Bozcaada Hurdacı

Bozcaada hurdacı firması olarak eşsiz fiyat listesi ile hizmet vermekteyiz. Hurdalarınızın bedelini tartıldıktan sonra hesaplamaktayız. Kumsal Metal öncülüğünde hurdacılık faaliyetlerini kurumsal anlayış ile devam ettiriyoruz. Hurdanızın edeceği parayı hesaplamamız için vakit kaybetmeden numaralarımıza ulaşıp 1 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Bozcaada hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda karton almaktayız. Bozcaada’nın çevresinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar almaktayız.

Kumsal Metal hurda malzemesini satmak isteyenlere daima hizmet vermeye devam ediyor. Bozcaada hurda depoları içinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz. Bozcaada da uygulanan hurda fiyatlandırması ile hurda malzeme alımı hizmetleri için yerinize araçlarımızı yollamaktayız.

Miktarı yüksek hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satanlara yüksek fiyat uyguluyoruz. Bozcaada hurdacısı firmalar arasındayız. Her çeşit hurdalarınızı kapınızdan kendimiz almaktayız.

Bozcaada da hurda alım satım işleri yürüten işyerlerinden biri olmanın sevincini müşterilerimizle yaşamaktayız. Hurda malzeme alım satımlarında deneyim ile kurumsallık ile hareket etmekteyiz. Bozcaada da hurda alım firmasıyız.

Bozcaada Hurdacı Telefonu

Bozcaada yerinden hurda malzeme alımı hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz hurda satarak çevreyi korumaya yardım edebilirsiniz.

Bu nedenle hurda satışı yapmak sebebi ile iş yerimizi tuşlamanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak, güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

Bozcaada hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi altı seneden bu günlere tonlarca hurda demiri geri dönüşüme kazandırdık. Bu sayede daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Bozcaada Hurdacı Firmalar

Bozcaada’da hurdacı olarak Bozcaada’nın tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Kurumsal anlayış ile standartlardan fazla kâr elde etmeyi amaçlayarak piyasadan yüksek hurda fiyat teklifi veriyoruz.

Geri dönüşüm hizmetlerinde 26 yıllık sektörel tecrübe ile piyasaya bi dolu yenilik getiriyoruz. En yakın Bozcaada hurdacı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Çanakkale’nin her yerinde yaptığımız gibi Bozcaada genelinde de tüm faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Deneyimli Çanakkale hurdacı arayışınızda garantili hizmet sunuyoruz. Sizlerde her türden hurda alüminyum satışı yapmak sebebi ile telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Çanakkale Bozcaada’da hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bozcaada daki en profesyonel hurdacılık firması Kumsal Metal en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor!

Bozcaada da Hurda Alımı

Bozcaada’nın tüm caddelerinde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bozcaada da hurda çinko, üretim artığı hurdası, kalay hurdası, hurda çelik, hurda zamak alıyoruz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonelliği kapınıza getiriyoruz.

Şimdi size Bozcaada’da hurda alan fabrikalarla Kumsal Metal arasındaki hizmet farkını anlatmaya çalışacağız. Toptan alüminyum, hurda kablo, bakır, kurşun,hurda çinko, sarı hurdası ve hurda demir alımında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Bozcaada’da hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile liderlik ediyoruz. Bozcaadada ilettiğiniz adresten hurda antimon zamak alırız.

Bozcaada’da Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

İnce alüminyum talaşı, alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha hurda alımı amacıyla arayın. Sayfamızdaki Bozcaada hurda alüminyum fiyatları günceldir. Kesin bilgi için sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar konuya bir göz atabilirsiniz. Alüminyum sac, alüminyum jant hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tencere hurdası Bozcaada hurdacılık firmaları arasındayız. Hurdasını satanların yardımıyla Bozcaada da daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Bozcaadada konumdan alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant hurdası, profil eloksallı alüminyum almak için telefonlarınızı istiyoruz. Bozcaada da alüminyum hurdası alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir.

Alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş için nakit ödeme veriyoruz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Bozcaada hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. 26 yıldır hizmet veren firmamız Kumsal Metal’a duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız.

Bozcaada’da Hurda Kablo Alanlar

Bozcaada’da yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Bozcaada da hurda kablo alımı yapıyoruz.

kablo hurdası alanlar içerikli yazıya göz atın. Tek damar kablo hurdaları, enye kablolar, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Bozcaada çevresinde hurda kablo alanlar arasında değerinde fiyat teklifini veriyoruz. Bozcaada nın en iyi hurdacısı Kumsal Metal firmamızla sizlerde daha kazançlı çıkabilirsiniz.

Ptt kablosu, hurda yağlı iç ptt kablosu, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi elinde olanlar şimdi arayın. Hurda elektrik kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Bu bölgede fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kablo hurdaları, yeraltı kablosu, hurda çelik içli kablo alımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz.

Hurda Bakır Alan Bozcaada Hurdacı

Bozcaada da kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bozcaada da bakır hurda alan tesisimiz var. Bozcaada hurda bakır fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda hammadde, eski bakır tepsi, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek hurdası, bakır levha hurdası alan yerler arasında hizmet vermekteyiz.

Hurda yanık bakır, antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır boru hurda, kırkambar hurda, hurda ince profil, bakır kızıl talaş alanlar içerisindeyiz. Bakır alan Bozcaada hurdacı numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetlerimizin tadına varmaya başlayın! Bakır alan hurdacılar içeriğimizde geniş anlatıma ulaşabileceksiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Bozcaada çevresinde değişmiş olabilir. Bakır lama hurda, kazan, hurda bakır tencere, bakır TTR kırma granür hurdası, tel hurda alıyoruz.

Hurda Demir Alan Bozcaada Hurdacı

Demir hurda alanlar içindeyiz.
Bozcaada hurda demir fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresten asansör malzemesi hurdası, demir kapı, demir trabzan, tufal hurda, pencere demiri hurdası, için iyi fiyat sunuyoruz.

Hurda demir, Bozcaada genelinde bol miktarda satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Bozcaada demir fiyat listesini whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatı edinmek sebebiyle firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Bozcaada’da extra demir hurdası, teneke, toplama demir, demir talaş hurda, DKP demir hurdası alabilmek için piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Toptan inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, parça inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri, pik demir hurdası alıyoruz.

Bozcaada’da Sarı Hurda Alanlar

Kumsal Metal olarak Bozcaada’da hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Bozcaada hurdacı Kumsal Metal olarak MS-58 çubuk sarı talaşı, sarı araiş, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, pirinç sarı araiş hurda MS-64, sarı pirinç araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimiz. Bozcaada’da sarı pirinç su saati, hurda bronz fosfor Cusn8, sarı pirinç talaşı, hurda sarı radyatör, hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana musluk, hurda sarı külçe alanlar arasındayız.

Bu sayfadaki Bozcaada hurda sarı fiyatları güncellenmiştir. Daha detaylı bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz.
Bozcaada hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz.

Bozcaada’da Krom Hurdası Alımı

Hurda paslanmaz krom alan Bozcaada hurdacı depsouyuz. Müşterinin istediği adresten hurda krom paslanmaz 310 kalite, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 304 kalite hurda talaşı, krom 310 hurdası talaşı, 316 krom hurda, hurda paslanmaz krom 304 ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Krom hurda fiyatı paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelir. Bozcaada etrafında hurda krom alımı yapıyoruz.
Bozcaada hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Çanakkale Bozcaada’da 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurda, 430 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, krom 430 hurda, krom tank hurdası, hurda krom 201 almayı sürdürüyoruz.

Hurda Elektronik Alımı

Ütü, çay kahve makineleri, terazi, çamaşır makineleri, ütü masası, 2 programlı bulaşık makineleri, ocak, klima, vantilatör, buzdolabı, fırın, kombi, saç kurutma makinesi alımı yapıyoruz. Her türlü elektrikli ev aleti alımında peşin para ödemeler yapıyoruz. Şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, elektrik panoları, trafolar, kontaktörler, tuşlu telefon işlemcileri, termik röle, röleler alıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları CPU işlemci, elektronik kart, ram, DDR rulo, ses kartı, fotokopi makineleri, CRT monitör, yazıcı, ekran kartı, server, ADSL modem, sabit disk, anakarat, fotoğraf tarayıcı, power almaktayız.

Bozcaada 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Çanakkale Bozcaada ilçesinde yıkılmış ardiye ve benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış depolardan satın almış olduğumuz küçücük ucuz fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminantlar, tavanlar, kiremitler 2. el biçiminde pazarlanmasını yapıyoruz.

Sac Hurdası Alımı

Tavuk kümesi çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bozcaada’da sac hurdası alıyoruz. Sac; metallerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Silindir ile farklı inceliklerde düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenen ebatlarda kesilir.

Demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli vasıtaların kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından toplanır.

Çinko Hurdası Alanlar

Çinko, yer yüzünde en çok bulunan elementlerdendir. Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturur. Bozcaada da çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Antik dönemlerden beri biliniyor. Fakat ne yazık ki üretimi ve kullanılması tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renktedir.

Minare Kurşun Hurda Alımı

Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır biçime getirilmektedir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılmakta olan metallerdendir. Hayatı kolaylaştırmak sebebiyle mühimmat üretiminde, akülerin imalatında, kabloların izolasyonlarında, çeşitli alaşımlarda, kimyasal maddelerde, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında kurşun kullanılmaktadır. Kumsal Metal olarak Bozcaadada kurşun boru, levha kurşun, Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu sökmek için adresinize kendi araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca Bozcaada da çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satacak yer arayışındaysanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Hurdacılar Sitesi Bozcaada

Bozcaada oto sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alımı yapıyoruz.

Çanakkale Bozcaada hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya oto hurdası alım satımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda veya ikinci el araba parçası temin etmek için aramamalısınız. Kuşkusuz Bozcaada oto sanayi sitesi içinde çıkma oto parçası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu işlerde onları arayınız.

Motor hurda, nikel hurdası, karbür, hurda titanyum, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Karton Hurda Alanlar

Sitemizde yer alan hurda karton koli hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Bozcaadada hurda karton kağıt alımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz. Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları, karton koli alan yerler içindeyiz.

Bozcaada hurdacı firma olarak eski gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda almaktayız. Yerinden okul kitabı hurdası, selpak peçete hurdası, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına piyasadan yüksek miktarda kazanç etme olanağı yöneltiyoruz.
Bozcaada hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Bozcaada Plastik Hurda Alanlar

Bozcaada’da ABS plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistiren kristal alım satımında piyasaya hakimiz. Bozcaada hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, pimapen imalat artığı, hurda pet şişe, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Hurda plastik, (N) azot, oksijen (O), (C) Karbon, hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bizi hemen arayın. Hurda jeneratör alımlarında en doğru fiyat tekliflerini firmamız sunuyor.
Bozcaada 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemizi istemek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Bilindiği gibi her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin 2.el jeneratör çalışmasa da alıcı bulur. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Bozcaadada Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce sökülecek binanın etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması uygundur. Bozcaada fabrika yıkımı hizmetlerinde lideriz.

Her inşa edilen yapının projeleri kendine özgüdür. Bu nedenle yıkımları farklı yapılmalıdır. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Bozcaada Hurda Fiyatları

Kumsal Metal olarak bütün hurda alımlarını yükseltilmiş hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sayfamızdaki Bozcaada hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Anlık Bozcaada hurda fiyatları sormak için bizleri aramanız yeterlidir. Sitemizdeki hurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz.

Raf Hurdası Alan Firma

Bozcaada raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak için firmamızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alan yerler sayfamıza göz atabilirsiniz. Hurda market rafı alıyoruz. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış elbise mağazaları tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2. el market rafları satıyoruz.

Bozcaada da Akü Hurda Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma amaçlı akülerden faydalanılmaktadır. Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, hurda sulu akü almaktayız. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bu görevleriyle birlikte alıcılara akım iletmek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akülerin kulanım amacını yansıtır. Bozcaada hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz. Akü; otobüsler, otomobil, motorsikletler ve benzeri enerjiye ihtiyacı olan taşıma araçlarıyla bazı elektronik alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılır.

2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alıyoruz

Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Espresso makineleri, bakır işlemeli çay otomatı, bardak mısır arabaları, su sebilleri, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, ayran köpürtme makineleri bulundurmaktayız. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, krom küvet, krom dinlendirici vs endüstriyel tipi mutfak aletini incelemeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza dolabı alınır. Profesyonel cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Kapalı alanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı mekanın kullanımını hızlandırır. Bozcaada’da çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde deneyimli saha ekibimizle güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike spor kompleksleri söküm işlerinde binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylece ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Kolaylık bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümü ötekinden değişiktir.

Hurda Cam Alımı

Genelde şeffaf ve renkli hurda renkli cam şişe, kırık otomobil camı hurdası, meşrubat şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, soda şişesi biçiminde hurda camlar bulunabiliyor. Bozcaada merkezde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Genelde şeffaf ve renkli hurda renkli cam şişe, kırık otomobil camı hurdası, meşrubat şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, soda şişesi biçiminde hurda camlar bulunabiliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir