Rize Hurdacı

Rize hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü hurda alıyoruz. Rize etrafında hizmet veren Kumsal Metal liderliğinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetinin gelişmesine katkı sağlamaktayız.

Hurda eşya alım satımında uzun yılların tecrübesi ile kaliteli veriyoruz. Hurdanızın değerini yerinde peşin olarak ödüyoruz. Rizedeki hurdacı firmalar içinde lider konumdayız.

Rize şehir merkezi çevresinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları almaktayız. Tonajlı hurda malzeme alımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Rize hurdacısı olarak Rize de hizmet ediyoruz. Tüm hurdanız için şimdi bizim ile bağlantıya geçerek 3 dakika içinde fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Rize anlık hurda fiyatları ile her türlü hurda alımı yapmaktayız. Rize hurdacı şirketi olarak kaliteli servislerimizi firmamızla hurda ticareti yapanlar için bu yazımızda derledik.

Rize hurdacı Kumsal Metal hurdası olanlara gece gündüz hizmet vermektedir. Rize organize sanayinin çevresinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz.

Nakite çevirmek istediğiniz hurdaları evinizden peşin parayla almaktayız. Rize hurdacı firması olarak eşsiz fiyat listesi ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Rize Hurdacı Telefonu

Rize hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Yirmi altı yıldan şimdiye on binlerce ton hurda bakırı geri dönüşüm yöntemleriyle milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Böylece doğaya daha fazla zarar verilmedi.

Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe faydalı olmaktır. Şayet siz de isterseniz hurda satarak çevreyi korumaya ve milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak üzere çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Rize hurda alım satımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içinde yer alır. Fazla zaman harcamadan arayın, günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Rize Hurda Alan Yerler

Bugün de size Rize’de hurda alan fabrikalar ile firmamızın arasındaki deneyimlerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Rize nin tamamında hurda ve ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Müşteri memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Rize içinde adresten hurda inşaat demiri alım hizmeti vermekteyiz. Rize’de çinko hurda, imalat artığı hurda malzeme, zamak, çelik, kalay hurdası alım satımı hizmeti sunuyoruz. Toptan hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alırken fiyatlar uygulamaktayız. Rize de hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile piyasadaki firmaların öncülerindeniz.

Rize’deki Hurdacılar

Sizde her tür demir hurdası satışı sebebi ile hizmet telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. En doğru hizmetleri sunarak daha fazla kâr elde etmeyi hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Rize’de hurdacı mı arıyordunuz? Rize hurdacı firması Kumsal Metal’la tanışma vaktiniz gelmiş!

Rize hurdacı firması olarak Rize’nin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için size en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. 26 senelik tecrübeyle hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın Rize hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz.

Rize Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Rize içerisinde bakır hurda alım satımında tecrübeliyiz. Bakır teli, tencere, hurda TTR kırma, bakır lama hurda, büyük boy bakır kazan alınır.

Rize de hurda bakır alan hurdacıyız.
Rize hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçin. Hurda bakır talaşı, ince bakır profil hurdası, yanık bakır hurda, antigron kırma granür bakır, soyma bakır hurdası, kırkambar hurda, bakır boru alım hizmeti sunuyoruz.

Hurda bakır alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Burdaki hurda bakır fiyat listesi Rize için yeniden gönderilecektir. Eşya, hurda bakırlı petek, hurda bakır ham madde, hurda bakır tepsi, hurda bakır levha satarak para kazanmak isteyenlere hizmet sunmaktayız. Hurda bakır alan Rize hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayarak tecrübeli hizmetlerin keyfini sürün!

Rize de Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Araiş, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum sac, alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası alımı yapan firmayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek ve önem sebebi ile sizlere minnettarız.

Yerinden hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum radyatör almak için telefonunuzu bekliyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metaldir. Rizede hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Sizlerin sayesinde Rize’de her gün büyüyoruz.

Sitemizdeki Rize alüminyum hurdası ton fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Alüminyum hurda alanlar başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz Hurda alüminyum talaş, alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Her nevi tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Rize hurda alüminyum fiyatları için bizimle irtibata geçin.

Rize Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Sitemizde yayımlanan Rize merkezdeki hurda sarı pirinç fiyat listesi güncellenmiştir. Sitemizde bulunan pirinç sarı alan hurdacılar metine göz atın. Rize hurda sarı fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Rizede hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Rize hurdacı Kumsal Metal olarak MS-58 hurda sarı talaşı, hurda sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası MS-64, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı araiş MS-70 almaktayız. Rize de hurda sarı oto radyatör, hurda sarı pirinç talaşı, külçe sarı hurdası, su saati, hurda sarı musluk vana, hurda fosfor bronz araiş (Cusn8), sarı kırkambar alan firmayız.

Demir Hurdası Alan Rize Hurdacı

Adresten demir kapı, hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemesi, tufal hurda, pencere korkuluğu, alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok satılan metaller arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki Rize ekstra demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimize bedelsiz gönderilmektedir. Hurda demir alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
Rize hurda demir fiyatları için telefonumuza ulaşın.

Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, pik demir hurdası, inşaat demir çubuğu, döküm demir hurdası alıyoruz. Rize de talaş demir hurdası, ekstra demir hurda, DKP demir, hurda teneke, toplama demir hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Anlık hurda demir kilo fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyat listesi bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Rize’de Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, enye kablo Rize hurdacısıyız. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Rize’de hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Şehrimizde hurda fare yemez kablolar, hurda yer altı enerji kablosu, çelik zırhlı kablolar, yeraltı kablosu alım satımı için en güzel fiyatı gönderiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan daha yüksek teklifler sunuyoruz. Ptt kablosu, telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi, yağlı içli ptt kablosu hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir.

Rize etrafında hurda kablo almaktayız. Rize’nin en büyük hurdacısı ile ticaretin gururunu müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Rize de Krom Hurda Alan Hurdacı

Rize de hurda krom alımı yapıyoruz. Rize hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayın. Paslanmaz krom alan Rize hurdacı depsouyuz. Krom hurdası alımı paylaşımını okuyabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden krom 316 hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası, hurda paslanmaz krom 316 kalite, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası, krom 310 hurda talaşı alıyoruz. Rize’de krom paslanmaz 430 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 202, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 201 hurda, ikinci el krom tank, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Rize Çelik Çatı Sökümü

Kapalı mekânların en önemli tarafı kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Rizede çelik konstrüksiyon ahır sökümünde deneyimli saha ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası söküm işlerini özenli bi biçimde tamamlamaktayız. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik yapılar ile prefabrik ahırlar sökülürken yapının imar projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecekler değer kazanır. Sağlamlık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının sökümü diğerinden farklıdır.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Su sebilleri, ayran makineleri, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, bardak mısır arabaları bulunduruyoruz. Hali hazırda bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, endüstriyel 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, evye, bakır davlumbaz, dinlendirici ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemek amacı ile siz değerli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız. Temiz krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alıyoruz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Masa üstü Bilgisayar Hurdası VDSL modem, crt monitör, scanner, renkli yazıcı, ses kartı, işlemci, eski ana kart, ram, server, DDR Rulo, fotokopi makineleri, power, ekrankartı, elektronik kart, SSD harddisk alıyoruz. Klima, vantilatör, 4 programlı bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay kahve makineleri, kombi, fön makineleri, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, buzdolabı, fırın alımı yapıyoruz. GSM istasyon kartları, kontaktörler, röle, IOS telefon işlemcileri, şarj cihazı, trafolar, elektrik pano malzemeleri, termik röle satın alıyoruz. Her türlü elektronik eşya alımında benzersiz fiyatlar vermekteyiz.

Karton Hurdası Alımı

Rize’de kuşe kağıt, hurda kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası ticareti yapan firmayız. derinden çok fiyata beyaz kağıt, koli hurdası, renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı kağıt havlu peçete, A4 kağıt hurdaları, defter, kitap hurdaları alım satımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcılara değerinden daha yüksek kâr elde etme olanağı veriyoruz. Rize hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Sitemizdeki kitap alan hurdacı hakkındaki paylaşımı okuyabilirsiniz. Rize’de kağıt ve karton hurdası almaktayız.

Rize Hurdacı Sitesi

Rize hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısıyla hurda veya 2.el oto yedek parçası temin etmek maksadı ile aramamalısınız. Eminiz Rize oto sanayi sitesinde 2.el otomobil yedek parçası işleri ile meşgul olan yerler bulabileceksiniz. Lütfen bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayın.

Rize sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz. Hurda titanyum, hurda şablon nikel, karbür, motor hurdası, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko madeni, yer yüzünde en çok miktarda bulunabilen elementlerdendir. Rize de hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alan hurdacıyız. Açık gri mavimsi renkli çinkonun atom numarası 30’dur.

Çinko, antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Rizenin tümünde hurda ABS plastik, polipropilen hurdası, kristal polistiren hurdası, jelatin ticareti yapıyoruz.
Rize hurda plastik fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçin. Dilediğiniz yerden mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), azot, oksijen (O), (C) karbon ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

Sac Hurdası Alımı

Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Kümes çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası satın alabilirsiniz. Rize sac hurdası alım satımı yaptığımız illerdendir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, varil, çatı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu eşyalardan hurda sac çıkarılmaktadır.

Rize’de İkinci el Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda depolama rafları alım satımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Genelde batan mağazalardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, teşhir rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Rize hurda raf fiyatları sormak maksadı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek amacıyla 2.el raf sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan aldığımız defolu dayanıklı laminant, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremitler 2. el olarak satıyoruz. Yıkılan elbiseci benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç mikseri az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Rizede Fabrika ve Makine Sökümü

Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle riskli işlerdendir. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. Rize fabrika yıkım ve sökümü işlerinde lideriz. Her binanın projesi kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkımları farklı yapılmalıdır. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekir.

Jeneratör Hurdası Alımı

Hurda jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Rizede hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz.
Rize ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçin. Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler çalışmasa da alınıp satılır. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

Rize Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Kurşun madeni mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kabloların izolasyonlarında, akü üretiminde, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, alaşım üretiminde kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılmakta olan metaldir. Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılır hale getirilir. Kumsal Metal olarak Rize’de kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru, Çatı minare kurşunu alıyoruz. Ayrıca Rize’de çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayın.

Hurda Akü Alanlar

Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası, hurda kuru akü alım satımı yapıyoruz. Elektriği kimyasal olarak depolayarak lazım olduğunda elektrik biçimde veren depolama araçlarıdır. Aküler; arabalar gibi enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlar ile bazı elektronik araç gereçlerde elektrik deposu olarak kullanılıyor. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde aküden yararlanıyoruz. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek amacı ile akülerin işidir.
Rize hurda akü fiyatları için arayınız.

Rize Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Rize hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Bütün hurda alımını güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizi aramanız yeterlidir. Hurda fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir