Gümüşova Hurdacı

Gümüşova da hurda alımı ve geri dönüşüm yapanlar içinde hurda ticareti yapıyoruz. Hurda alırken değerini tartarken hesaplamaktayız. Kumsal Metal tecrübesi ile hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin bilenini değiştiriyoruz.

Yüksek tonajlı miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gümüşova hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda alımında tecrübeyle hareket ediyoruz.

Gümüşova hurda depoları içerisinde eşi benzeri olmayan hizmetlerimizle tercih sebebi oluyoruz. Hurdalarınızı yerinizden almak amacıyla adresinize araçlarımızı yollayabiliriz. Gümüşovada hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Gümüşova da hurdacı iş yerlerinden biri olmanın mutluluğunu bizi tercih edenlerle paylaşmaktayız.

Günlük Gümüşova hurda fiyatlandırmasıyla hurda malzeme alımı yapıyoruz. Kumsal Metal hurda malzeme satmak isteyenlere daima hizmet sunmaya devam etmektedir.

Gümüşova’nın bütün sokaklarında hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları almaktayız. Hurdalarınızı satarak para kazanmak için çok geçmeden numaralarımıza ulaşarak bir dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Alanında uzman Gümüşova hurdacısı olarak yükseltilmiş fiyat listeleri ile eşsiz hizmet veriyoruz.

Gümüşova Hurdacı Firmalar

Gümüşova hurdacı firması olarak Gümüşova’nın tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için en yakınınızdaki hurda taşıma araçlarımızı göndermekteyiz. Kaliteli hizmetler vererek kazanmayı amaçlayarak yüksek hurda fiyatları uygulamaktayız.

Hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi altı senelik deneyimle piyasaya yenilikler getirmeyi hedef belirliyoruz. En yakın Gümüşova hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Düzcenin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Gümüşova ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Profesyonel Düzce hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizde her türlü hurda satmak nedeniyle şirketimizi aramalısınız. Gümüşova da hurdacısı mı arıyordunuz? Gümüşova’daki en tecrübeli hurdacı Kumsal Metal profesyonel ayağınıza getiriyor!

Gümüşova’da Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı sarı hurda ve demir, bakır, hurda kurşun, hurda kablo, çinko hurdası, alüminyum hurda aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Gümüşovada hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimizle sektörün öncülerindeniz. Gümüşovada her türde hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Gümüşovada çinko hurda, kalay hurda, hurda çelik, hurda antimon zamak, makine artığı alımı esnasında özel fiyat garantisi vermekteyiz. Gümüşova’da bildirdiğiniz adresten hurda almaktayız. Hurdası olanların memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu sebep ile her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Şimdi de sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satıp para kazanmak isteyenlere Gümüşova da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmış oluyoruz.

Gümüşova Hurdacı Telefon Numarası

Gümüşova yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri verdiğimiz yerler içindedir. 1996 yılından bugüne kadar binlerce kiloda maden hurdasını geri dönüşüm aracılığıyla Türkiye ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Bu sebeple hurda satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yararlı olmaktır. Sizde isterseniz elinizdeki hurdayı bize satarak ekonomiye ve çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.

Gümüşova hurdacı telefonu sitemizin altında hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Gümüşova Hurdacı Hurda Demir Alımı

Yerinden tufal hurda, demir kapı, demir merdiven korkuluğu hurdası, asansör malzemesi hurdası, pencere korkuluğu, için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasında kolaylıkla bulunur. Sayfamızdaki Gümüşova extra demir hurda ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Kumsal Metal, Gümüşova’da hurda demir alan geri dönüşüm firmaları içinde şirketimizi seçebilirsiniz.
Gümüşova hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın.

Gümüşova da yüksek tonajlı inşaat hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, pik demir hurda, inşaat demiri hurdası için nakit para ödeme yapan firmayız. Gümüşova hurdacısı olarak demir talaş hurda, DKP demir hurda, hurda extra demir, toplama demir hurda, hurda teneke için peşin ödeme yapıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alanlar yazımıza bakmak istemelisiniz.

Hurda Bakır Alan Gümüşova Hurdacı

Antigron kırma granür bakır hurdası, 1/2 bakır boru hurdası, hurda ince profil, yanık bakır hurdası, soyma bakır hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Gümüşova’da hurda bakır alan hurdacı firmamızı hemen arayarak keyifli hizmetlerimizin tadına varın! Gümüşova’da bakır hurda alan hurdacı firmalar arasında yer alıyoruz.
Gümüşova hurda bakır fiyatları için telefonumuza ulaşın. Bakır tas tabak, hurda hammadde, bakır levha, bakırlı petek hurdası, bakır süs eşyası satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut. Gümüşova hurda bakır ton fiyatı ile hizmet sunmaktayız. Gümüşova da kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır kazan, hurda TTR kırma, bakır tel hurda, bakır lama hurda, bakır tencere hurda alınır.

Gümüşova da Hurda Krom Alımı

Gümüşova’da hurda krom alan hurdacıyız. Gümüşova hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alan Gümüşova hurdacı firmasıyız. Hurda krom alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız.

Adresten 304 paslanmaz krom hurda talaşı, 316 paslanmaz krom hurda talaşı, 310 kalite krom hurdası talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, krom 304 kalite hurda, 316 kalite paslanmaz krom hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Düzce Gümüşovada 201 krom hurda talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 202 paslanmaz krom hurdası, ikinci el krom tank, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz elde edilir.

Gümüşova Sarı Hurda Alan Firmalar

Gümüşova da hurda sarı radyatör, hurda fosfor Cusn8, hurda sarı kırkambar, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk vana, sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı külçe alan yerler arasındayız. Gümüşova hurdacı Kumsal Metal firmamızla hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Kumsal Metal olarak sarı çubuk talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurda, sarı araiş MS-64, çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı araiş MS-70 alım satımıyla uğraşıyoruz.

Sitemizde bulunan Gümüşova sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak göndermekteyiz. Daha kesin sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Gümüşova hurda sarı fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçin.

Gümüşova da Hurda Kablo Alım Satımı

%30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. telefon kablo hurdası, hurda ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe), hurda yağlı iç ptt kablosu satmayı isteyenler bize ulaşın. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Gümüşova’da hurda kablo alan yerler arasındayız.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden pahalı fiyat listesi veriyoruz. Gümüşova’nın en büyük hurdacısı Kumsal Metal firmamız ile sizlerde daha çok para kazanabilirsiniz.

Gümüşova’da kablo hurda alanlar arasındayız. İç tesisat kablo hurdası, hurda antigron kablo, hurda enye kablolar, tek damar kablo hurda, karışık kablo hurdaları ticaretiyle uğraşan firmayız. Çevremizde yer altı kablosu, fare yemez kablo, çelik içli kablolar, hurda çelik zırh kabloları alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Gümüşovada Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Alüminyum ofset matbaa hurdası, profil, alüminyum piston hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Gümüşova hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayın. Gümüşova da alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz.

Kimyasal elementler içerisinde sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünebilen bir metal cinsidir. Sizin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Konumdan alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum alikobant, alüminyum curuf hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Kaba alüminyum talaşı, alüminyum petek radyatör, alüminyum imalat artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurdası alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızdaki Gümüşova alüminyum fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum kaç para başlığıyla yazılmış metini inceleyebilirsiniz Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle size şükran duyuyoruz.

Akü Hurda Alan Firma

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken yerlerde akü kullanıyoruz. Kuru akü hurda, küçük akü hurdaları, sulu akü hurda alım ve satımı yapıyoruz. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Aküler; otomobiller gibi enerjiye ihtiyaç duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bunların yanı sıra voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı gidermek için akü kullanılarak cihaz korunur. Gümüşova hurda akü fiyatları için arayın.

Gümüşova Hurdacı Sitesi

Düzce Gümüşova hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya traktör hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya 2.el otomobil yedek parça almak maksadıyla arama kabul etmiyoruz. Şüphesiz Gümüşova oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek firmalar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde onları arayın.

Hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurdası, titanyum, imalat artığı satın almamız için iletişim kurabilirsiniz. Gümüşova yeni sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Gümüşova da Çinko Hurdası Alanlar

Çinko metali, yer yüzünde en çok çıkarılabilen metal elementlerdendir. Antik dönemlerden beri biliniyor. Fakat ne yazık ki nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Elementler içinde bulunan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30 kütle numarası 65,409(4) g/mol’dür. Gümüşova bölgesinde çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz.

Gümüşovada Hurda Karton Alım Satımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, koli, hurda karton, karışık renkli kağıt hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Gümüşova da hurda bristol kağıt, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt almaktayız. Geri dönüşüm kitap hurdası alan yerler hakkındaki mutlaka ziyaret etmelisiniz. Gümüşova da hurda karton ve kağıt alan firmalar içerisindeyiz. Tonajlı A4 fotokopi kağıdı, hurda defter, okul kitapları, selpak hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla müşterilerimize çok daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.
Gümüşova hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Karışık Cam Hurda Alan Firmalar

Gümüşova yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Genelde renkli ve şeffaf çıkma otomobil camları hurdası, renkli cam şişe hurdası, cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, süt şişesi, soda şişesi, meşrubat şişesi, gazoz şişesi, içecek şişesi, kola şişesi biçiminde hurda cam bulunabilmekte. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde muhafaza eden amorf yumuşak olmayan maddelerdir.

Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle yenilen pastahanelerden aldığımız reyonlar, mağaza rafları, çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satıcıları içerisindeyiz.

2. el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için 2.el raf alım satımı başlıklı gönderimize göz atabilirsiniz. Gümüşova hurda metal raf fiyatları sormak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama eski jeneratörler bozuk olsa dahi değer görmektedir. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İkinci el jeneratör alım satımı yapan yerler arasındayız. Gümüşova ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Elektrik verilemeyen alanlarda elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Plastik Hurda Alımı

Gümüşova’da tonajlı hurda temiz pet şişe, beyaz şeffaf naylon, pimapen imalat artığı hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurda ticareti yapıyoruz. Plastik hurdası; Hidrojen (H), azot (N), karbon (C), oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Gümüşova’da hurda ABS plastik, kristal polistiren, jelatin, polipropilen moblen hurdası alımında liderlik etmekteyiz.
Gümüşova hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Popcorn arabası, su sebilleri, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, espresso makinesi, ayran makinesi, çay ocağı dobajı bulundurmaktayız. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından incelemek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta aletleri alıyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

Gümüşovada Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan binanın titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması gerekmektedir. Fabrika yıkım işleri yapmak iş güvenliği sebepleriyle riskli işlerdendir. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Yapıların projesi kendisine özgüdür. Bu nedenle yıkımları farklı tamamlanmalıdır. Gümüşova fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Kümes tavanı kaplamak için kullanılabilir. Gümüşova hurda sac alım hizmetleri sunduğumuz şehirlerdendir. Sac; demirin levha şekline getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac levha denilir.

Gümüşova Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Gümüşova hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Bütün hurda alımını anlık güncellenen Gümüşova hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları hakkında yazılmış içeriği okuyabilirsiniz. Anlık Gümüşova hurda fiyatları sormak için hemen arayın.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Sıfır ve ikinci el elektronik ev eşyası alırken piyasasından yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları işlemci, elektronik kart, yeni nesil anakarat, ekrankartı, DDR rulo, modem, ram, tonerli yazıcı, güç kaynağı, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makineleri, sunucu, CRT monitör, SSD hard disk, ses kartı alıyoruz. Klima, vantilatör, bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay ve filtre kahve makineleri, kombi, saç kurutma makineleri, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, buzdolabı, fırın alımı yapıyoruz. Akıllı telefon kartı, trafo, röle, termik röleler, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri, GSM baz kartları, kontaktörler alımlarında en yüksek fiyatı sunmaktayız.

Gümüşova Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatıların söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Gümüşovada çelik konstrüksiyon ahır sökümünde deneyimli çalışanlarımızla güvenli hizmet veriyoruz.
Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümünde binanın inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Mekânların en önemli yeri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları kapalı alanların kullanımını uzatır.

Sökme Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun madeni kabloların yalıtımlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, mühimmat üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, akü imali, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metallerdendir. Dünyada doğal olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilir. Gümüşova hurdacı Kumsal Metal olarak kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun boru sökmek için yerinize profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Gümüşova’da çinko hurda almaya devam ediyoruz. Elinizde hurda çinko firmamızı gece gündüz aramadan karar vermeyiniz.

Gümüşova 2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Bazı projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el iskele, plywood hurda satılıktır. Dolayısı ile kapatılan iş yerlerinden almış olduğumuz küçük ucuz çatı tavanları, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parke ikinci el biçiminde satıyoruz. Yıkılan elbiseci vb binalardan temin edilmiş yeni gibi ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir