Altıeylül Hurdacı

Altıeylül deki geri dönüşümcüler arasında hizmetlerimiz ile öncülüğü başarıyoruz. Altıeylül’de geri dönüşüm tesisleri içindeyiz.

Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Altıeylül hurdacısı olarak Altıeylül ün her caddesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Balıkesir Altıeylül merkezinde hurda ve ikinci el eşyalar almaktayız.

Kumsal Metal sektördeki tecrübesiyle Altıeylül hurdacılık faaliyetlerinin tüm bilinenlerini değiştirmekteyiz. Hurda malzemelerinizi adresinizden almak için Altıeylülde hurda alım merkezi açtık. Tüm hurdalarınız için vaktinizi boşa geçirmeden firmamıza ulaşıp 4 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Altıeylül anlık hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Altıeylül hurdacı firmamız Kumsal Metal hurdası olanlara geceleri de hizmet vermektedir.

Geri dönüşümcülük yapan Altıeylül hurdacı firması olarak hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Hurda alımı yaparken değerini tartıldıktan sonra bildirdiğimiz fiyatlarla hesaplamaktayız.

Hurda malzeme alımında uzun yılların tecrübesiyle yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz. Altıeylül’de hurda alım satımı yapanlardan biri olmanın mutluluğunu sizinle yaşıyoruz. Altıeylülde hurda alanlar içinde her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz.

Altıeylül de Hurdacı Numarası

Altıeylül hurdacılık her türde hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayıp, günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı öğrenmek sebebiyle numaralarımızı arayabilirsiniz.

Yirmi altı senedir on binlerce kilo sarı hurdasını geri dönüşüme kazandırabildik. Bu sayede gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe yarar sağlamaktadır. Şayet siz de isterseniz hurdanın satışını yaparak Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Altıeylül hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır.

Altıeylülde Hurda Alan Yerler

Şimdi de sizlere Altıeylülde hurda alan yerler ile Kumsal Metal arasındaki deneyim farkını açıklıyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden daha fazla kâr elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Altıeylül de hurda üretim artığı, hurda çelik, kalay, hurda çinko, hurda zamak alıyoruz. Altıeylül bölgesinde yerinizden sarı pirinç hurdası alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Tonajlı hurda kablo, bakır, hurda alüminyum, çinko hurda, demir hurda, çatı minare kurşunu ve hurda sarı alımı yaparken değerinden yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Altıeylül de hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Altıeylülde hurda ve ikinci el malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Altıeylül Hurdacı Firma

Altıeylül hurdacı olarak Altıeylül’ün tüm ilçelerinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Profesyonel anlayışla kazanmayı amaçlayarak yüksek hurda fiyat listesi uygulamaktayız.

Yirmi altı senelik deneyimle hizmetimizi sunmaktayız. En yakın Altıeylül hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Balıkesirin her yerinde olduğu gibi Altıeylül çevresinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Balıkesir hurdacı ihtiyaçlarınızda başarılı hizmet veriyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden kablo hurdası satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Altıeylül hurdacı firması mı arıyordunuz? Altıeylül hurdacısı Kumsal Metal ile tanışın!

Altıeylül Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Altıeylül de bakır hurda alan hurdacı firmalar arasındayız. Altıeylül hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi mevcuttur. Hurda bakır fiyatları Altıeylül’de bakır alırken geçerli olacaktır.

Yanık bakır, bakır boru hurdası, hurda antigron bakır kırma granür, hurda bakır talaşı, bakır kırkambar hurdası, kalın bakır profil, hurda soyma bakır alımı yapıyoruz. Altıeylülde en iyi hurdacısı olarak bakır hurda geri dönüşümünde deneyimliyiz. Hurda bakır alan Altıeylül hurdacı telefon numarasını kolayca arayın tecrübeli hizmetin keyfini sürün!

Hurda bakır tencere, TTR kırma bakır granür hurdası, büyük boy bakır kazan, hurda bakır tel, lama alınır. Bakır eşya, bakır levha hurdası, bakır hammadde, hurda bakır petek, bakır tepsi alım satımı yapıyoruz.

Altıeylül’de Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfada yer alan Altıeylül hurda sarı kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı metni ziyaret edin. Altıeylül hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Altıeylül hurdacı Kumsal Metal olarak araiş sarı MS-70, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, sarı araiş MS-64, sarı pirinç araiş alımında öncüdür. Altıeylül bölgesinde hurda sarı imalat artığı, fosfor bronz, hurda MS-58 sarı külçe, hurda sarı vana musluk, hurda sarı radyatör, kırkambar sarı, sarı pirinç su saati alan firmayız. Altıeylülde hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız.

Altıeylül Hurda Demir Alımı

Altıeylül de toptan hurda pik demir, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, döküm demir alım satımı yapılır. Altıeylülde demir hurdası alan fabrikalar arasında bulunuyoruz.
Altıeylül hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Altıeylül inşaat demiri fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Altıeylül’de toplama demir, DKP demir, hurda extra demir, teneke hurdası, demir talaşı ticareti yapan hurdacıyız.

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları paylaşımımıza bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Adresten asansör malzemeleri, demir kapı, demir pencere korkuluğu, hurda demir yangın merdiveni, tufal hurda, Altıeylül hurdacısıyız.

Altıeylül de Alüminyum Hurda Alımı

Jant, alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası, alüminyum tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum çatı sacı Altıeylül hurdacı firmaları arasındayız. Alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurda alıyoruz. Alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum kartel, hurda alüminyum ince profil alımı yapan hurdacıyız.

Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal çeşididir. Konumdan alüminyum eloksallı profil hurdası, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda klima alüminyum radyatör alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Sitemizde yayınlanmış olan Altıeylül alüminyum hurda ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz özen için müşterilerimize minnettarız. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası almaktayız. Altıeylül hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Altıeylül de alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Altıeylül’de Hurda Kablo Alan Firma

Ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kablo hurdası, hurda ptt kablosu içi satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. Altıeylülde hurda kablo alanlar arasında yüksek fiyatı veriyoruz. Sitemizde bulunan hurda kablo alanlar metini inceleyebilirsiniz. %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alımında uzmanız. Tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, karışık kablolar, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası Altıeylül hurdacılık firmasıyız.

Altıeylül’ün en büyük hurdacısı ile ticaretin gururunu yaşıyoruz. Altıeylül de hurda kablo alan firmalar arasındayız. Çevremizde yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo, yeraltı kablosu, çelik zırhlı kablolar alım satımı için en doğru fiyat listesini veriyoruz. Altıeylül’de yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla teklifler sunuyoruz.

Altıeylül’de Hurda Krom Alımı

Hurda krom alımı paylaşımını incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız. Balıkesir Altıeylül de krom 202 hurdası talaşı, krom makine parçası, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurda alımı yapmaktayız.

Dilediğiniz yerden krom 304 kalite hurda, krom 304 hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 316 hurda, hurda paslanmaz krom 310 alan Altıeylül hurdacı firmaları arasındayız. Altıeylül de hurda krom alımı yapıyoruz. Altıeylül hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alan Altıeylül hurdacı firması Kumsal Metal hizmetinizde.

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

Hurda Çinko Alanlar

Altıeylül hurdacı firma olarak çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası alıyoruz. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Ancak kullanım biçimi ve üretimi tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri içindedir. Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur.

Altıeylül’de İkinci el Hurda Sac Alım Satımı

Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, kapı üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Sac; çoğunlukla demirlerin levha haline getirilen şeklidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenen ölçülerde şerit gibi kesilmektedir.

Veranda tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Altıeylül sac hurdası alım satım hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Altıeylül Hurdacı Hurda Fiyatları

İnternet sitemizdeki Altıeylül hurda fiyatları hergün güncellenmektedir. Daha güncel sayfamızda bulunan hurda fiyatları 2023 makaleye göz gezdirebilirsiniz. Anlık Altıeylül hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Profesyonel Altıeylül hurda fabrikası olarak bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Altıeylülde Kağıt Hurdası Alan Firmalar

Sitemizdeki hurda kağıt alan yerler ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Altıeylül’de hurda kağıt alan firmalar içindeyiz. Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıtlar, karton hurdası, renkli kağıt hurdaları, koliler alıyoruz.

Altıeylül hurdacısı olarak kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete alımıyla iştigal ediyoruz. Altıeylül de toptan hurda A4 kağıtlar, defter hurdası, hurda okul kitapları, hurda kağıt peçete tartımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına normalden fazla kazanç elde etme şansı sunuyoruz. Altıeylül hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Kurşun Hurdası Fiyatları

Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalarla elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içindedir. Altıeylül hurdacı Kumsal Metal olarak çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun oluk, kurşun boru hurda söküm işleri için yerinize geliyoruz. Ayrıca Altıeylül’de çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yerler bulmak istiyorsanız numaralarımızı 7/24 aramadan karar vermeyiniz. Kurşun madeni radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, askeri mühimmatlarda, akü üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kabloların yalıtımında sıkça kullanılmaktadır. Yer kabuğunda nabit olarak bulunabilen madenler içerisindedir.

Altıeylülde Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir. Altıeylülde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu dönemde rengarenk meşrubat şişesi, içecek şişesi, cam su şişesi, kola şişesi, gazoz şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi, soda şişesi, cam şişe hurdası, kırık araç camları vs. cam hurdası çok fazla geri dönüştürülüyor.

İkinci El Hurda Jeneratör Alımı

Altıeylül çevresinde ikinci el jeneratör alımı için en yüksek fiyatlarını sunuyoruz.
Altıeylül 2.el jeneratör fiyatları sormak için arayın. Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörden faydalanılmaktadır.
Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratörler çalışmasa da alınır. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın almış olduğumuz minik minik defolu fayanlar, laminant, tavan, kiremitler ikinci el biçiminde satıyoruz. İnşaat alanlarında boya tabancası, inşaat vinci, alçı makinesi, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkarılan yeni ayarında 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Altıeylül hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak için telefonumuzu aramanız yeterlidir. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz. Hurda market rafı alım satımı yapıyoruz. Çoğunluk ile kapanan pastaneler tarafından satılan çelik raf hurdaları, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el market rafları satan hurdacı firmalar arasındayız.

Altıeylül Plastik Hurda Alımı

Göndereceğiniz adresten mavi kapak hurdası, pimapen imalat artığı hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, kırkambar plastik hurdası, pet şişe alıyoruz. Plastik hurda; azot (N), hidrojen (H), karbon (C), Oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Altıeylülde jelatin hurdası, ABS plastik, polistiren, hurda polipropilen moblen ticareti yapıyoruz. Altıeylül hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Altıeylül Hurdacılar Sitesi

Titanyum hurda, nikel hurdası, hurda karbür, hurda motor, hurda imalat artığı almaktayız.

Balıkesir Altıeylül hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alıp preslemiyoruz. Bu nedenle hurda araç parçası istemek amacı ile aramayınız. Eminiz ki Altıeylül oto sanayisinde hurda araba parçası ihtiyacınızı bulabilecek yerler bulabilirsiniz. Rica ederiz çıkma araç parçası işlerinizde onlar ile irtibat kurmanızdır.

Altıeylül sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor satımı yapmaktayız.

Altıeylül’de Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Sıfır ve 2. el elektrikli ev aletleri alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları power supply, elektronik kart, DDR rulo artıkları, anakarat, işlemci, VDSL modem, ses kartı, monitör, ekrankartı, tarayıcı, SATA hard disk, ram, fotokopi makineleri, server, renkli yazıcı alıyoruz. Akıllı telefon kartı, şarj cihazı, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, termik röleler, röleler, elektrik panosu alıyoruz. Çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, fırın, filtre kahve ve çay makinesi, saç kurutma makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz.

Altıeylül Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik yapı ve prefabrik binalar söküm işleri tamamlanırken işletmenin imar projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Sağlamlık bakımından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının sökümleri birbirinden değişik yapılmalıdır. Çelik çatı sökümünü titizlikle tamamlamaktayız. Arta kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Altıeylül çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde 26 deneyime sahip ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır.

Altıeylül de Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken yıkılması teklif edilen fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekir. Altıeylül’de fabrika söküm ve bozumu işinde yeterli tecrübeye sahibiz.

Her inşa edilen yapının yapılış projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkım şekilleri de ona göre tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Altıeylül 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

2.el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Kıyma makineleri, doğalgazlı çay kazanı, su sebilleri, tabldot, köpüklü ayran makinesi, mısır makineleri, kahve makinesi bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vs endüstriyel mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Altıeylülde Hurda Akü Alan Hurdacılar

Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolara akü denir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken aletlerde akümülatör kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdası alım ve satımı yapıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek amacıyla akülerin ve benzeri görevleri vardır. Altıeylül hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Akü; arabalar, motorsikletler gibi enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir