Şalpazarı Hurdacı

Şalpazarıdaki geri dönüşüm tesisleri arasında çok seveceğiniz özel hizmetlerimizle tercih ediliyoruz. Hurda eşya alımlarında tecrübeyle hurdanızı meslektaşlarımızın üzerinde üstünde alıyoruz.

Şalpazarı hurdacı firmamız Kumsal Metal size pazar günüde hizmet sunmaya devam etmektedir. Alanında uzman Şalpazarı bölgesi hurdacı firma olarak eşsiz fiyat listesiyle hurda malzeme alımı yapmaktayız. Şalpazarı’da hurda alan yerler içerisinde her nevi hurda alımında piyasadan daha yüksek fiyatı Kumsal Metal olarak biz veriyoruz.

Tonajlı hurda eşya alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Şalpazarı hurdacısı olarak Şalpazarı etrafında hizmet ediyoruz. Trabzon Şalpazarı bölgesi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Şalpazarı’ın tümünde 2.el eşyalar ve hurda almaktayız. Tüm hurdalarınız için hemen elemanlarımıza ulaşıp maksimum 2 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Elinizdeki hurda malzemeleri adresinizden almak amacı ile Şalpazarı da hurdacı deposu açtık. Kumsal Metal firmamızla Şalpazarı hurdacılık işlerini profesyonel bir biçimde yürütüyoruz. Şalpazarı’daki piyasasının üzerinde hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

Şalpazarı da hurda alan şirketlerin bir numarası olarak sunduğumuz hizmetleri hurda satanlar için bu yazıda bir araya getirdik. Hurda alırken bedelini tartarken avantajlı fiyatlardan hesaplıyoruz.

Şalpazarı’da Hurda Alım Satımı

Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenden dolayı her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Şalpazarıda konumdan hurda karton alırız.

Şalpazarı’da hurda çelik, kalay hurdası, zamak hurdası, CNC torna artığı hurda malzeme, hurda çinko alımı yapmaktayız. Bugün sizler gibi kıymetli potansiyel müşterilere Şalpazarı da hurda alanlar ile firmamız arasındaki farkımızı açıklıyoruz.

Şalpazarı ın tamamında ikinci el eşya ve hurda alımı işleri yaptığımız hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Toptan hurda sarı ve hurda alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, kurşun,hurda çinko, demir hurdası alırken yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Şalpazarı da hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncülüğe çıkıyoruz.

Şalpazarı’da Hurdacı Numarası

Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Eğer sizde isterseniz hurda satarak ülke ekonomisine yardım edebilirsiniz. Şalpazarı hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz.

Bu neden ile hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Yirmi altı seneden şimdiye değin tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırdık. Firmamızın çalışmalarıyla doğamıza daha çok zarar verilmemesi sağlandı. Şalpazarı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Şalpazarı’ın Hurdacısı

Sertifikalı Şalpazarı hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Şalpazarı’ın en iyi geri dönüşüm firması Kumsal Metal’la tanışın! Profesyonel anlayışla standartlardan çok kazanmak istiyoruz.

Sizde her tür hurda satmak sebebi ile firmamıza ait numaraları tuşlamalısınız. Şalpazarı da hurdacı firması olarak Şalpazarı’ın etrafında hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda eşyalar için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. 26 senelik deneyimle sektöre bi dolu yenilik getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Şalpazarı hurdacı telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Trabzonun her yerinde yaptığımız gibi Şalpazarı etrafında da hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Trabzon hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet veriyoruz.

Şalpazarı Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi mevcut. Şalpazarı hurda bakır kg fiyatı anlık değişmektedir. Trabzon Şalpazarı’da bakır hurdası alan hurdacılar içinde yer almaktayız. Şalpazarı hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Levha, hurda, hurda bakır petek, kap kacak, bakır hammadde hurdası satacak yer araması yapanlara hizmetlerimizi vermekteyiz. Lama bakır, büyük bakır tencere, TTR kırma bakır granür hurdası, tel, büyük boy bakır kazan alınır.

Hurda bakır alan Şalpazarı hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürmeye başlayın! Şalpazarı genelinde bakır hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda antigron bakır kırma granür, 3/8 bakır boru hurda, ince profil hurda, yanık bakır, hurda soyma bakır, kızıl bakır talaş hurda, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz.

Şalpazarı’da Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Enye kablo hurdası, tek damar kablolar, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Çevremizde yeraltı kablosu, hurda çelik zırh kabloları, fare yemez kablo, hurda çelik içli kablo alım satımında değerinin üstünde fiyatları sunuyoruz.

Şalpazarı’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Şalpazarı ın en büyük hurdacısı ile kârlı bir hurda ticareti temenni ediyoruz.

Şalpazarı’da kablo hurda alıyoruz. Ptt kablosu, ethernet kabloları yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda telefon kablolar, ptt kablosu içi satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdaları, hurda %40 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar başlıklı yazıya göz atın. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Şalpazarı da Hurda Alüminyum Alanlar

Firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle müşterilerimize şükran duyuyoruz. Alüminyum talaş, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum imalat atığı, alüminyum levha hurda almaktayız. Petek, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tabak, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Şalpazarı da yerinden alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil almak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Her çeşit toptan alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Şalpazarı hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Trabzon Şalpazarı’da hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

Buradaki Şalpazarı alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum kaç para hakkındaki yazıya bir göz atın Alüminyum ince profil, piston, alüminyum araiş hurda, alüminyum kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası alıyoruz. Kimyasal elementler içinde sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir.

Şalpazarı’da Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

Şalpazarı hurdacı Kumsal Metal olarak pirinç sarı araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı, pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı araiş MS-70, çubuk sarı talaşı almaktayız. Sitemizde yayınlanmış olan Şalpazarı merkezi hurda sarı pirinç kilo fiyatını whatsapp grup üyelerine her gün yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz.
Şalpazarı hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Şalpazarı merkezde fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı vana musluk, külçe sarı, sarı pirinç talaşı, sarı kırkambar, sarı radyatör hurdası, sarı su saati hurdası alan firmayız. Şalpazarı hurdacı firma olarak hurda sarı alanlar içindeyiz.

Şalpazarı’da Demir Hurdası Alımı

Hurda demir alanlar içerisindeyiz. Hurda demir, Şalpazarı bölgesi genelinde en çok alım satımı yapılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Şalpazarı 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Yüksek tonajlı inşaat demiri, demir döküm hurda, pik demir hurdası, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça) alırız. Adresten asansör hurdaları, pencere demiri hurdası, demir trabzan hurdası, tufal hurda, çıkma demir kapı, alıyoruz. Şalpazarı’da demir talaşı, DKP demir hurdası, teneke hurdası, ekstra demir, hurda toplama demir alan hurdacı firmasıyız. Anlık güncel hurda demir fiyatı istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımına göz atmalısınız.

Şalpazarı da Krom Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Krom hurda alanlar gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Şalpazarıda hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Şalpazarı hurda krom paslanmaz fiyatları için arayınız. Krom hurda alan Şalpazarı hurdacı depsouyuz. Trabzon Şalpazarı da hurda krom 201 talaşı, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, krom paslanmaz 430 hurdası, 202 paslanmaz krom hurdası, krom tank hurdası, 201 kalite krom hurda, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı almaktayız.

Adresten krom paslanmaz 304 hurdası, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, 310 krom hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 316 kalite, paslanmaz krom 310 hurda alıyoruz. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Oldukça sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümlerini titizlikle yapmaktayız. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Tüm mekanların en önemli yerlerinden biri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür.

Şalpazarıda çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde 26 deneyime sahip ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümü diğerinden farklı yapılmaktadır. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon fabrikalar söküm işleri yapılırken binanın imar projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Su sebili, köpüklü ayran makineleri, elektrikli çay kazanı, espresso makinesi, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, popcorn makinesi temin ediyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz krom dinlendirici, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipi mutfak ekipmanını incelemek için alıcıları depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Temiz kullanılan buz makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alımı yapmaktayız. Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el endüstriyel tip restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, fırın, çay kahve makinesi, saç kurutma makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü almaktayız. Röleler, şarj cihazı, termik röle, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, tuşlu telefon işlemcileri, trafolar, elektrik pano malzemeleri alıyoruz. Her nevi elektrikli ev aletleri alımında bedelini teslim alırken ödüyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları lazer yazıcı, işlemci, monitör, ses kartı, ram, power, DDR rulo, modem, elektronik kart, fotokopi makineleri, scanner, taşınabilir hard disk, yeni nesil anakarat, ekrankartı, server alıyoruz.

Şalpazarı’da Hurda Kağıt Alanlar

Avantajlı fiyata selpak peçete, fotokopi kağıdı hurdası, defter hurdaları, kitap hurdaları alımında uyguladığımız fazladan özen sayesinde satıcılara daha çok miktarda kâr etme avantajı veriyoruz.
Şalpazarı hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Şalpazarı çevresinde kuşe kağıt, kullanılmış gazete hurdası, hurda bristol kağıt almaktayız. Yüksek fiyatlarla kartonlar, hurda koli, hurda renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kağıt alan firmalar hakkında daha geniş bilgi bulunan okuyabilirsiniz. Şalpazarı’da hurda kağıt, karton alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Hurdacılar Sitesi Şalpazarı

Hurda imalat artığı, hurda motor, karbür, nikel hurda, hurda titanyum satın almamız için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Şalpazarı sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Trabzon Şalpazarı hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği çağırdığınız yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda araç yedek parçası istemek amacı ile edilen telefonları açmıyoruz. Eminiz ki Şalpazarı sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası işleri yapan hurdacı firmaları vardır. Rica ederiz bu tür işleriniz için onlar ile irtibat kurmanızdır.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir. Şalpazarı da çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Çinko metali, yer yüzünde en çok miktarda çıkarılabilen elementlerdendir.

Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko mavimsi açık gri renktedir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Şalpazarı’da Plastik Hurda Alım Satımı

Dilediğiniz yerden kırmızı ve mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen, hurda şeffaf pet şişesi, hurda beyaz naylon ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Şalpazarı da polistiren hurdası, hurda ABS plastik, polipropilen moblen, jelatin ticaretinde lideriz.
Şalpazarı hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin. Plastik hurda, Hidrojen, Azot, karbon (C), Oksijen ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Sac Hurda Alan Hurdacılar

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretiminde kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerden sac levha hurdası çıkarılabilir. Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Silindirle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilir. Ardiye tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Şalpazarı sac hurda alım satımı yaptığımız yerler içindedir.

Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle ekipmanını yenileyen dükkanlardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satıyoruz. Şalpazarı hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak için hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. 2. el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için hurda raf alımı sayfamıza göz atmanız yeterlidir.

2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından satın alınan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan esnaflardan satın aldığımız minik uygun fiyatlı fayans kalebodur, dayanıklı laminant, tavan, kiremitler satıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Şalpazarıda Fabrika Bozumu

İnşaatların inşa projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkım gereksinimi de projeye göre tamamlanmalıdır. Şalpazarı fabrika yıkımı işlerinde lideriz.

Fabrika sökerken sökülecek imalathanenin detaylı biçimde incelenmesi gerekiyor. Şantiye yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşıyan işler içinde sayılır. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekir.

Hurda Cam Alımı

Günümüzde şeffaf hurda araç camı, hurda cam şişe, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi şekillerinde cam hurda çok fazla geri dönüştürülüyor. Şalpazarı’da cam hurda alan firmalar içindeyiz. Günümüzde şeffaf hurda araç camı, hurda cam şişe, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi şekillerinde cam hurda çok fazla geri dönüştürülüyor.

Şalpazarı’da Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılır. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Şalpazarı da hurda jeneratör alan yerler içerisindeyiz.
Şalpazarı hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin erişilemediği bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun madeni radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, mühimmat üretiminde, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşımlarda, kabloların izolasyonunda sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılmakta olan metallerden biridir. Doğadaki cevherler patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır şekle getirilir. Şalpazarı hurdacı Kumsal Metal olarak Cami minare kurşunu, hurda levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Şalpazarı’da çinko hurdası alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda çinko satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen aramadan karar vermeyin.

Hurda Akü Fiyatları

Akü; arabalar, motorsikletler, otobüsler ve benzeri enerjiye ihtiyacı olan taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde akü kullanılmaktadır. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltajı dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek maksadı ile aküden yararlanılarak araç korunmuş olur.
Şalpazarı hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşın. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir. Küçük akü hurdaları, Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları alımı yapıyoruz.

Şalpazarı Hurdacı Hurda Fiyatları

Bütün alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Hurda demir fiyatları içeriğiyle paylaşılmış konuya göz gezdirebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Sitemizdeki Şalpazarı hurda fiyatları anlık güncellenmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir