Hasanbeyli Hurdacı

Hasanbeyli geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Hurda alımında titizlikle kaliteli vermekteyiz. Hasanbeyli hurdacı Kumsal Metal hurda malzemesi olanlara günün 24 saati de hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hasanbeyli’nin hurdacısı Kumsal Metal öncülüğünde Hasanbeyli merkezinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerine yeni boyutlar kazandırıyoruz. Osmaniye Hasanbeyli merkezinde 2.el ev eşyası ve hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplamamız için boş zamanınızın değerini bilerek Kumsal Metal çağrı merkezlerine ulaşıp bir dakika içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Hasanbeyli hurdacı olarak hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Hasanbeylideki geri dönüşüm şirketleri arasında öncüyüz.

Hasanbeylide hurda alım satımı yapan firmaların en çok tercih edileni olarak kaliteli servislerimizi bizi tercih edenler için açıklamaktayız. Hasanbeyli de hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Hasanbeyli hurdacı olarak Hasanbeyli deki her mahallede hizmet veriyoruz.

Hurda alırken değerini peşin bir biçimde ödüyoruz. Bütün hurdaları almak amacı ile adresinize ekip yollayabiliriz. Günlük Hasanbeyli hurda fiyatları ile alım hizmetleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Hasanbeyli’nin Hurdacısı

Hasanbeyli de geri dönüşüm firması olarak Hasanbeyli’nin çevresinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin transferi için orada hazır bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Bizi tercih edenlere doğru hizmeti sunarak standartlardan fazla kâr elde etmeyi istiyoruz.

26 senelik deneyimle hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Hasanbeyli hurdacı telefonlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Osmaniye’nin tüm sokaklarında olduğu gibi Hasanbeyli etrafında da hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Osmaniye hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacıyla destek telefonumuzu tuşlamalısınız. En yakın Hasanbeyli hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Hasanbeyli’nin lider hurdacısı Kumsal Metal hizmeti ayağınıza getiriyor!

Hasanbeyli’de Hurda Alım Satımı

Hasanbeylide hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı yapıyoruz. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getiriyoruz. Toptan alüminyum, bakır hurdası, inşaat demiri, kablo, hurda çinko,sarı, ve kurşun hurda aldığımızda Hasanbeyli hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Hasanbeyli merkezinde hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Hasanbeyli de çinko hurda, hurda kalay, çelik, antimon zamak hurda, makine artığı almaya devam etmekteyiz. Bugün de sizler gibi kıymetli potansiyel müşterilere Hasanbeylide hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı açıklıyoruz. Hasanbeyli’de adresten hurda kalorifer kazanı alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz.

Hasanbeyli’de Hurdacı Telefonu

Hasanbeyli hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Hasanbeyli hurda malzeme alım satımı hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır.

Dolayısıyla hurda atık satmak nedeniyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Çok zaman harcamadan arayın, en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz.

Yirmi altı seneden bu yana tonlarca demir malzemeyi geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Böylece doğaya çok daha az zarar verilmiş oldu. Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yararlı olmaktır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin satışını yaparak ülkemizin gelişimine yardım edebilirsiniz.

Hasanbeyli’de Kablo Hurdası Alımı

Hasanbeyli de hurda kablo alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasasından fazla fiyat sunuyoruz. Şehir genelinde çelik zırhlı kablo hurdaları, hurda çelik içli enerji kablosu, fare yemez kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu alımında en doğru fiyat listesini gönderiyoruz.

Hasanbeyli’nin en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda satımı diliyoruz. Karışık kablolar, iç tesisat kablosu, enye kablo, antigron kablolar, tek damar kablo hurda alım satımı yapıyoruz. %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar ticaretinde tecrübeye sahibiz.

Hasanbeyli çevresinde hurda kablo alanlar arasındayız. Daha güncel sitemizde daha önceden paylaşılmış hurda kablo alan yerler içeriğe bir göz atabilirsiniz. Hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kabloları, ptt kablo içi hurdası, hurda telefon kablosu satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Hasanbeylide Demir Hurda Alan Hurdacı

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Buradaki Hasanbeyli demir hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Hurda demir alan yerler içindeyiz.
Hasanbeyli hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın.

Hasanbeyli’de toptan inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, yıkım hurdası, demir döküm, hurda inşaat demiri, hurda demir pik için nakit para ödeme yapıyoruz. Hasanbeyli hurdacı firma olarak dkp demir hurdası, ekstra demir hurda, teneke hurda, toplama demir hurdası, hurda demir talaşı alımında Hasanbeyli’deki rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz.

Güncel demir hurda ton fiyatı edinmek amacı ile şimdi arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyatları gönderimize kesinlikle bir göz atın. Yerinden asansör malzemesi, demir merdiven korkuluğu hurdası, demir pencere korkuluğu, çıkma demir kapı, hurda tufal, için peşin ödeme yapıyoruz.

Hasanbeyli’de Krom Hurda Alan Hurdacılar

Krom hurdası alan hurdacı firma bölümüne göz atmalısınız. Hasanbeyli çevresinde hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. Hasanbeyli hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için telefonumuza ulaşın. Yerinden paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, 316 paslanmaz krom hurda, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 310 kalite krom hurda talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda için nakit ödeme veriyoruz.

Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

Osmaniye Hasanbeyli de 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom makine artığı, 430 krom paslanmaz hurda, 201 krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 202 kalite, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alım satımlarında özel kilo fiyatları uyguluyoruz. Krom paslanmaz hurda alanlar içinde hizmet veren Hasanbeyli hurdacı firmasıyız.

Bakır Hurdası Alan Hasanbeyli Hurdacı

Hurda bakır alan Hasanbeyli hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetlerimizin keyfini sürün! Hasanbeyli’de bakır hurda almak maksadı ile depomuzu oluşturmayı başardık.
Hasanbeyli hurda bakır fiyatları sormak için arayın. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgi mevcuttur. Hasanbeyli hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunuyoruz.

1/2 bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır kırkambar, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda ince profil, bakır talaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Hasanbeyli nin tamamında hurda bakır alımında deneyimliyiz. Tel, TTR kırma, bakır tencere hurdası, bakır lama hurda, büyük boy bakır kazan alıyoruz. Bakırlı petek, bakır hammadde hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır süs eşyası, kap kacak almaktayız.

Hasanbeyli’de Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bu sayfadaki Hasanbeyli alüminyum hurda fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alanlar içeriğiyle yazılmış metni inceleyebilirsiniz Bizlere gösterdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum kalıp, alüminyum profil, hurda alüminyum piston, araiş, alüminyum sert kartel alımı yapan hurdacıyız.

Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.
Hasanbeyli hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Kimyasal elementler arasında olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür. Konumdan hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum radyatör alabilmek için aramanızı bekliyoruz.

Alüminyum levha, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum imalat artığı satışı yapmak amacı ile arayın. Hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, çıkma jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tencere hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Hasanbeylide hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Hurda satanların sayesinde Hasanbeyli çevresinde her gün tecrübe kazanıyoruz.

Hasanbeyli’de Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Kumsal Metal olarak pirinç sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı hurdası, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 hurda sarı araiş ticaretinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Buradaki Hasanbeyli deki hurda sarı pirinç kg fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu konuya bir göz atabilirsiniz. Hasanbeyli hurda sarı fiyatları sormak için arayın.

Hasanbeyli etrafında sarı pirinç su saati, hurda bronz Cusn8, hurda sarı talaşı, sarı araba radyatörü, sarı kırkambar, hurda sarı vana musluk, hurda sarı külçe alıyoruz. Kumsal Metal olarak Hasanbeyli’de hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz.

Hasanbeyli de Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. İki merdane arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ebatlarda kesilir. Veranda çatısı kaplamak için kullanılabilir. Hasanbeyli sac hurdası almak maksadı ile zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac levha hurdası elde edilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından toplanmaktadır.

Hasanbeyli Hurdacı Hurda Fiyatları

Buradaki Hasanbeyli hurda fiyatları her saat güncelleniyor. Tecrübeli Hasanbeyli hurdacısı olarak hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Güncel Hasanbeyli hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Anlık sayfamızdaki hurda fiyatları 2022 yazıya bir göz atabilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alırken en güncel fiyatlarını uygulamaktayız. Hasanbeyli ikinci el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratör çalışmıyor olsada alınır. İkinci el jeneratör satanlar bizden teklif bize ulaşın.

Hurda Çinko Alım Satımı

Elementler içerisinde bulunan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Hasanbeyli çevresinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha ticareti yapan hurdacıyız. Çinko metali, yer yüzünde en çok çıkarılabilen elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak kullanım yöntemi ve üretimi tam öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

İş görecek durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alım satımı yapıyoruz. Kıyma makinesi, çay ocağı malzemeleri, su sebilleri, tabldot, köpüklü ayran makineleri, popcorn makineleri, kahve makinesi alıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel kuzine, salata ve meze reyonları, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimize davet ediyoruz. 2.el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.

Hasanbeylide Hurda Plastik Alanlar

İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda kırmızı ve mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen artığı alımı yapıyoruz.

Hasanbeylide ABS plastik hurda, polipropilen moblen, hurda kristal polistiren, jelatin almaktayız. Hasanbeyli hurda pimapen fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik; (H) hidrojen, karbon (C), azot, Oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan elbiseci vb binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencere alımı yapıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Ayrıca batmış satıcılardan aldığımız minik uygun fiyatlı fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremit, laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz.

Hasanbeyli Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Kapalı mekanların en önemli yeri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları binaların kullanım süresini uzatmaktadır. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin sökümü ötekinden farklıdır. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon depolar sökülürken binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Çelik çatı makası söküm işlerinizi başarıyla tamamlıyoruz. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hasanbeyli çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde Yirmi altı tecrübeli iş geçmişine sahip ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun yüzlerce yıldan günümüze sıklıkla kullanılan metallerdendir. Çeşitli akü üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, alaşım üretiminde, kabloların yalıtımında, mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde kurşundan faydalanılmaktadır. Kumsal Metal olarak Hasanbeyli de Cami minare kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun boru almak maksadıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Hasanbeylide çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak için genel merkezimizi hemen aramaktan çekinmeyin.

Hurda Kağıt Alan En Yakın Hurdacı

İyi fiyatlarla hurda kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı, kağıt havlu peçete, defter alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle sizlere piyasa değerinden yüksek oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz.
Hasanbeyli hurda kağıt fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hasanbeyli’de bristol kağıt hurdası, hurda yeni gazete, kuşe kağıt hurdası alımında en yüksek fiyat bilgisini veriyoruz. Yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdaları, karton koli, beyaz kağıt hurda, karton hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Hurda kağıt fiyatları konusunda daha geniş bilgi içeren okumalısınız. Hasanbeyli’de kağıt hurdası almaktayız.

Hasanbeyli Hurdacılar Sitesi

Osmaniye Hasanbeyli hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el oto yedek parça için aramayınız. Şüphesizki Hasanbeyli sanayisinde hurda araba parçası alım satımı yapan yerler vardır. Lütfen bu tür istekleriniz için ticareti yapanlarla irtibat kurunuz.

Hasanbeyli OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz. Nikel hurdası, karbür hurdası, motor hurdası, titanyum hurda, hurda imalat artığı satmak için işletmemizle iletişim kurabilirsiniz.

Hasanbeyli de Akü Hurdası Alan Yerler

Aküler; motosikletler gibi enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik alet edavatlarda elektrik deposu olarak kullanılıyor. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek için akü kullanılarak araç korunmuş olur. Hasanbeyli hurda akü fiyatları bulunan listemiz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde veren depolama araçlarıdır. Kuru akü hurdaları, hurda sulu akü, hurda küçük akü alıyoruz.

Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Hasanbeyli genelinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Genellikle rengarenk çıkma oto camı hurdası, renkli cam şişe, içecek şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, süt şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi benzeri cam hurda yüklü miktarda satılıyor.

Hurda Raf Alım Satımı

Hasanbeyli hurda raf fiyatları sormak amacı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Fiyatları takip etmek için hurda raf hakkında bilgi verdiğimiz sayfaya göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Çoğunluk ile hizmeti bırakmış yerlerden aldığımız reyonlar, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Hasanbeyli’de Fabrika Sökümü

Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekir. Her binanın projesi kendisine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkım gereksinimi ona göre yapılmalıdır. Hasanbeyli fabrika yıkımı işlerinde profesyoneliz. Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Mini buzdolabı, mutfak terazisi, çay ve kahve makineleri, fırın, kombi, fön makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makineleri, ütü, merdaneli çamaşır makineleri alıyoruz. Akıllı telefon kartı, elektrik panoları, röleler, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, GSM kartları, termik röle, şarj cihazı satın alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik eşya alımlarında benzersiz fiyatlar sunuyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası SATA hard disk, VDSL modem, sunucu, lazer yazıcı, DDR rulo, CRT monitör, eski ana kart, ses kartı, fotokopi makineleri, işlemci, ekran kartı, power supply, tarayıcı, ram, elektronik kart satmak maksadıyla arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir