Cide Hurdacı

Cidedeki hurda alım ve geri dönüşüm firmaları arasında her nevi hurda krom almaya devam ediyoruz. Satılacak hurdanızın tutarını tartarken bildirdiğimiz fiyatlardan hesaplamaktayız.

Güncel Cide hurda fiyatlandırması ile hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz. Kumsal Metal tecrübesi ile Cide’de hurdacılık faaliyetlerini profesyonellikle birleştiriyoruz.

Hurda malzeme alımında uzun yılların tecrübesi ile rakiplerimizden fazla fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Cideden hurda ve ikinci el eşya kıymetinin üstünde alıyoruz. Cide hurdacı olarak eşsiz fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Kumsal Metal hurdası olanlara gece gündüz hizmet sunmaktadır.

Elinizde ne kadar hurdanız varsa zamanınızın kıymetini bilerek aşağıda yer alan telefon numalarını arayarak 4 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tüm hurda malzemeleri adresinizden bizzat gelerek alıyoruz. Cide hurdacı şirketi olmanın onurunu paylaşmaktayız.

Cide’de hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Toptan hurda satanlara özel piyasadan yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Cide hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Cide hurdacıları arasında hizmetlerimizle ön plandayız.

Cide Hurdacı Firma

Sizde her nevi hurda satışı sebebiyle bizi çaldırabilirsiniz. Kastamonu Cide hurdacı firması olarak Cide’nin çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılıkta 26 yıllık sektörel tecrübeyle hurdacılığa duyulmamış yenilikler getiriyoruz. En yakın Cide hurdacı numaramızı arayabilirsiniz. Kastamonunun tümünde olduğu gibi Cide ilçesinde de hurda alım faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bütün Kastamonu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Cide de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Cide deki en deneyimli geri dönüşüm ve hurdacılık firması Kumsal Metal en kaliteli hizmeti sunuyor! Sorunlarınıza çözüm üreterek kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz.

Cidede Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı alüminyum ve hurda sarı, bakır hurdası, demir hurdası, kablo hurda, çinko, kurşun hurdası alımında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Cide de hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla hurda piyasasının öncülerindeniz. Cide genelinde konumdan hurda ticareti yapmaktayız. Cidenin tüm noktalarında ikinci el eşya ve hurda malzeme alımı hakkında bilgi paylaşmıştık.

Müşteri memnun kalmasını ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz. Şimdi de siz kıymetli müşterilere Cidede hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla aramızdaki deneyim farklarını açıklamaya çalışmaktayız. Cide de çinko hurdası, makina artığı, hurda zamak antimon, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz.

Cide de Hurdacı Telefonu

Cide hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. 1996 yılından beri tonlarca hurdayı geri dönüşüm yöntemleriyle ülke ekonomisine kazandırdık. Böylece doğamıza çok daha az zarar verilmiş oldu.

Gördüğünüz üzere geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktadır. Şayet sizler de isterseniz biriktirdiğiniz hurdaların geri dönüştürülmesini sağlayıp firmamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla hizmet numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Cide hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak, en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satın.

Cide’de Demir Hurda Alım Satımı

Hurda demir, dünya genelinde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Cide demir fiyat listesini abonelerimize saat başı yollanmaktadır. Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Cide hurda demir fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Konumdan hurda tufal, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, hurda demir trabzan, pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacıyız. Cide genelinde toplama demir, demir talaş hurda, teneke, DKP demir, extra demir hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alım satımı demir hurdası hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısının linkine tıklamalısınız. Tonajlı inşaat demir hurdası, hurda döküm demir, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik hurda demir alıyoruz.

Cide Hurda Sarı Pirinç Alımı

Bu sayfadaki Cide bölgesi sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz. Cide hurda sarı fiyatları sormak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kumsal Metal firmamız Cide’de hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Kumsal Metal olarak MS-58 sarı talaş hurdası, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç araiş, MS-70 sarı pirinç araiş, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası alıyoruz. Cide’nin tamamında sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı oto radyatör, hurda fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı imalat artığı, sarı pirinç su saati, sarı kırkambar, sarı musluk almaktayız.

Cide de Hurda Kablo Alımı

Cidede hurda kablo alan firmalar arasındayız. Şehir genelinde fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu alımında piyasanın üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Geniş sayfamızda bir kaç gün önce paylaşılmış hurda kablo alanlar metne bir göz atabilirsiniz.

Cide’nin en büyük hurdacısı ile ticaretin keyfini sizle paylaşıyoruz. %30 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları, %50 bakırlı kablolar alım satımında öncülük ediyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda ptt kablosu, internet kabloları yağlı içli ptt kablosu hurdası, telefon kabloları, ptt kablo içi hurdası satacak olanlar şimdi arayın.

Hurda enye kablolar, iç tesisat kablosu, hurda antigron kablo, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurda alımı yapan firmayız. Cidenin her köşesinde kablo hurdası alan firmayız.

Cidede Hurda Alüminyum Alım Satımı

Cide de hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeni ile saygılar sunarız. Sizin sayesinde durmadan gelişiyoruz. Alüminyum piston, alüminyum araiş, alüminyum ofset matbaa hurdası, sert kartel, hurda alüminyum profil için peşin ödeme yapıyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Buradaki Cide hurda alüminyum kilo fiyatı güncellendi. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz

Adresten hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum radyatör peteği hurdası, levha, ince alüminyum talaşı ticareti gerçekleştiriyoruz. Her türlü toptan alüminyum hurda peşin alınır. Cide hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tabak, çıkma jant, alüminyum petek hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası Cide hurdacısıyız.

Hurda Bakır Alan Cide Hurdacı

Bakır süs eşyası, bakır levha hurdası, bakır hammadde, hurda bakır petek, hurda bakır tepsi satacak işletme bulmak isteyenlere hizmet veriyoruz. Hurda yanık bakır, bakır kızıl talaş, 40 ambar, ince bakır profil hurda, hurda soyma bakır, hurda antigron bakır kırma granür, bakır boru alan firmayız.

Hurda bakır tel, hurda TTR kırma granür, hurda bakır tencere, bakır lama, eski bakır kazan alımı yapılır. Bakır alan hurdacılar yazımızda detaylı bilgi yer alıyor. Cide hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. Hurda bakır alan Cide hurdacı telefonunu hızlıca arayarak hızlı servislerin tadını yaşayın!

Cide de bakır hurdası alan geri dönüşüm tesisimiz var. Cide hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için bizlerle irtibata geçin. Cide’de hurdacısı olarak bakır hurda alıyoruz.

Cide Krom Hurda Alan Hurdacı

Paslanmaz krom alanlar arasında yer alan Cide hurdacı depsouyuz. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur.

Krom hurda alan hurdacı makalemize göz atmak istersiniz. Kastamonu Cidede 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 kalite krom hurda, krom 202 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurda, hurda krom makine, krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz. Yerinden paslanmaz krom 310 kalite hurdası, paslanmaz krom 316 hurda, krom 304 hurdası, 316 kalite krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite, 304 krom paslanmaz hurda talaşı alan hurdacıyız. Cide de hurda krom ticareti yapıyoruz.
Cide hurda krom fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Cide Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Kapalı mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Çelik binalarla prefabrik binalar sökülürken binanın imar projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar değer kazanır. Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü diğerinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı sökümlerini özenle tamamlıyoruz. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Cide çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz.

Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depo rafı alıyoruz. 2. el hurda raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alım satımı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Cide hurda raf fiyatları öğrenmek için telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Çoğunluk ile yenilen aktarlar tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, hurda demir raflar, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda market rafı arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafı satan yerler arasındayız.

Anlık Cide Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda çinko fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Burdaki Cide hurda fiyatları her an değiştirilmektedir. Tüm hurda alımlarını yeni hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel Cide hurda fiyatları sormak için arayın.

Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır. Kumsal Metal olarak Cide’de Minare ve Cami kurşunu, yağmur oluğu, kurşun levha, kurşun boru hurda sökümü için adresinize ekip gönderiyoruz. Ayrıca Cidede çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefon numaramızı geç olmadan arayın. Kurşunlar askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımı üretimlerinde, akü imalatı, benzin katkısında, kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlar üretilirken sıklıkla kullanılmaktadır.

Cide de Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen imalat artığı, mavi, kırmızı kapak hurda alıyoruz.

Plastik hammadde, (N) azot, Hidrojen (H), (C) karbon, oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Cidede polistiren kristal, ABS plastik, polipropilen moblen, jelatin ticaretinde piyasaya hakim konumdayız.
Cide hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cide 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Ayrıca kapanan nalburlardan aldığımız küçücük küçük defoları bulunan fayans kalebodur, su geçirmez laminant parkeler, tavan, kiremit uygun fiyatlara satışını gerçekleştiriyoruz. Yıkılan yurt vs. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz.

Cide Sac Hurda Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Çatı kaplaması, demir kapı, varil, straforlu sandviç panel üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerden sac hurda elde edilmektedir. Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. Silindir ile farklı kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Depo çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Cide de hurda sac alan firmayız.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Espresso makineleri, kıyma makineleri, su sebili, mısır arabaları, ayran köpürtme makinesi, bakır çay otomatı bulundurmaktayız. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vb sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Profesyonel mutfak aletleri almaktayız. Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Titiz kullanılan buz makineleri, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır.

Akü Hurda Alan Yerler

Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, voltajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek için akülerden yararlanılarak motor korunmuş olur. Cide hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Akü; otobüsler benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı olan taşıtlarla bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Cide’de küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları, hurda sulu akü alım satım hizmetleri veriyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akü kullanılır. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren depolara akü denir.

Cide’de Hurda Karton Alım Satımı

Tonajlı fotokopi kağıdı hurdası, okul kitapları, kağıt havlu peçete, defterler tartımı yaparken göstermiş olduğumuz extra titizlikle satıcıya değerinden daha yüksek kazanç etme şansı takdim ediyoruz.
Cide hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. derinden çok fiyata karton hurdası, koli hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt alanlar içindeyiz.

Cide genelinde bristol kağıt hurdası, hurda yeni gazete, hurda kuşe kağıt alan hurdacıyız. Hurda kağıt alan hurdacı hakkındaki okuyabilirsiniz. Cide de hurda kağıt, karton alım satımı yapmayı sürdürüyoruz.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Ütü masası, 4 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, mutfak terazisi, klima, fön makineleri, kombi, çay kahve makinesi, ocak, çamaşır makinesi, ütü alımı yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları CPU işlemci, sabit disk, ram, fotokopi makinesi, server, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, ses kartı, modem, power, ekran kartı, DDR rulo, lcd monitör, scanner, yeni nesil ana kart almaktayız. Ütü masası, 4 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, mutfak terazisi, klima, fön makineleri, kombi, çay kahve makinesi, ocak, çamaşır makinesi, ütü alımı yapıyoruz. Her türlü elektrikli ev aleti alırken değerini anında ödüyoruz.

Jeneratör Hurda Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz. Hurda 2.el jeneratör alımı yapan yerler içindeyiz. Cide hurda jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör bozukda olsa kıymetlidir. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Hurda Çinko Alımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla bulunabilen metal elementlerdendir. Cide bölgesinde çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alım satımlarında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Çinko açık gri mavimsi renklidir.

Çinko, antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat ne yazık ki kullanımı ve üretimi tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturur.

Fabrika Sökümü

Cide fabrika yıkım ve sökümü konusunda bir numarayız. Her binanın projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları projesine uygun tamamlanmalıdır.

Öncelikle sökülecek fabrikanın detaylıca dolaşılarak uygun ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği nedeniyle riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış personellerce kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Hurdacılar Sitesi Cide

Kastamonu Cide hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya traktör hurdası alıp preslemiyoruz. Bu nedenle hurda veya çıkma otomobil parçası sormak amacıyla aramayınız. Eminiz ki Cide sanayi sitesi içinde çıkma oto parçası ihtiyacınızı karşılayabilecek firmalar mevcuttur. Rica ediyoruz ikinci el araç parçası ihtiyaçlarınızda o işle uğraşan hurdacıları arayın.

Cide OSB Organize Sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz. Hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurdası, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir