz.

Sitemizdeki Yüreğirdeki sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu metini inceleyin. Yüreğir hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Kumsal Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, sarı talaş MS-58 hurdası, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, pirinç sarı araiş MS-70, sarı pirinç araiş MS-64 alımıyla uğraşıyoruz.

Yüreğirde Bakır Hurdası Alım Satımı

Yüreğir’in tümünden bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgilendirme mevcuttur. Hurda bakır fiyatları Yüreğirde bakır hurdası sattığınızda yeniden gönderilecektir. Adana Yüreğir’de hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yüreğir hurda bakır fiyatları sormak için arayınız.

Soyma bakır hurdası, hurda 1/2 bakır boru, bakır (kızıl) talaş hurdası, kalın bakır profil hurdası, yanık bakır hurda, hurda antigron bakır kırma granür, kırkambar hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Yüreğir hurdacı numarasını bir tıklamayla arayarak deneyimli servislerin keyfini sürmeye başlayın!

hurda levha, bakırlı petek, hurda bakır tepsi, bakır eşya hurdası, bakır hammadde hurdası almaktayız. Bakır tencere hurda, tel, lama, TTR kırma bakır hurdası, eski bakır kazan alınır.

Yüreğir Kablo Hurdası Alım Satımı

Elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Yüreğir in en büyük hurdacısı ile kârlı bir hurda ticareti diliyoruz. Antigron kablo, enya kablo hurdası, tek damar kablo, karışık kablo hurdası, iç tesisat kabloları ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Güncel sayfamızdaki kablo hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Şehir genelinde çelik zırhlı kablolar, hurda fare yemez, çelik içli kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu alımı yaparken en iyi fiyatı sunuyoruz.

Yüreğir de hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Adana Yüreğir de hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, ptt kabloları, yağlı iç ptt kablosu satanlar hemen bizi arayabilir.

Yüreğirde Alüminyum Hurda Alım Satımı

Alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda araiş, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası Yüreğir hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Konumdan hurda alüminyum alikobant içi, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Şirketimize güven duyanların destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz.

Bu sayfadaki Yüreğir alüminyum hurdası kg fiyatı günceldir. Firmamıza verdiğiniz destek ve önem sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Yüreğir’de hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum üretim artığı, levha alım satımı yapmaktayız. Her tür toptan alüminyum hurdası alımı yapılır. Yüreğir hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçin. Alüminyum sac levha, araba jantı, alüminyum tel hurda, petek, alüminyum tas tabak hurda, eski alüminyum tencere alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yüreğir Hurdacı Sitesi

Adana Yüreğir hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet veriyoruz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. bu sebeple hurda araba yedek parça için arama kabul etmiyoruz. Kuşkusuz Yüreğir oto sanayisinde hurda araba parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ederiz 2.el araç parçası ihtiyaçlarınızda o firmalar ile irtibat kurmanız olacaktır.

Yüreğir OSB Organize Sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alım yapıyoruz.

Nikel hurdası, karbür, hurda motor, titanyum, hurda imalat artığı alım satımı yapmaktayız.

Kurşun Hurdası Alımı

Kumsal Metal olarak Yüreğirde kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun boru alım amacıyla yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Yüreğirde çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için çağrı merkezimizi 7/24 aramadan karar vermeyiniz. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır.
Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılabilir şekle getirilmektedir. Kurşunlar mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, aküler üretilirken, kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddelerde, alaşımlarda kullanılmaktadır.

Yüreğirde İkinci El Jeneratör Hurdası Alanlar

Yüreğir etrafında hurda jeneratör alıyoruz. Yüreğir hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Fakat eski jeneratörler çalışmasa da alıcı bulur.

Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemeden karar vermeyin.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Hurda depo rafı alıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf hakkındaki sayfamızı ziyaret ediniz. Genellikle yenilen elbise mağazaları tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden seçtiğimiz kullanılabilir 2. el raf satışı yapıyoruz. Yüreğir hurda metal raf fiyatları sormak için hatlarımızı aramanız yeterlidir.

Çinko Hurdası Alımı

Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda yer alan elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Ama üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Yüreğir bölgesinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha Yüreğir hurdacılık firmaları arasındayız.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Sıfır ve 2.el elektronik ev aletleri alımlarında piyasadan yüksek fiyatlar sunmaktayız. Termik röle, adaptör, elektrik pano malzemeleri, röleler, akıllı telefon kartı, kontaktörler, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları almaktayız. Saç kurutma makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, mutfak terazisi, bulaşık makinesi, türk kahvesi ve çay makineleri, mini buzdolabı, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası almaktayız. Laptop bilgisayar Hurdası tonerli yazıcı, modem, CPU işlemci, ram, belge tarayıcı, ana kart, SSD hard disk, DDR rulo artıkları, sunucu, ekran kartı, elektronik kart, LCD monitör, power, ses kartı, fotokopi makinesi satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz.

Yüreğir Hurdacı Fiyatları

Bloğumuzda bulunan hurda bakır fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz. Kumsal Metal olarak hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemizdeki Yüreğir hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Güncel Yüreğir hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın.

Sac Hurda Alımı

Kümes çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Yüreğir hurda sac ticareti yapyığımız yerler içindedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır.

Sac; metal malzemenin levha şekline getirilen biçimidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli boyutlarda kesilir. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır.

Hurda Akü Fiyatları

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik biçimde veren depolardır. Akü; otobüsler, otomobiller, motorsikletler ve benzeri taşıtlar ile bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Aküler, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunun yanı sıra voltajı dengelemek, alıcıya akım göndermek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacıyla akünün işidir. Yüreğir hurda akü fiyatları için arayın. Hurda küçük akü, sulu akü hurdaları, kuru akü hurda hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde kullanılmaktadır.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Dilediğiniz yerden mavi kapak hurda, hurda pimapen parçası, şeffaf naylon poşet hurdası, temiz pet şişe, kırkambar plastik hurdası alan firmayız.

Plastik, azot, Hidrojen (H), Oksijen, karbon ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Yüreğir de hurda kristal polistiren, polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, jelatin hurdası ticaretinde piyasaya hakimiz.
Yüreğir hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon binalar sökülürken yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Yüreğirde çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli personellerimizle hizmetler vermekteyiz. Binalar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatılar mekanın kullanım ömrünü kolaylaştırır. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hızlı kapatma bakımından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı tasarımlarının söküm işleri ötekinden farklıdır.

Yüreğir’de Hurda Cam Alanlar

Yüreğir genelinde cam hurda alan yerler içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutabilen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Özellikle şeffaf ve renkli cam kavanoz, içecek şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi, konserve şişesi, gazoz şişesi, hurda şeffaf cam şişe, kırık araç camları hurdası şeklinde cam hurdalar çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Yüreğir’de Fabrika Bozumu

Yüreğir’deki fabrika sökümü işlerinde tecrübeliyiz. İnşaatların projesi diğerinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları farklı olabilmektedir.

Fabrika sökümünden önce yıkılması istenen mülkün titizlikle gezilmesi gerekir. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşıyan işler arasındadır. Deneyim kazanmış ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılması gerekir.

Karton Hurdası Alım Satımı

Yüreğir’de kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kullanılmış gazete hurdası alıyoruz. Avantajlı fiyata beyaz kağıt hurdası, kartonlar, koli, hurda karışık renkli kağıt alanlar içindeyiz.

Adresten kitaplar, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda peçete kağıdı, defterler alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile hurda satıcılarına çok daha yüksek kâr etme şansı iletiyoruz.
Yüreğir hurda kağıt fiyatları için arayınız. Sitemizde yer alan geri dönüşüme kitap alan yerler ile alakalı içeriği mutlaka ziyaret edin. Yüreğir’de karton, kağıt hurdası alım satımı yapmaktayız.

Yüreğir 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılan elbiseci binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan alçı karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Bunun ile birlikte işi bırakan esnaflardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, su geçirmez laminant, çatı tavanları, kiremitler 2. el olarak satışı gerçekleştiriyoruz.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Kısa zaman kullanılan bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. Ayran makinesi, doğalgazlı çay otomatı, kahve makineleri, popcorn arabaları, kıyma çekme makinesi, tabldot, su sebilleri bulunduruyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri kafe restaurant tipi otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. 2.el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir