Bornova Hurdacı

Bornova da hurda alan yerler arasında hurda bakır almaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek hurda satanlara özel yüksek fiyat sunuyoruz. Bornova hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Bornova hurdacı şirketi olmanın sevincini yaşıyoruz. Geri dönüşümle iştikal eden Bornova merkez hurdacı olarak hurdacılık yapmaktayız. İzmir Bornova yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız.

Bornova da hizmet veren Kumsal Metal sektörel anlamdaki profesyonel hizmetleri ile Bornova bölgesinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsalık ile birleştirmekteyiz. Satılacak hurdanızın tutarını yükleme sırasında nakit ödüyoruz. Hurda alım satımında deneyim ile müşterimize özel hareket ediyoruz.

Bornova’nın çevresinde 2.el eşya ve hurda için peşin ödemeler yapıyoruz. Bornova hurdacı firmaları arasında hizmetlerimiz ile ilk tercihiniz oluyoruz. Hurdalarınızı satmak için hemen telefon numaralarımızı arayıp 5 dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bornova hurdacısı firmamız Kumsal Metal sizlere cumartesi pazar günleride hizmet sunmaya devam etmektedir. Bornova hurda listesinden yüksek hurda fiyatları ile hurdacılık hizmetleri için hurdanızın depolandığı konuma gelmekteyiz. Elinizdeki hurdanızı konumunuzdan bizzat gelerek almaktayız.

Bornova da Hurdacı Firma Telefon Numarası

Bornova hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Yirmi altı senedir binlerce kilodaki sarı pirinç hurdasını geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırabildik. Firmamızın özverisi ile doğaya daha çok zarar verilmemesi sağlandı.

Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Eğer sizde isterseniz ayırdığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyatları sormak sebebi ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Bornova yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Boş yere süre harcamadan arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz.

Bornova Hurdacısı

Sizde her tür hurda satmak sebebiyle şirketimizi arayabilirsiniz. Kurumsal anlayışla kazanmayı hedefliyoruz. Bornova çevresinde hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Bornova’nın profesyonel hurda alım satım firması Kumsal Metal kurumsal yerinize getiriyor!

İzmir Bornova hurdacı firması olarak Bornova’nın her ilçesinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın alımı için çevrenizdeki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Hurdacılıkta 26 yıllık sektörel deneyim ile Bornova piyasasına yeni bir nefes getirmeyi hedeflemekteyiz. En yakın Bornova hurdacı firması olarak buradayız. İzmir’in her yerinde olduğu gibi Bornova çevresinde de hurda alım satım servislerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli İzmir hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Bornovada Hurda Alan Fabrikalar

Bornova da istediğiniz yerden hurda karton almaktayız. Bornova da torna makinesi artığı, zamak hurda, çelik, çinko hurda, kalay alımında özel fiyat uyguluyoruz. Şimdi de size Bornova’da hurda alan fabrikalar ile firmamızın arasındaki tecrübe farkını anlatıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır, kurşun hurdası,hurda çinko, hurda sarı ve ekstra demir alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Bornova merkezinde hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile öncü durumdayız. Bornovada hurda alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha çok yüksek kâr elde etmeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Demir Hurdası Alan Bornova Hurdacı

Bornova da toplama demir hurdası, hurda DKP demir, extra demir, hurda teneke, demir talaşı ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Demir, Bornova da en fazla çıkarılan metaller arasında bulunmaktadır. Sayfamızdaki Bornova demir hurda ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Konumdan demir yangın merdiveni, çıkma demir kapı, pencere korkuluğu, tufal hurda, asansör hurdası, için nakit ödeme yapıyoruz.

Demir hurda alan geri dönüşümcüler içindeyiz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Yüksek tonajlı inşaat demir çubuğu, inşaat yıkım hurdası, demir döküm hurda, inşaat demiri, hurda pik demir alımı yapılır.

Bornova da Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Hurda bakır ham madde, kap kacak hurdası, hurda, bakır petek, levha satacak firma arayışında olaranlara hizmetlerimizi veriyoruz. 1/2 bakır boru, yanık bakır, soyma bakır, bakır kırkambar, antigron hurdası, ince bakır profil, bakır (kızıl) talaş hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bakır lama hurdası, büyük boy bakır kazan, bakır TTR kırma hurda, bakır tel hurda, büyük bakır tencere alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler bölümünde daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları Bornova’da hurda bakır alırken geçerli olmayabilir. Bornova da hurda bakır alımı yapan hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayarak tecrübeli hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın!

İzmir Bornova’da bakır hurdası alanlar arasında yeralıyoruz.
Bornova hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Bornova’nın tümünde hurda bakır alımında yılların tecrübesine sahibiz.

Bornova da Krom Hurdası Alanlar

Bornova’da hurda krom alan firmayız.
Bornova hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Paslanmaz krom hurda alanlar içindeki Bornova hurdacı şirketiyiz. Krom hurdası alanlar gönderisini gezmek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Dilediğiniz yerden 310 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, 304 krom hurdası talaşı alan yerler içindeki Bornova geri dönüşüm ve hurda firması olarak hizmet veriyoruz. İzmir Bornovada hurda paslanmaz krom 430, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom 202 kalite hurdası, hurda krom makine parçası, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, 202 krom paslanmaz hurda talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal oluşur.

Bornovada Sarı Hurda Alan Yerler

Bornovada hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Kumsal Metal olarak sarı araiş hurdası, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı pirinç araiş MS-70, sarı çubuk talaşı hurdası, sarı pirinç araiş MS-64 alıyoruz. Bornova’nın her noktasında hurda MS-58 sarı külçe, sarı radyatör, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı, hurda sarı musluk vana, hurda su saati alanlar içindeyiz.

Buradaki Bornovadaki hurda sarı pirinç kg fiyatını her gün yollamaktayız. Sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar metini okuyun. Bornova hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Bornova’da Hurda Kablo Alan Hurdacı

%50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Daha doğru bilgi amacıyla kablo alan hurdacılar içeriği inceleyebilirsiniz. Bornova’nın her yerinde kablo hurda alan hurdacılar arasında yüksek fiyat teklifini vermekteyiz.

Bornovada tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat veriyoruz. Ptt kablo içi hurdası, ptt kablosu, telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi yağlı (deşe) satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Bornova’nın en büyük hurdacısı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Çevremizde yeraltı enerji kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası, çelik zırh kablo hurdası, hurda çelik içli kablo alım satımı esnasında en doğru fiyatı öneriyoruz. Hurda iç tesisat kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bornova’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Bornova Hurda Alüminyum Alımı

Bornova da hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tencere, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel ticareti yapıyoruz. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Kumsal Metal firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeniyle sizlere şükran duyuyoruz.

Bu sayfadaki Bornova alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimize bedelsiz göndermekteyiz. Daha doğru bilgi için sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metne göz atabilirsiniz. Alüminyum piston hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası ticareti yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz.
Bornova hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bornova da yerinden hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası almak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Elektronik Hurdası Alanlar

GSM istasyon kartları, şarj cihazı, elektrik trafoları, röleler, elektrik panoları, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, termik röle satın alıyoruz. Her nevi elektronik alet alım satımında değerinden yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Hurda Bilgisayar parçaları power supply, elektronik kart, DDR rulo, anakarat, sarı göbek işlemci, bozuk modem, ses kartı, CRT monitör, ekrankartı, belge tarayıcı, SATA hard disk, ram, fotokopi makinesi, server, dotmatrik yazıcı almaktayız. Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, fön makineleri, tartı, vantilatör, elektronik çamaşır makineleri, ütü, çay kahve makinesi, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak alıyoruz.

Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınır. Veranda çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir durumda ikinci el sac bulunduruyoruz. Bornova hurda sac alımı yaptığımız illerdendir. Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında değişik kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebatlarda kesilmektedir. Çatı, demir kapı, sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin kapılarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin kullanılmışına hurda sac denir.

Bornova İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, popcorn makineleri, ayran makinesi, bakır çay dobajı, espresso makineleri, tabldot temin etmekteyiz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, restoran tipi ocak vs endüstriyel tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi restoran mutfağı ekipmanları almaktayız. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan hurdacılar arasındayız. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Bununla birlikte iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz defolu fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminantlar, çatı tavanları, kiremit ekonomik fiyata satıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kumsal Metal olarak Bornovada kurşun boru hurda, kurşun levha, Cami minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Ayrıca Bornovada hurda çinko alımlarına özel fiyat sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefon numaralarımızı şimdi arayın. Kurşun bilinen en eski metallerdendir. Dünyada nabit olarak rastlanmaktadır. Hayatı kolaylaştırmak sebebiyle radyasyon yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, mühimmat üretiminde, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kablo yalıtımı üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği sebebiyle risk taşımaktadır. Deneyimli personellerce yapılmalıdır. Evvela yıkıma hazırlanan fabrika binasının etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin seçilmesi uygun olacaktır. Yapıların projeleri ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkım şekilleri de farklı olabilmektedir. Bornova fabrika söküm ve bozumu konusunda lideriz.

Hurda Akü Alan Firmalar

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde akülerden faydalanıyoruz. Sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları, kuru akü hurdaları alım satımı yapıyoruz. Akü, sadece çalıştırmaya kullanmayla sınırlı değildir. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya akım iletmek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek maksadıyla akü kullanılarak cihaz korunmuş olur. Bornova hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; otomobiller benzeri enerji ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Elektriği kimyasal biçimde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir.

Bornova’da Plastik Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı mavi, kırmızı kapak hurda, hurda kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, hurda pimapen parçası, temiz pet şişe alım satımı yapıyoruz.

Bornova etrafında polistiren kristal hurdası, polipropilen moblen, hurda ABS plastik, jelatin alımında piyasaya hakim konumdayız. Bornova hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayınız. Plastik hammadde, Hidrojen, Azot (N), Oksijen, Karbon (C) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Bornova Çinko Hurdası Alanlar

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko, yerkabuğunda en fazla yer alan metal elementlerdendir. Bornova da çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticaretiyle uğraşan firmayız.

Element olan çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerinden biridir.

Bornova Kağıt Hurdası Alanlar

Bornovada hurda gazete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karton koli, renkli kağıt hurdaları, kartonlar alıyoruz.

En ideal fiyatla fotokopi kağıtları, kitap, defter hurdaları, selpak hurdası alımında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla satıcıya ederinden daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Bornova hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Sitemizdeki geri dönüşüme kitap alan yerler ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Bornova da hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bornovada Jeneratör Hurdası Alımı

Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratör bozuk olsa dahi alınır. 2.el jeneratör alım hizmetleri vermekteyiz. Bornova ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi firmamızla iletişime geçin. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

Bornova Hurdacı Fiyatları

Kurumsal firma olarak bütün hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sitemizdeki Bornova hurda fiyatları haftada bir defa değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Bornovada alüminyumun kilo fiyatı kaç TL öğrenmek için arayın. Hurda sarı fiyatları konulu metini inceleyebilirsiniz.

Çelik Raf Hurda Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. 2. el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bornova hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadı ile mobil numaramızı arayabilirsiniz. Çoğunluk ile batan takıcılar tarafından satılan çelik raflar, market rafları, reyonlar, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf satan yerler içerisindeyiz.

Bornovada Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Kolaylık bakımından en sağlam çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin söküm yıkımı birbirinden değişiktir.

Kapalı mekanların en önemli tarafı kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. İzmir Bornova’da çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike spor salonları sökümünde binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir.

Bornova Hurdacı Sitesi

İmalat artığı, motor hurda, karbür, hurda nikel şablon, hurda titanyum için irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

İzmir Bornova hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet veriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Bu nedenle hurda veya ikinci el araba yedek parça için aramamalısınız. Eminiz Bornova sanayi sitesi içinde çıkma araba parçası işi yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ederiz 2.el otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o işi yapanları arayın.

Bornova sanayi sitesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir