Çaybaşı Hurdacı

Çaybaşı’da hurda malzeme alım satım işleri yapan işletmeler içinde ikinci el eşya alım satımında en yüksek fiyat teklifini Kumsal Metal veriyor. Ordu Çaybaşı şehir merkezi çevresinde 2.el ev eşyaları ve hurda alıyoruz.

Kumsal Metal hurda satacaklara daima hizmet vermektedir. Yüksek miktarlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo ticaretinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çaybaşı hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Çaybaşı etrafında hurda alım firmasıyız. Bütün hurda malzemeleri kapınızdan alıyoruz. Tüm hurdanız için vakit kaybetmeden aşağıdaki cep telefonunu arayarak maksimum 4 dakikada avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Çaybaşı piyasasından yukarıda hurda fiyatlandırması ile alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda alım satımında senelerin tecrübesi ile profesyonel hurdacı firması olarak hareket etmekteyiz.

Kumsal Metal firmamızın prensipleriyle Çaybaşı merkezinde hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle yürütüyoruz. Çaybaşı da hurda alanların en kalitelisi olmanın gurunu yaşamaktayız.

Hurda alırken tutarını malzemeler yüklenirken nakit ödüyoruz. Çaybaşı hurdacı firması olarak eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Çaybaşı daki geri dönüşümcüler içinde çok seveceğiniz hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Çaybaşı da Hurdacı Telefonu

Çaybaşı yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktır. Sizde dilerseniz topladığınız malzemeleri satarak ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz. Hemen arayarak, anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Çaybaşı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi altı senedir binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çevremize çok daha az zarar verildi.

Çaybaşı Hurdacı Firma

Ordu Çaybaşı hurdacı olarak Çaybaşı’ın tamamında her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için müsait hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Daha fazla alım yaparak daha çok kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırıyoruz. Geri dönüşüm faaliyetlerinde Yirmi altı yıllık deneyimle hurdacılığa yeni bir soluk getirmekteyiz. En yakın Çaybaşı hurdacı firma olarak buradayız. Ordu’nun her tarafında olduğu gibi Çaybaşı ilçesinde de profesyonel hizmetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Tecrübeli Ordu hurdacı arayışınızda vip hizmet sunmaktayız.

Çaybaşı da hurdacı mı arıyorsunuz? Çaybaşı geri dönüşüm firması Kumsal Metal kurumsal yerinize getiriyor! Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda bakır satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Çaybaşı Hurda Alan Firma

Çaybaşıda her türden hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Çaybaşıda kalay, hurda üretim artığı, hurda çelik, zamak antimon hurda, çinko hurda almaktayız. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Bugün ki paylaşımımızda sizin gibi değerli müşterilerimize Çaybaşıda hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla aramızdaki farkı anlatıyoruz. Tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, hurda çinko, inşaat demiri, kurşun hurda ve sarı hurda alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Çaybaşıda hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öncülük yapmaktayız. Çaybaşı da konumdan hurda alım hizmetlerini ücretsiz veriyoruz.

Çaybaşı Sarı Hurda Alım Satımı

Kumsal Metal firmamız adına Çaybaşı da hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Çaybaşıın tamamında MS-58 sarı külçe hurdası, araba radyatörü hurdası, fosfor bronz (Cusn8), sarı pirinç talaşı, hurda su saati, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk alan hurdacılar arasında yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Buradaki Çaybaşı sarı pirinç hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Daha detaylı bilgi öğrenmek amacıyla sarı pirinç hurda alanlar yazıya bir göz atabilirsiniz.
Çaybaşı hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayın. Kumsal Metal olarak MS-70 sarı araiş hurda, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-64 sarı araiş hurda, sarı araiş, MS-58 çubuk sarı talaşı alımında en yüksek fiyat bilgisini uyguluyoruz.

Çaybaşı’da Alüminyum Hurda Alanlar

Sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum piston hurdası, profil, alüminyum araiş hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak hurdası, çıkma jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Kumsal Metal’a verdiğiniz destek ve önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Konumdan alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum kompozit, alüminyum eloksallı profil alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal türüdür. Çaybaşı da alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Sayfamızdaki Çaybaşı alüminyum kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleye göz gezdirebilirsiniz Kaba alüminyum talaşı, alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum levha, alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu alımı yapmaktayız. Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alınır. Çaybaşı hurda alüminyum fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Çaybaşı’da Krom Hurda Alımı

Çaybaşı’da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Çaybaşı hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Ordu Çaybaşı’da krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, hurda krom tank, 430 kalite krom hurdası, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 hurda almaktayız. Krom paslanmaz hurda alan Çaybaşı hurdacı depsouyuz.

Krom hurdası alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 316 kalite, krom 310 hurda talaşı, krom 310 kalite hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Hurda Demir Alan Çaybaşı Hurdacı

Demir hurdası alan hurdacı firmalar içinde yer almaktayız. Hurda demir, dünya genelinde çokça satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Çaybaşı extra demir hurda kilo fiyatını talep edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda, pik demir hurdası, hurda inşaat demiri için nakit ödeme yapıyoruz. Çaybaşı’da hurda extra demir, demir talaş hurda, teneke, DKP demir hurda, toplama demir hurda alım satımı yapıyoruz.

Dilediğiniz yerden asansör hurdası, demir pencere korkuluğu, tufal hurdası, demir trabzan hurdası, demir kapı, alımı yapan firmayız. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Güncel hurda demir fiyat listesi sayfamızı iyi olur.

Çaybaşı’da Bakır Hurda Alanlar

Bakır tencere, hurda TTR kırma granür bakır, bakır kazan, bakır teli, bakır lama hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Burdaki hurda bakır fiyatları Çaybaşı’daki hurda bakır alımlarında geçerli olacaktır. Hurda bakır alan Çaybaşı hurdacı numarasını kolayca arayın tecrübeli servislerin keyfini sürün! Bakır kırkambar hurdası, soyma bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır antigron kırma granür, bakır kızıl talaş, bakır boru hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Çaybaşı genelinde hurda bakır almaktayız. Çaybaşı da bakır hurdası alan geri dönüşüm tesisimizi açtık.
Çaybaşı hurda bakır fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda bakırlı petek, kap kacak hurdası, bakır hammadde hurdası, bakır eşya hurdası, levha satmak isteyenlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Çaybaşı da Hurda Kablo Alım Satımı

%40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Çaybaşıda toptan hurda kablo alımında hurda kablo borsasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çaybaşı’ın en iyi hurdacısı Kumsal Metal ile sizlerde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablolar alıyoruz.

Kablo hurdası alanlar konulu yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Çevremizde çelik zırh kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo, yeraltı enerji kabloları alım satımı için ederinin üzerinde teklif ediyoruz.

Çaybaşı da hurda kablo alımı yapıyoruz. Çaybaşıın tüm mahallelerinde kablo hurda alanlar içindeyiz. Hurda ptt kabloları, hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Hurda Karton Alan Firma

Değerinden yüksek liste fiyatı ile beyaz kağıt hurdaları, koli hurdaları, karton hurda, renkli kağıt hurdaları alanlar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı hurda defter, peçete ve kağıt havlu hurdası, hurda okul kitapları, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde sizlere çok daha yüksek oranda kazanç elde etme avantajı iletiyoruz.
Çaybaşı hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Çaybaşı yakınlarında kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda alım satımında lideriz. Sayfamızdaki kağıt hurdası alan yerler ile alakalı makaleyi okuyabilirsiniz. Çaybaşıda karton, kağıt hurdası alımı yapmaya devam ediyoruz.

Çaybaşı Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alımı sayfamıza göz atmanız yeterlidir. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen marketlerden temin ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz. Çaybaşı hurda çelik raf fiyatları sormak amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko madeni, yer kabuğunda en çok miktarda bulunan metal elementler arasında 23. sırada yer almaktadır. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Fakat üretim şekli ve kullanımı tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Çaybaşı da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alıyoruz.

Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renktedir. Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Plastik Hurdası Alım Satımı

İyi fiyatla kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon hurdası, temiz pet şişe hurdası, mavi, kırmızı kapak hurda, hurda pimapen alım satımı yapıyoruz. Plastik hurda, oksijen (O), (C) karbon, Hidrojen (H), Azot ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir.

Çaybaşı ın her yerinde ABS plastik, hurda polistiren kristal, hurda polipropilen, hurda jelatin alımı yapıyoruz.
Çaybaşı hurda pimapen fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Çaybaşı’da Cam Hurdası Alımı

Çaybaşı merkezde cam hurdası alanlar içindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf karışık otomobil camı, hurda şeffaf cam şişe, gazoz şişesi, meşrubat şişesi, soda şişesi, içecek şişesi, konserve şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, cam su şişesi, süt şişesi biçiminde hurda cam tonlarca alınıyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan suları muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

Çaybaşı Hurdacılar Sitesi

Çaybaşı OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız. Motor hurdası, nikel hurda, karbür hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Ordu Çaybaşı hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parça için aramayınız. Şüphesiz ki Çaybaşı oto sanayi sitesi içinde ikinci el oto yedek parçası işleri yapan hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen bu tarz işleriniz için o firmalar ile iletişim kurmanızdır.

Çaybaşı 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Çay ocağı için elektrikli dobaj, mısır arabaları, ayran makinesi, su sebilleri, kahve makineleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot bulundurmaktayız. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze dolapları vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görmek için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, sanayi tipi bulaşık makinası alınır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebebiyle risk taşıyan işler içersindedir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Her binanın inşa projesi diğerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri faklı biçimdedir. İşe başlamadan sökülecek üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi uygun olur. Çaybaşı fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Çaybaşı Güncel Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarımızı yeni Çaybaşı hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sayfamızdaki Çaybaşı hurda fiyatları her dakika güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Çaybaşı’da hurda türlerinin kilo fiyatı kaç para öğrenmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Hurda fiyatları hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alımı

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği alanlarda elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır. Her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ancak ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alıcı bulabilir. Hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz.
Çaybaşı hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyiniz.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Çeşitli kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, kimyasal maddelerde, akü imali, mühimmat üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerdendir. Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile kullanılabilir hale getirilir. Kumsal Metal olarak Çaybaşıda levha kurşun, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu sökmek için adresinize geliyoruz. Ayrıca Çaybaşıda hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satın alan yer arıyorsanız numaramızı 7/24 arayın.

Çaybaşı’da Hurda Akü Alım Satımı

Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayarak lazım olduğunda elektrik olarak vermeye yarar. Kuru akü hurda, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası almaktayız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatör kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek amacı ile akünün işidir. Çaybaşı hurda akü fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Akü; arabalar gibi taşıtlar ile bir takım elektrikli alet edavatlarda elektrik depolamak maksadıyla kullanılır.

Çaybaşı 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Yıkılmış ardiye ve benzeri binalardan satın alınan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Birde işi bırakan fabrikalardan aldığımız küçük küçücük defolu fayans kalebodur, laminant parke, tavan, kiremitler ucuz fiyatlara pazarlıyoruz.

Şantiyelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Sıfır ve temiz kullanılmış elektrikli eşya alım satımında bedelini yerinde ödüyoruz. Kombi, elektronik çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, klima, fön makineleri, 5 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay ve filtre kahve makineleri, mini buzdolabı, ütü fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle [iletişime. Dizüstü bilgisayar Hurdası işlemci CPU, elektronik kart, yeni nesil ana kart, ekran kartı, DDR rulo, ADSL modem, ram, tonerli yazıcı, power, tarayıcı, fotokopi makinesi, server, crt monitör, sabit disk, ses kartı almaktayız. Tuşlu telefon kartları, elektrik panosu, röle, elektrik trafosu parçaları, kontaktör, GSM kartları, termik röle, şarj cihazı alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Sac; metallerin levha haline getirilen şeklidir. Silindir ile değişik kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli vasıtaların gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, varil, sandviç panel üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerin kullanılmışına hurda sac levha denir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır. Kış bahçesi çatısı kaplamak için kullanımı uygun olan ikinci el sac temin ediyoruz. Çaybaşı’da sac hurdası alımı maksadıyla şimdi arayın.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Kapalı mekanların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Çaybaşı da çelik konstrüksiyon söküm işlerinde deneyimli çalışanlarımızla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrik binalar ile çelik konstrüksiyon hangarlar sökümünde işletmenin inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılabilecekler ayrılabilir. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların yıkım söküm işleri diğerinden değişik yapılmalıdır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir